Puk. Puk Europo, Korea  Północna u twoich bram

Głosowali za zakazem sprzedaży nowych samochodów spalinowych oto oni Belka, Biedroń, Cimoszewicz, Liberadzki, Miller, Spurek.

Lewacka ideologia w wykonaniu zachodnich liberałów bije na głowę to co chciał zgotować komunizm.

Ci co wiernie służyli Moskwie a więc Cimoszewicz, Liberadzki, Miller, plus  skrajna lewaczka Spurek, ( i pomyśleć, że ona była zastępcą RPO Bodnara) plus homoseksualista Biedroń, samochodom mówią niet.

Ale to nie koniec. C40 Cities – stowarzyszenie burmistrzów blisko 100 dużych miast (należy do niego też Warszawa) – zostało zawiązane, by przeciwdziałać kryzysowi klimatycznemu.

Ten co nienawidzi Polski syn ubeczki „Justyna” co najmniej dwa razy mówił, że jak oni dojdą do władzy, tzn lewacy, to ten proces przyspieszą, a pajac Hołownia siedział koło niego i ani się nie zająknął.

Najpierw Trzaskowski powtórzył to co obecnie wyszło na jaw. Najpierw na Campusie Polska Przyszłość w lecie ubiegłego roku, później na zlocie  C-40 w Buenos Aires.

Ponieważ raport wyciekł, to Trzaskowski nowo-mową w stylu komunistycznym zagaił, że wiecie rozumiecie, itd.....

Za komuny najmniejsza ilość mięsa zapewniała na kartki 30 kg tego „przysmaku” na rok. Ale postępowcy idą dalej, jakie 30 kg a 16 kg rocznie to nie łaska,

Przecież jest za dużo zwierząt hodowlanych, które puszczają bąki, co powoduje ocieplenie klimatu, do tego zero nabiału , zakaz sprzedaży samochodów spalinowych po 2035 r, 3 sztuki ubrań, itd.

Jako zamiennik białka mają być różnego rodzaju robale. Podniósł się rwetes, Polacy, którzy tak lubią schabowego mają jeść robaki.

Wszystkich mundrych, którzy to wymyślili wysłać do Kim Ir Sena co najmniej na rok, niech się w praktyce przekonają jak to ich szaleństwo wygląda.

https://www.tvp.info/66371564/ograniczenie-spozycia-miesa-nabialu-zmniejszenie-lotow-ograniczenie-kupna-ubran-raport-c40-warszawa
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

21-02-2023 [15:38] - u2 | Link:

Belka, Biedroń, Cimoszewicz, Liberadzki, Miller, Spurek

Płatni Zdrajcy, Pachołki Rosji.

Obrazek użytkownika Andy51

21-02-2023 [16:40] - Andy51 | Link:

Po prostu szmalcownicy.

Obrazek użytkownika sake3

21-02-2023 [16:47] - sake3 | Link:

Gęby demokracji pełne plotą o wolności i tolerancji a jednocześnie wolność zabierają i stosują przymus.Jestem pewna,że Trzaskowski o ile opozycja wygra wybory natychmiast zacznie wprowadzać zmiany w nasze życie.Obecne odżegnywanie się to tylko wynik zmniejszenia wsparcia w ostatnim sondażu i powróci do tego co tak głosił na Campusie i ochoczo podpisywał w Buenos Aires. Wolność na talerzu, wolność przemieszczania się, wolność ubierania nie jest żadnym przywilejem tylko naszym prawem. Nawet to prawo chcą nam odebrać. Ja osobiście jadam od lat tylko mięso drobiowe i to nieczęsto, ale to mój wybór i uważam,że ktoś inny wcale nie musi żywić się tak jak ja. Nie wiem jak ciężko fizycznie pracujący człowiek mógłby stosować dietę którą narzuca pani Spurek,Biedroń i inni nawiedzeni.Trzeba zauważyć ,że takie pasożyty jak oni nigdzie i nigdy nie skalali się pracą więc im taka dieta wystarczy. 

Obrazek użytkownika u2

21-02-2023 [17:01] - u2 | Link:

Wolność na talerzu, wolność przemieszczania się, wolność ubierania nie jest żadnym przywilejem tylko naszym prawem.

Ale ale. Czasku jest z matki rewolucjonistki, która walczyła z wolnościami ludzi, donosząc do SB na znanych muzyków PRL i USA i literatów typu Tyrmand. Celem rewolucji Czasku ma być urawniłowka, czyli pauperyzacja ludzi, kiedyś nazywanych pogardliwie przez komuszków proletariatem. Czasku i jemu podobni chcą wprowadzenia ponownie raju krat. To są proste sprawy.

Obrazek użytkownika Andy51

21-02-2023 [17:06] - Andy51 | Link:

Te osobo-postacie, o których piszesz działały według Owsikowego schematu albo róbta co chceta, albo weźmiemy się zróbta, tacy czerwoni agitatorzy.

Obrazek użytkownika Ptr

21-02-2023 [17:48] - Ptr | Link:

Zauważmy ,że komunizm głosił zabranie bogatym i danie biednym oraz uruchomienie podaży przez zniesienie płatności za niektóre usługi. Porządnym ludziom zabierali ziemię , dawali chłopom. Wprowadzili darmową szkołę w tym studia, opiekę medyczną, wodę w kranie, itp, itd. Ale głosili rozwój,  tylko ZŁYMI metodami. Chcieli mieć to co na zachodzie , ale metodami w pełni kontrolowanymi i spółdzielczymi. Chcieli więcej, zawsze więcej. Wychodziło więcej bubli. 
Natomiast ci chcą mniej. Chcą wprowadzenia realnego komunizmu z samego początku władania bolszewików , a może pokochali narodowy socjalizm z jego końcowego okresu, gdy wymyślali wunderfaffe i ograniczali spożycie wszystkiego , aby było dla armii. 
To nawet nie jest komunizm. To ideologia zarzucania ludzkości winy ,że istnieje. Nienawiść do człowieka , a może do siebie. Być może wynikająca ze świadomości własnych win, win rodziców, środowisk. Pokłosie liberalizmu zboczeń i rozbitych rodzin ? 

Obrazek użytkownika u2

21-02-2023 [17:54] - u2 | Link:

Porządnym ludziom zabierali ziemię , dawali chłopom.

Tyle, że marzeniem komunistów była całkowita kolektywizacja chłopów i ich pauperyzacja. W Polsce im się nie udało, ale już w Związku Zdradzieckim i Kitaju udało się kosztem wielu milionów ofiar. Kolektywizacja chłopów to największa zbrodnia przeciwko ludzkości komuszków.

Obrazek użytkownika Andy51

21-02-2023 [18:24] - Andy51 | Link:

To nie jest komunizm, to jest turbo komunizm.