Oswajanie mas z szykowanym zamachem na Kaczyńskiego?

Pamiętajmy, że zanim nastąpił zamach w Smoleńsku przez długi, długi czas nakręcana była spirala nienawiści. Spirala jest już nakręcana i nakręcana od długiego czasu.
Robiona jest ona tak, jak przed Smoleńskiem, poprzez różnego rodzaju wrzutki medialne - i co jak, co wystarczająco jesteśmy obecnie  "nakręceni" przez to co działo się w Sejmie. A przeciez dojdą kolejne inscenizacje i będzie się działo nadal w Sejmie a głupiutka TVP i inne media wciąż bęą o tym mówić jak zaczarowane (albo wystarczająco zagnturalizowane)!
Do tego nakręcania spirali emocji koniec końców dojda i inne działania - po prostu muszą dojść, jako kolejne kroki do osiągnięcia celu. A cel tego niemiecko-bolszewickiego spisku jest tak ważny, że dla ludzi bez moralnosci będzie celem, który uświęca środki po jakie na 100% bandyci sięgną (zrobią to ponieważ totalitarna opozycja wie, że wszystkie dotychczasowe działania nie poskutkowały a rozkazy i wymagania chlebodawców z pruskiej i ruskiej ambasady trzeba wykonać!).
Pozostała już im tylko ostatnia przeszkoda, gdy ją usuną wiedzą, że z braku autorytetu a z nadmiaru wielu ambicji różnych udzielnych książątek, dojdzie w PiSie do podziałów i do walk wewnętrznych. W obozie rządzącym zetrą się frakcje i będziemy mieli sześć albo i więcej "PiSów".

Tą ostatnią "przeszkodą do usunięcia" jest oczywiście osoba Jarosława Kaczyńskiego - to rozwiązanie bandyci mają zawsze w zanadrzu (nie bądźmy naiwni, że "nie ośmielą się") i sięgnięcie po to rozwiązanie staje się coraz bliższe i coraz bardziej jedyne do wykonania, gdy prusacy i ruscy chlebodawcy "opozycji totalitarnej" maja świadomość jak marnymi figurami i pionkami w tej grze o Polskę dysponują - a mają coraz większą świadomość nieudolności totalitarnej opozycji.

Aby powołać inny rząd ocalenia narodowego i ten obecny obalić rząd wystarczy "wykluczyć", "przeciągnąć na swą stronę" kilku posłów PiSu by rząd nie miał już większości sejmowej. A - jak najproadopodobniej o tym świadczy "śmierć samochodowa" posła od Kukiz'15 (którego stawienie się w sali kolumnowej uratowało uchwalenie budżetu) - dano juz do zrozumienia pozostałym posłom by nie ryzykowali opowiadaniem się po stronie PiSu w zbliżających się kolejnych igrzyskach.

Być może nawet zabicie posła Kukiz'15 jest pierwszym i jasnym sygnałem o przejściu bolszewików już bezpośrednio do wariantu ostatecznego.

A oto zapowiedź wprost odnosząca się do poruszonej przeze mnie sprawy, informacja wisząca dzis na onet.pl baaaaaaaardzo długo:

Niemiecki onet.pl - Gen. Adam Rapacki: wcześniej czy później w Polsce dojdzie do zamachów

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gen-adam-rapacki-wczesniej-czy-pozniej-w-polsce-dojdzie-do-zamachow/hd73pzm

A oto zpowiedź nie wprost lecz pobocznie wywołująca i oswajająca nas z tematem:

TVN24 oraz rzepa - Ludwik Dorn czuje krew w powietrzu

http://www.rp.pl/Polityka/170129796-Publikacja-wizerunku-protestujacych-Dorn-Czuje-krew-w-powietrzu.html#ap-1

Nie wolno tego lekcewarzyć, Smoleńsk poprzedzony był podobnymi działaniami i nawoływaniami a jak pamiętamy początkowo komunikaty nierządu PO podawały (nie powiem, że z zadowoleniem i ulgą), że zginęli obaj Kaczyńscy.

Panie Jarosławie, ministrze Błaszczak, ministrze Macierewicz - proszę potroić straże i nie zrobić ponownego błędu, że coś co się nazywa BOR służy do ochrony rządu, musicie mieć wśród nich swoich ludzi i nikomu nie wolno ufać.

Ci kórzy walczą muszą wiedzieć, że im bliżej znajdują się zwycięstwa i im bliżej do mety, tym bardziej muszą się rozglądać wokół siebie - nie biegną bowiem do mety rywalizując z uznajacymi zasady sportowcami, lecz mają do czynienia ze postbolszewickimi zwyrodnialcami, którzy na tamten świat od dawien dawna wysyłali królów, cesarzy, niewinne kobiety - ba nawet własne dzieci i żony gdy tego wymagała od nich zasada "cel uświęca środki".

Boże miej Polskę w opiece!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mind Service

23-01-2017 [03:21] - Mind Service | Link:

Całkowicie zgadzam się, że zagrożenie jest realne. Tyle, że wróg nie musi czaić się gdzieś dalego, bo może być bardzo blisko, wsród swoich. Należy bacznie wszystko obserwować i nie lekceważyć żadnego śladu. Dla przykładu, nie tak dawno na NB jeden taki nawoływał do rozdania Polakom broni palnej. Czy trzeba dużej wyobraźni, aby zobaczyć kodomitów z pistoletami i karabinami pod sejmem albo pod Wawelem czekających na Prezesa Kaczyńskiego? A ilu było tu takich, którzy mu przytakiwali? Tak to działa! Ruska agentura to nie muszą być wcale idioci typu Spirito Libero wielbiący Putina i nienawidzący jakichś mitycznych banderowców, tylko np. zatroskani bezbronnością Polaków i lobbujący za powszechnym dostępem obywateli do broni palnej, tworzący jakieś bojówki paramilitarne w mundurkach ze sklepu myśliwskiego, w co Putin wejdzie jak w masło. I nie będzie musiał wysyłać "zielonych ludzików", bo oni już w Polsce bedą!

Obrazek użytkownika Kaciszek

23-01-2017 [09:02] - Kaciszek | Link:

Bardzo ważny i cenny alarm Autora, że Seryjny Samobójca już się czai do działania. Te zezwierzęcone potwory są zdolne do każdej podłości i nieprawości na czele z morderstwem aby tylko uratować swoje gadżety takie jak ładne samochodziki czy przestronne wille i zagraniczne wycieczki. Nie zdają sobie sprawy, że zarabiają na wieczne piekło i to w krótkim czasie bo życie mija szybko. A nie bojąc się wiecznego cierpienia w mękach są zdolni do do wszystkiego...

Obrazek użytkownika Tarantoga

23-01-2017 [09:13] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jak mawiał Vito don Corleone...ciascuno può uccidere...

Obrazek użytkownika smieciu

23-01-2017 [10:41] - smieciu | Link:

I tak i nie.
Takie decyzje są bowiem bardzo ważne i nie mają na nie wpływu polskie świnki odrywane od koryta. Warto zauważyć że np. z poważnych graczy to taki Kulczyk, odszedł do historii. Gracz z bardzo wysokiej półki ale należący do układu.
Prezes PiS jak już wspominałem w innym komentarzu narazie jest bezpieczny a bezpieczeństwo to gwarantują mu amerykańskie wojska w Polsce. CIA zainwestowało w PiS, świetnie się tam dogadują i stworzyli już konkretne struktury, których nie zamierzają burzyć. Przecież to byłoby idiotyczne. PiS jest naturalnym antyrosyjskim sprzymierzeńcem i logicznym wytłumaczeniem obcych wojsk w Polsce. Obaliwszy PiS kto miałby niby kontynuować to zadanie? Petru? Tusk? A może znany polski jastrząb Radosław Sikorski?
Naprawdę radzę ludziom wyluzować. Ta gra toczy się na takich poziomach że w Polsce nie zapadają żadne decyzje. Niemcy nic nie zrobią gdyż CIA trzyma na nich łapę. Rosjanie nic nie zrobią bo dla nich PiS też jest ok. Rosja się sypie, amerykańskie naciski z terenu Polski są im potrzebne do usprawiedliwienia ewentualnych działań wyjątkowych, które i tak będą musieli przedsięwziąć.

Tak więc w chwili obecnej rząd PiS i J. Kaczyński jest niezagrożony i chroniony. Przeciwnie, po to nakręca się klimat zagrożenia by skutecznie zjednoczyć ludzi wokół PiSu, co sugeruje że być może niedługo w Polsce też nastąpi jakiś stan wyjątkowy i będzie potrzebne zawierzenie rządowi. Wtedy znając życie szczekaczki ucichną. Tak samo jak np. cicho siedzieli w sprawie CETA.

Natomiast gdy już zagrożenie przeminie to J. Kaczyński być może zostanie usunięty. I wtedy okaże się cały ten PiS to jedna wielka bańka mydlana oparta na jednej osobie. Że cała ta wiara, którą posiadają zwolennicy PiS pójdzie, jak zwykle, w gwizdek. Jak zresztą musi się skończyć każde centralnie organizowane przedsięwzięcie, które jest banalne do agenturalnego zinfiltrowania.

Obrazek użytkownika Terma

23-01-2017 [14:16] - Terma | Link:

Niekoniecznie zgadzając się z całością wypowiedzi - moim zdaniem kwestia Polski obejmuje także sprawy wpływy chińskie, trzymanie łapy na Niemcach nie przypisywałabym CIA itd. - zgadzam się, że przynajmniej w tym roku rząd PiS i personalnie sam Kaczyński nie są do odstrzału.

Polecam uwadze nagłą zmianę retoryki opozycji, z czystej agresji na znacznie bardziej spolegliwą, oraz niemieckiej, najpierw de Welt, teraz FAZ http://wiadomosci.dziennik.pl/...

Widać przełom.

Obrazek użytkownika xena2012

23-01-2017 [12:07] - xena2012 | Link:

uderzenie niekoniecznie moze być ukierunkowane na samego Kaczyńskiego ale na rodzinę.Wystarczy przeleciec się po portalach zobaczyć ziejące złośliwością artykuliki i pełne nienawiści i wulgaryzmów komentarze w stosunku do Marty Kaczyńskiej i jej dzieci.To nieustanne oskarżanie jej stereotypowym że żyje ,,za nasze'',chodzenie za nią krok w krok,podsłuchiwanie z kim rozmawia-czy nie tak tworzy się nagonkę w poszukiwaniu jakiegoś Cyby?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

23-01-2017 [12:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

Takie są konsekwencje bycia celebrytką i wchodzenia na polityczną ścieżkę. To samo spotyka inne afiszujące się dzieci oraz krewnych polityków i osób z pierwszych stron gazet.

Obrazek użytkownika Domasuł

23-01-2017 [14:35] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Zdzisiu, zmien prace. Ktos ci powiedział, ze pisanie tych głupich komentarzy ma sens, ale jedyny efekt jest taki, ze robisz z siebie blazna. Kojarzysz mi się z Jerzym Urbanem.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

23-01-2017 [21:10] - wielkopolskizdzichu | Link:

Urban? Jest uznawany przez swoich wrogów, za bardzo inteligentnego i niebezpiecznego publicystę. Poza tym,...Domasul. Twoje wpisy zazwyczaj są przydługawe i napuszone. Brak tobie, niezbędnej komentatorowi umiejętności syntezy, połączonej z nieskierowanym personalnie ripostowaniem, odnoszącym się do meritum. Widać po twoich wpisach, że nie zarabiasz na życie, ani słowem, ani piórem.

Obrazek użytkownika Domasuł

23-01-2017 [21:18] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Zdzisiu, w ogole musiales mnie z kims pomylić.

Ale mniejsza z tym. A widzisz jak trafiłem z tym Urbanem! Wiedzialem ze spodoba ci się to porownanie :)

Obrazek użytkownika Domasuł

23-01-2017 [14:26] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Wyjatkowo wypada mi się zgodzić z blogerem. Szczególnie w tej kwestii, ze smierc posla Kukiz'15 była ostrzeżeniem dla innych. Memento! Jedyna nadzieja w tym, ze wlasciwe służby w końcu trafia na trop seryjnego samobójcy.

Obrazek użytkownika twardek

23-01-2017 [17:49] - twardek | Link:

1) Artykuł na rzeczy. Pańskie postulaty wzmocnienia ochrony mają sens. Oczywiście, nie sądzę aby doszło do zamachu "pełną gębą" - bo to nie uchodzi (mimo wszystko) - raczej w grę może wchodzić podstawienie (mind control?) pomyleńca w rodzaju tego, który zamordował działacza PiS w Łodzi.
Nie zaniedbywałbym wszakże i innych posunięć osłonowych. Parę dni temu, do artykułu blogera Kokos26 "Kaczyński a potem długo...długo nic" napisałem komentarz, który przytoczę: „..dystans, który Pan tak eksponuje ("a potem długo...długo nic"), w jakiejś mierze jest też prawdziwy względem własnych szeregów JK. I jest to powód do zmartwienia. Liczę, że skoro Prezes PiS okazał się na tyle skromnym (i mądrym !) człowiekiem, że nie wziął teki premiera, to pewnie zadba o to, by wyłonić własną "rezerwę kadrową", w postaci kilku osób, które moralnością, wiedzą, medialnym wizerunkiem i komunikatywnością, będą zasługiwać na praktykowanie w pobliżu Szefa ale też prezentowanie na krajowym i międzynarodowym rynku społeczno-politycznym”
--- Oczywiście, chodziło mi o osoby , z których każda może w dowolnym momencie podjąć obowiązki Szefa PiS. Rzecz prosta, nie kierowałem się żadnym przeczuciem.

2) Mamy w Polsce do czynienia z sianiem trybu zbydlęcenia życia politycznego. Niestety jest to, jak na razie bezkarne. Chyba rozumiem powody z trudnością prawnego dobrania do animatorów destabilizacji państwa dla uchwycenia władzy, także kosztem wyzbycia się jakiejś cząstki suwerenności.
Sądzę, że nadszedł czas powołania jakiegoś trybunału narodowego, działającego w trybie ławy (50-100)przysięgłych, kóry mógłby orzekać (tylko) karę okresowej lub dożywotniej banicji.

Obrazek użytkownika jaja -cek

23-01-2017 [18:37] - jaja -cek | Link:

ALERT!
ALERT!
bo to co mamy w Polsce to nie są konsekwencje demokratycznych wyborów, to nie są wygrane w demokratycznych władze i opozycja parlamentarna!
TO JEST WOJNA!
ONI ją nam wypowiedzieli 10-04-10
to jest wojna na śmierć i życie

przypomnijcie sobie w jaki sposób i kto zamordował prez.Gabriela Narutowicza

i nie wiem jak to zrobić, nie wiem jak sprawdzić BOR-owików mających niby chronić tych PIERWSZYCH
pamiętając słowa Nerona: "...i Ty Brutusie przeciwko mnie?"

Obrazek użytkownika Domasuł

23-01-2017 [19:35] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Znajdzie sie i Brutus w tej ukladance

Obrazek użytkownika twardek

23-01-2017 [20:22] - twardek | Link:

Nie dam głowy, ale z tym Brutusem to chyba był Cezar.

Obrazek użytkownika eska

24-01-2017 [02:19] - eska | Link:

Z całym szacunkiem - bez histerii proszę.
Powoływanie się na Rapackiego czy Dorna naprawdę żałosne. Kaczyński jest od lat najlepiej chronionym człowiekiem w Polsce.
Partia, która jest u władzy i ma sukces, nie rozpada się tak łatwo. Twierdzenie, że tylko JK trzyma ich do kupy, świadczy o intencjach Autora notki, ale nie ma nic wspólnego z prawdą.