Apel Anny Kołakowskiej - Pomaska chce kary kilkuset tysięcy

http://stowarzyszenierkw.org/3083-apel-anny-kolakowskiej-posel-pomaska-chce-kary-kilkuset-tysiecy-zl

Publikujemy poniżej apel członka założyciela Stowarzyszenia RKW z Gdańska, jednego z najskuteczniejszych koordynatorów podczas pamiętnych wyborów 2015 roku (działającego w dodatku w Gdańsku - wylęgarni okrągłostołowych machlojek i układów):

Szanowni Państwo.

W najbliższy poniedziałek tj. 16 stycznia o godz 9.00 w sądzie rejonowym w Gdańsku przy ul Nowe Ogrody 29/30 w sali nr 229, odbędzie się rozprawa , którą z powództwa cywilnego założyła mi poseł Agnieszka Pomaska. Pomaska domaga się przeprosin za mój wpis na facebooku "Trzeba złapać to coś i golić na łyso", zamieszczony po tym jak podarła uchwałę o suwerenności Polski. Przeprosiny mają ukazywać się przez tydzień w ogólnopolskiej prasie i na portalu Onet. Koszt takich przeprosin na Onecie to kwota około 250 tys. zł. Tym samym poseł, która gardzi suwerennością naszego państwa  chce doprowadzić do absolutnego ubóstwa , a nawet bezdomności kogoś, kto o tę wolną Polskę walczył i otrzymał za to szerag odznaczeń (m.in Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż Wolności i Solidarnosći, Madal Pro Patria). 

Gdyby znaleźli Państwo czas na wsparcie mnie swoją obecnoscia na sali sądowej , byłoby mi dużo łatwiej stanąć do tej, kolejnej już w moim życiu walki o prawdę. 

Anna Kołakowska

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Anna Borycka

16-01-2017 [00:16] - Anna Borycka | Link:

No to w kwestii "zaradnych myszek" dorzucę swoje:

Nasze Blogi konsekwentnie niszczą notki pani Ujejskiej. Poznikały memy z jej notek, zwłaszcza te najbardziej bijące w KOD, Nowoczesną i jej panienki oraz Bula. Nie rozumiem tego niby "porządkowania". Wiele jej notek wygląda teraz dosyć pokracznie. Niektórych zdjęć pewnie nie da się już odzyskać. I tak sie dziwnie złożyło że zrobiło to równocześnie kilka portali :(

Obrazek użytkownika Domasuł

16-01-2017 [01:52] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ale o co chodzi z Ujejska? Przeciez od dawna nie udziela sie tutaj.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

16-01-2017 [04:04] - HenrykHenry | Link:

A Anna Boryka to kto ?!.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

16-01-2017 [06:20] - Anna Borycka | Link:

Tu są dwa przykłady:

http://naszeblogi.pl/62109-zar...

http://naszeblogi.pl/62175-pol...

Ktoś złośliwie usuwa memy z notek, mimo że zostały prawidłowo dodane do Galerii a później do notki. A to że pani Ujejska nie jest aktywna nie ma żadnego znaczenia.