Kto chce zniszczyć Posła Piotrowicza

 Schetyna z Mazgułą i promocja kultury, czyli esbeckich ścieżek zdrowia.
Celiński z kacem i propozycją: „trzeba dokonać rozbioru słowa TRAGEDIA”. Oczywiście w kontekście stanu wojennego i oczywiście po to, żeby jeszcze raz polizać buty nieodżałowanego generała, towarzysza Jaruzelskiego.
Halicki z przewodniczącym Grupińskim i przysięga: "nigdy nie będziemy w takich ugrupowaniach, w których jest taka osoba jak Stanisław Piotrowicz".   
No i świetnie, bo żaden porządny człowiek nie chce ich mieć w partii.
Ale co wie o nich poseł Stanisław Piotrowicz, że rozpętali przeciw niemu taką nagonkę?
Dlaczego Antoni Pikul postanowił lamentować nad swoim losem dopiero teraz? Trzydzieści lat nie pamiętał, jaką krzywdę mu wyrządzono, nie pamiętał o tym nawet podczas rządów PO, swojej ukochanej partii, a dziś sobie przypomniał? Dlaczego przypomniał sobie tylko to, co potrzebne było jego ukochanej Platformie, a zupełnie wyleciały mu z pamięci najważniejsze okoliczności tej sprawy?
Zestawmy kilka faktów:
-Kilkanaście dni temu totalna opozycja zawiera jawny sojusz z zomowcami i esbecją.
-Zomowcy i esbecy deklarują swoją gotowość, nawołując na portalach społecznościowych do użycia broni.
-Pułkownik Mazguła na wspólnej z KOD-em, PO i Nowoczesną manifestacji i brutalnie atakuje rząd PiS i pisze historię od nowa, zachwalając uroki stanu wojennego. NIKT Z OBECNYCH NA TEJ MANIFESTACJI NIE PROTESTUJE. Podpisują wspólny list wzywający wszystkie grupy zawodowe w Polsce, w tym ARMIĘ, SŁUŻBY SPECJALNE I POLICJĘ do wypowiedzenia posłuszeństwa rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Jednym z najważniejszych sygnatariuszy listu jest Grzegorz Schetyna. Nie ma żadnego znaczenia, że po paru dniach swój podpis wycofał (rzekomo z obrzydzenia do autografu pułkownika Mazguły).
- Ryszard Petru „załatwia” w PE kolejną debatę o „łamaniu praworządności w Polsce”. Termin debaty – 13 grudnia, Nie ma żadnego znaczenia, że termin debaty ostatecznie przełożono na 14 grudnia.
-Podczas tej kolejnej antypolskiej, unijnej hucpy ma być pokazane, jak rząd PiS łamie prawo i jak straszliwym, opresyjnym jest reżimem. Materiał usiłowano zebrać już 10 grudnia przed Pałacem Prezydenckim, podczas Marszu Pamięci. Nie udało się, bo mamy spore doświadczenie  w postępowaniu z płatnymi prowokatorami (brawo minister Błaszczak!).
Jeśli komuś się wydaje, że wojna o Trybunał Konstytucyjny toczy się w tle tych wydarzeń, to nic bardziej mylnego. Trybunał Konstytucyjny MA POZOSTAĆ we władaniu prezesa Rzeplińskiego.
A to jest możliwe jedynie po obaleniu rządu siłą.

Prezes Rzepliński jest, zdaje się, wyjątkowo cennym elementem systemu. Nie wnikam, z jakiej przyczyny – może  tkwi ona w fundacjach, może w strategii rozgrywania narodu i w fundacjach. W każdym razie, dla trwania tego systemu, tej ośmiornicy wzajemnych zależności i haków tak zakleszczonych, że nie wiadomo, gdzie jest czyj – rząd PiS musi być obalony.
 
Dyskredytowanie posła Piotrowicza, który z rekomendacji PiS jest głównym rozgrywającym batalię o TK – to celowe, cyniczne działanie, prowadzone także w celu odbicia TK. Także – bo poseł Stanisław Piotrowicz jest bardzo groźnym przeciwnikiem.
Nie tylko w stanie wojennym ale i potem, i w 1989 r, i w III RP poznał UKŁAD od podszewki. Doskonale wie, jak wyglądała „opozycyjność” tych, którzy dzisiaj sygnują listy pisane pod dyktando Mazguły. My możemy się tylko domyślać, ale pan poseł Piotrowicz WIE, kto w latach 80 wniknął w szeregi „Solidarności” wykonując rozkazy Kiszczaka i Jaruzelskiego.
„Nadzwyczajna kasta” gryzie palce niecierpliwie, bo skończyły jej się profity za warowanie na gorącej linii, z resztą „totalnej opozycji” można sobie pogadać, ale niekoniecznie treściwie, rechot po wypuszczeniu Piniorów niczego nie zrekompensuje, no i w każdej chwili może się zrobić  bardzo ciekawie, bo ten Piotrowicz…  
 Nie dziwmy się, że kasta sędziowska wydaje kuriozalne wyroki. Oni to wszystko robią w oczekiwaniu na powrót do władzy!
Zapomnijmy, że przez tę kastę zostaną skazani smoleńscy mordercy.
Zapomnijmy, że przez te kastę zostaną skazani mega- złodzieje, czyściciele kamienic, przekręciarze i aferzyści. Parę próbek już mieliśmy. ONI WSZYSCY CZEKAJĄ NA POWRÓT DO WŁADZY.
Nie wiem, jak sobie z tym poradzi nasz rząd. Najszybszy i jedynie skuteczny byłby wariant Cejrowskiego. Grozi to (oczywiście!) potężnym rumorem w UE, ale… czy my naprawdę mamy tam tak wiele do stracenia? Czy nie więcej do stracenia mamy tutaj, w Polsce?
Jutro znów się zacznie, bo szary kodziarski tłum jakoś musi zapracować na godne życie, a notable w PO, Nowoczesnej i ich oficerowie prow… pardon! ZAPRZYJAŹNIENI – na ośmiorniczki. Jak pokażą Brukseli, że prześladują ich pisowscy siepacze? Zaczną się bić między sobą? Chyba tak!
Gruntowna kontrola pirotechniczna tego towarzystwa jest jak najbardziej wskazana, bo nie wiadomo, z czym przyjdą ich towarzysze broni z ZOMO i SB, o Ojcach Założycielach już nie wspominając.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

13-12-2016 [02:39] - Jabe | Link:

To się nie dało znaleźć „głównego rozgrywającego”, który by nie miał łapek ubrudzonych?

Obrazek użytkownika zz

13-12-2016 [09:48] - zz | Link:

Nasi nie rozumieją tego, że przeciwnicy tego by Piotrowicz był jak to nazwałeś "głównym..." to nie tylko wrogowie PiS-u. Niektórzy dziennikarze prawej strony, zaczynają totalnie odlatywać. Nie dziwię się Piotrowiczowi, że nie chce ustąpić. On taki jest. Ale dlaczego minister Antoni Macierewicz go broni? Nie dotarła do niego prawda, że tu nie chodzi nawet o to co on robił za komuny. Istotna jest jego obecna arogancja i gra.

Obrazek użytkownika Jabe

13-12-2016 [13:25] - Jabe | Link:

Zwykle aktualne zachowanie jest ważniejsze od przeszłego. Stosunek do własnej przeszłości świadczy o człowieku. Akurat posła Piotrowicza trudno mi oceniać, ale z pewnością nie rozgrzesza go, że został zaatakowany w ramach gry politycznej. Ta sytuacja wyraźnie pokazuje, że najważniejsze obowiązujące kryterium oceny to: nasz czy nie nasz. Być może wręcz jedyne.

Obrazek użytkownika zz

13-12-2016 [09:56] - zz | Link:

Drogi autorze tekstu, nie jestem w KOD-zie, PO, Nowoczesnej, nie byłam w ZOMO, SB... Głosowałam na PiS i błagam - nie bądźmy hipokrytami. Polecam tekst Mazurka. Tam jest czarno na białym, że nie o przeszłość tu chodzi, ale o tu i teraz.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

13-12-2016 [10:44] - Zygmunt Korus | Link:

Pamiętacie Państwo jak PiS w poprzednim rządowym rozdaniu broniła z uporem lepszej sprawy takiego kogoś:
Andrzej Wacław Kryże (ur. 29 marca 1948 w Warszawie) – polski prawnik, sędzia, sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego (w latach 2005–2007). Syn Romana Kryże.
A WIĘC IDŹMY DALEJ:
Roman Józef Kryże (ur. 4 lipca 1907 we Lwowie, zm. 23 lutego 1983 w Warszawie) – polski prawnik, podpułkownik, sędzia orzekający w procesach politycznych, funkcjonariusz stalinowskiego aparatu represji. Syn Tomasza Kryżego i Aleksandry z d. Jóźwiak. De facto zbrodniarz komunistyczny. Ojciec Andrzeja Kryżego.

Prezes JK nie wyciągnął żadnego wniosku z tamtych fatalnych nominacji i namaszczeń.

Odnośnie pewnego wniosku, wyrażonego we wpisie:
"Najszybszy i jedynie skuteczny byłby wariant Cejrowskiego. Grozi to (oczywiście!) potężnym rumorem w UE, ale… czy my naprawdę mamy tam tak wiele do stracenia? Czy nie więcej do stracenia mamy tutaj, w Polsce?" - to w pełni popieram. Nam już tam, w dookolnej Brukseli, wprost plują w twarz, czas się będzie zabierać do siebie mówiąc im dosadnie "A j... Was pies!". Coraz więcej Polaków to widzi, wbrew pokrętnemu wektorowi spolegliwości, jaki serwują nam rządzący.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

13-12-2016 [11:41] - StachMaWielkieOczy | Link:

Tylko "pożyteczni" nie pojmują tego ze jak PiS
zapowie w czwartek ze Polska opuszcza Unie
to na weekend dochodzi do rozruchów
a najpóźniej we Wtorek rządzi Tymczasowa Rada Odrodzenia Narodowego z programem " Żeby było tak jak było"
Tym samym cześć tutejszych blogowych pożytecznych idiotów budzi się z ręką w nocniku
a co niektórzy z kolei dostają zasłużone premie i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku
kończą blogowanie na NB

Obrazek użytkownika Domasuł

13-12-2016 [12:44] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Brawo! Nawet nie spodziewałem się szczerze mowiac tego typu opinii na NB.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

13-12-2016 [13:19] - Zygmunt Korus | Link:

Wyjście z Unii jest nieuchronne, samo się dokona... Zobaczycie... Kluczenie tylko ten proces spowalnia, OK, można i tak, żeby nie robić rewolucji. Brexit także nie tak dawno był nie do pomyślenia. A teraz Włochy gotują się do ucieczki. Nikt nie musi ogłaszać opuszczenia EuroKomsomołu z trybuny, wystarczy jeszcze trochę popracować nad Polakami i sami zażądają referendum w tej sprawie. Ludzie widzą, jak się obraźliwie do nas stamtąd odnoszą.

Obrazek użytkownika xena2012

13-12-2016 [15:03] - xena2012 | Link:

pan Cejrowski jest niewątpliwie świetnym podróżnikiem ale politykiem żadnym.Niepotrzebnie przekonuje nas do wyjscia z UE,bo ta chwieje się w posadach przytłoczona ogromem własnej głupoty.Jeszcze więcej dyskusji o krzywiźnie ogórka i banana,jeszcze kilka frapujących dyskusji na temat praworzadności w Polsce bo Petru tak bardzo chce być premierem,jeszcze kolejni imigranci ządający socjalu a nie trzeba będzie myślec o wyjściu.

Obrazek użytkownika krystal

14-12-2016 [10:01] - krystal | Link:

Coraz częściej odnoszę wrażenie, że naszemu rządowi jest na reke wystepować w roli ofiary, która w związku z tym, że jest atakowana, nie może zrobić nic konstruktywnego, bo całą energie poswięca na bronienie się. Najlepszym dowodem jest nagłasnianie i wałkowanie po telewizji, radiu i portalach (niezaleznych) tych wszystkich ubeckich marszów, wypowiedzi, roztrząsanie na 100 sposobów wypowiedzi jakiegos michnika czy innej postubeckiej figury. Żenujące, żałosne, groźne.

Obrazek użytkownika Dorota M

13-12-2016 [12:26] - Dorota M | Link:

Dziekuję Danuto. Podobnie myślę. Przydałoby się możliwie szybkie przedstawienie dokumentów zbioru zastrzeżonego IPN. To przypuszczalnie pomogłoby zwykłym ludziom, w zrozumieniu, dlaczego istnieje taka komitywa niektórych prominentnych działaczy PO, PSL, N. KOD-u, z płk SB. Według podanych przez pana Piotrowicza informacji na jego konferencji, był jednym z niewielu przyzwoitych ludzi, zatrudnionych na wysokim stanowisku w PRL.