Parę słów o dobrej ksiązce i o KRRiT

Wyszła piękna i potrzebna książka "Literatura polska [dobry styl, przymiotnik po rzeczowniku, panna młoda to nie to samo co mloda panna, a dziś się wszystkim miesza] XIX i XX wieku". Przedtem był tom od Średniowiecza do końca XVII wieku, antologia w języku polskim i angielskim. Pod redakcją pani Jolanty Klecel i szacownego grona, bardzo cenne wydawnictwo, idealne na prezent dla Polonusów i dla znajomych zagranicznych. .
Spóźniam się z tymi informacjmi, podobnie róznymi sprawami, które chcialabym Panstwu przekazać, mało jest czasu, o wielu sprawach nie wypada mi pisac, wszelkie rodzaje działalności mam zabronione itd.
Dostaję dziesiątki pytań na temat pracy w KRRiT. Otóż już wiem, gdzie stoi moje biuro i gdzie się nadaje program rtv. I trochę więcej. Wszystkim polecam przeczytanie ustawy o rtv, jest wszędzie.Odpowie ta lektura na wiele pytań i wątpliwości.
Działamy, wierzę, że zmieni się w Polsce na lepsze atmosfera medialna. .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

29-10-2016 [11:14] - Lektor | Link:

No właśnie, co z KRRiT ? Pamiętam jak były jej przewodniczący, niejaki dworak, przysunął wysoką karę pieniężną Telewizji Trwam, za relację z marszu niepodległości w Warszawie. To był skandal w wykonaniu tego obrośniętego przygłupa.
Teraz mamy nową KRRiT i cicho jak makiem zasiał, podczas gdy np. TVN przynajmniej raz w tygodniu powinien być karany za antapolską działalność, za manipulacje i kłamstwa, do wreszcie zdrady interesów narodu polskiego. A KRRiT milczy ! Dobrze, że mamy naszą wspaniałą Panią Profesor Pawłowicz , która wykonała zestaw manipulacji i antypolskiej działalności TVN i przedłożyła to KRRiT w celu ukarania tych zdrajców z TVN. Zobaczymy co z tego wyniknie ?!
Skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
Witold Kołodziejski (powołany przez Sejm RP 22 lipca 2016 roku) - Przewodniczący KRRiT (pobierz uchwałę)

Teresa Bochwic (powołana przez Senat RP 22 lipca 2016 roku) - Zastępca Przewodniczącego KRRiT (pobierz uchwałę)

Janusz Kawecki (powołany przez Prezydenta RP 12 września 2016 roku) - Członek KRRiT

Andrzej Sabatowski (powołany przez Prezydenta RP 12 września 2016 roku) - Członek KRRiT

Elżbieta Więcławska-Sauk (powołana przez Sejm RP 22 lipca 2016 roku) - Członek KRRiT