Dziennikarz TVN znał nazwisko sobowtóra Wosztyla

Ten pan jest z grupy Solidarni2010, nazywa się Witold Rosowski. jest oburzony manipulacja TVN24. Niestety, nie umiem zrobic tu obrazka, jeżeli ktos umie, prosze wkleic w komentarzach.
Można o tym przeczytac więcej na http://telewizjarepublika.pl/o...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Anna Borycka

10-09-2016 [21:28] - Anna Borycka | Link:

To zdjęcie może Pani dodać do Galerii która jest poniżej notki. To nic trudnego. Najpierw niech je Pani ściągnie na pulpit. Mogła bym to zrobić za Panią, ale nie mam statusu blogerki, a tylko bloger może to zrobić.

Obrazek użytkownika xena2012

10-09-2016 [21:46] - xena2012 | Link:

w telewizjach zdawkowe lekcewazące przeprosiny,a sprawa powinna zanaleźć swój epilog w sądzie za naruszenie dóbr osobitych por.Wosztyla,wyrazy oburzenia ze strony poszkodowanych nie wystarczą.Opozycja z każdym głupstwem biega do sądu i wygrywa.

Obrazek użytkownika Robert

11-09-2016 [11:25] - Robert | Link:

No to czekamy na reakcję KRRiT. Utrata koncesji była by w sam raz.