GW ( Gazeta Wyborcza) neo UB

W czasach „słusznie minionych” w aparacie gnębiącym Polaków czyli UB, były różne komórki wyspecjalizowane w to: inwigilacji księży,  tropieniu i rozpracowywaniu działaczy opozycyjnych, ściganiu nielegalnych wydawnictw, itd.

Pewna opozycyjna gazeta, która bardziej przypomina quasi partię niektórzy nazywają ją „Gazeta Żydowska”, zatęskniła za tamtymi czasami.

Nie wierzę , że zrobiła to sama z siebie, ale na czyjeś zlecenie, czyje? I tu jest pole dla wyobraźni,  stworzyła w swojej redakcji, komitet hakowo-śledczy,  do śledzenia, kompromitowania i szukania haków, przeciwko Prezesowi Obajtkowi.

Prezes Obajtek naruszył szereg interesów poprzez pomysł fuzji Orlenu i Lotosu i stworzenie jednego potężnego polskiego koncernu multienergetycznego , koncernu najpotężniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tym samym Prezes Obajtek uderzył w interesy Rosji, Niemiec, ale także w interesiki PO, która traktowała Lotos jak bankomat.

Jak już wspomniałem, GW nie jest stricte gazetą ale de facto partią opozycyjną,  były ataki na córkę PAD, PMM, teraz jeden z największych ataków w Polsce  po 1989 na jakąś osobę, na osobę, która strasznie uwiera GW.

Warto podkreślić, że Prezes Obajtek wytoczył procesy GW i prawomocnymi wyrokami sąd nakazał przeprosić Prezesa Obajtka i sprostować nieprawdziwe informacje.

https://www.tvp.info/61472459/agora-tvn-i-rasp-najaktywniejsze-ws-tekstow-uderzajacych-w-prezesa-pkn-orlen-daniela-obajtka
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

26-07-2022 [10:22] - Jabe | Link:

Marna analogia.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

26-07-2022 [12:57] - wielkopolskizdzichu | Link:

4 władza jest od tego by kontrolować pozostałe, w związku z tym o co chodzi?
Słup postawiony przez PiS na czele Orlenu ma być świętą nietykalną krową?

Obrazek użytkownika Jan1797

26-07-2022 [16:26] - Jan1797 | Link:

Co jeżeli jest to operacja False flag obliczona na pozyskanie reklam i reklama sama w sobie?
Czy powyższy występ dwu zatroskanych nie jest potwierdzeniem?.

Obrazek użytkownika u2

26-07-2022 [21:07] - u2 | Link:

GW nie jest stricte gazetą ale de facto partią opozycyjną

GW najpierw było związane z Mumią Wolności, ale środowisko Mumii szybko straciło poparcie społeczne. GW teraz jest na usługach totalniaków, więc skojarzenie z UB celne. Z tym, że totalniacy służą albo Rosji, albo Niemcom, a GW służy obu frakcjom.