Matka Polka z małym cyckiem.

No i taka Matka Polka z małym cyckiem urodziła dziecko z bratniej V Rzeszy. Służby tej V Rzeszy słusznie odebrały to dziecko, bo gdyby nie odebrały, toby dziecko uschło (o czym donoszą światowe agencje prasowe) .

Morał?

Matka Polka powinna mieć wielkie cycki, wtedy dziecko nie uschnie !

... albo butelkę ze smoczkiem i mleko w proszku dla niemowląt.

To nie jest śmieszne. To jest prawdziwe. Dotyczy nie tylko niemieckiego kalifatu. Podobne sytuacje mają miejsce w całej europie (sowieckiej). Przykład który opisuję jest jednym z bardziej debilnych o których słyszałem ale jest tysiące innych o których media słowem nie wspomną. Niestety, zdarza się i tak, że rodzice dziecka "są do dupy" .  Wtedy jest uzasadnienie do odebrania dziecka "zdegenerowanym" rodzicom. Słusznie !

Ale !!! To  DZIECKO jest obywatelem Polskim ! Nie jest obywatelem V bratniej Rzeszy niemieckiej ani afroazjatyckim brytyjczykiem. To jest Dziecko Polskie!

Więc jakim prawem takie dziecko dostaje wyrok dożywotniego pozbawienia bycia Polakiem ? Czy takie dziecko coś ukradło, zabiło kogoś ?

Morał?
Nie wiem, nie znam, nie ja go będę pisał. Morał napisze Państwo Polskie odzyskując WSZYSTKIE POLSKIE DZIECI, niesłusznie skazane na bycie innej narodowości niż się urodziły...

Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

19-08-2016 [08:37] - mjk1 | Link:

Witam. Nie podał Pan źródła informacji więc zmuszony byłem poszukać sam. Znalazłam tu: http://www.fakt.pl/wydarzenia/... W artykule jest wyraźnie napisane, że mąż Polki, nie jest biologicznym ojcem dziecka! Jeżeli ojcem dziecka jest Niemiec to w tym kraju obowiązuje zasada pochodzenia (Abstammungsprinzip). Tak, więc dzieci otrzymują automatycznie obywatelstwo niemieckie, jeżeli przynajmniej jedno z rodziców jest obywatelem Niemiec.
Od 01.01.2000 r. wprowadzono ponadto tzw. prawo urodzenia (Geburtsrecht). Oznacza to, że każde dziecko urodzone w Niemczech po tej dacie otrzymuje obywatelstwo niemieckie, jeżeli: - przynajmniej jedno z rodziców stale przebywa legalnie od co najmniej 8 lat w Niemczech, - posiada nieograniczone prawo pobytu w Niemczech (obywatele polscy, jako obywatele państwa członkowskiego UE spełniają ten warunek).
W momencie posiadania obywatelstwa niemieckiego obywatel jest traktowany przez niemieckie urzędy jako Niemiec i nie może powoływać się ze skutkiem prawnym na obywatelstwo innego kraju. Z artykułu nie wynika wiec, że niemieccy urzędnicy złamali prawo.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

19-08-2016 [09:06] - ironiczny anglosas | Link:

Jakim prawem wprowadzili takie prawo ?

Obrazek użytkownika mjk1

19-08-2016 [10:06] - mjk1 | Link:

Nie ma to najmniejszego znaczenia. Mają prawo we własnym kraju takie prawo wprowadzić. Polki, nikt nie zmuszał ani do pobytu w tym kraju, ani do rodzenia w nim dziecka. Jeżeli się na to zdecydowała, to miała obowiązek zapoznać się z obowiązującym prawem i konsekwencjami związanymi z ewentualnym jego złamaniem. W Polsce też przyznaje się obywatelstwo polskie dziecku urodzonemu na terenie RP, jeżeli przynajmniej jedno z rodziców jest polskim obywatelem. Nie wiem wiec o co ten spór.

Obrazek użytkownika anakonda

19-08-2016 [10:28] - anakonda | Link:

Bo tak im ( niemieckim wladzom ustawodawczym ) sie podobalo.
Polskie wladze tez ustanawiaja takie prawa jakie uwazaja za sluszne.
Ja osobiecie, a takze wiekszosc Niemcow,
uwaza ten przepis, mowiacy o automatycznym
nadawaniu obywatelstwa niemieckiego,
dzieciom obcokrajowcow urodzonych na terenie
Niemiec za absurd.
Swoja droga niemiecki Jugendamt powinien tej pani Polce
oddac niezwlocznie to dziecko z jednoczesnym postawieniem
warunku zobowiazujacego ta pania do natychmiastowego
opuszczenia Niemiec wraz z jej niemowlakiem.
Skoro dziecko ma byc Polakiem to niech zyje i wychowuje
sie w Polsce na koszt polskiego podatnika.

Obrazek użytkownika marsie

19-08-2016 [21:18] - marsie | Link:

Nie przejmuj się, IA, komentarzami "prawników" - w sumie masz rację! To wszystko wynika z poddańczej polityki PO, wskutek której nikt się z nami nie liczy. Mam nadzieję, że teraz do tych lewackich idiotów w UE dotrze, że z tym już koniec! Pozdrawiam, jak tam ławeczka?