Pihowicz ( Myszka Terrorystka) tłumaczy Putina, że miał

Pihowicz ( Myszka Terrorystka) tłumaczy Putina, mówi, że miał trudne dzieciństwo
Córka TW „Waldka” wzięła się za obronę Putina. Będąc na spotkaniu w Lęborku na spotkaniu pt. ‘Porozmawiajmy nie tylko o polityce”, na którym było ponoć około 50 osób, jedna z osób zadał pytanie dotyczące Putina.

No i wówczas Pihowicz pokazała, że jest z „dobrego” domu, w którym jej  ojciec był TW czyli po prostu konfidentem komunistycznych służb.

Tłumacząc Putina mówiła , że urodził się zaraz po wojnie, czy rok 1952 drugi ( data urodzin Putina) można traktować za urodzenie się zaraz po wojnie? wątpię, że miał trudne dzieciństwo i inne bzdety, tak jakby te bzdety wydumane przez Pihowicz, miały by tłumaczyć mordercę, który wydał rozkaz ataku na Ukrainie, którego żołdactwo morduje cywili, gwałci kobiety i dzieci.

Z tą opętaną nienawiścią do Polski i obecnego rządu, były dwie osoby, senator Kleina i poseł Nowacka, ale żadne z nich nie oponowało, to znaczy, że zgadzali się z wypowiedzią Pihowicz.

W PO dzieci różnej maści komunistycznych kapusiów, wygadują rzeczy, od których mózg staje, takie jak syn TW Justyna nijaki Trzaskowski, który mówi, po co nam lotnisko w W-wie, skoro jest w Berlinie, także robi wszystko, żeby należne Polsce pieniądze nie trafiły do Polski, żeby były mrożone, a nawet po zatwierdzeniu KPO przez instytucje unijne, dzwoni do Ursuli z nadzieją , że Unia będzie  mnożyła trudności dla Polski.

Gen Targowicy został wyssany u niektórych posłów z mlekiem matki, tak jak to zrobiła czecia osoba w państwie , która jeździ po świecie ze swoją asystentką jako materacem, po ukraińsku przeprasza Ukraińców za rząd polski, ten rząd, który jak nikt inny w Europie pomógł Ukrainie, ale co się dziwić ojciec Grodzkiego pracował w UB.

PO to proniemiecka ale i prorosyjska banda, która wszystko robi, żeby zaszkodzić obecnemu rządowi, stosując wypracowane w CCCP metody (patrz Pawka Morozow), czy metody wypracowane przez hitlerowskie Niemcy, gdzie donoszenie, kapowanie i tym podobne metody, były premiowane.
 
https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/2979945,gasiukpihowicz-staje-w-obronie-putina-wychowywal-sie-na-ulicy-zyl-z-dziecmi-bezdomnymi-wideo
https://www.tysol.pl/a81252-video-grodzki-przeprosil-ukraincow-za-polski-rzad
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

19-06-2022 [12:57] - u2 | Link:

czy rok 1952 drugi ( data urodzin Putina)

Ponoć urodził się dwa lata wcześniej, a metrykę sfałszowano. Czyli urodził się w 1950 :

https://uberkasta.pl/wiera-put...

Płaton Priwałow oraz Wiera Nikołajewna Putina  – domniemani rodzice Władimira Putina

Wielu dziennikarzy i biografów podaje, że prawdziwa matka Władimira Putina to Wiera Nikołajewna Putina. Ma obecnie 95 lat i mieszka w Gruzji. Urodziła się 6 września 1926 roku we wsi Tierieczino w Kraju Permskim, niedaleko Uralu. Po szkole podstawowej rozpoczęła naukę zawodu mechanika maszyn rolniczych. Podczas jednego ze szkoleń w miasteczku Oczior zakochała się w rosyjskim mechaniku Płatonie Priwałowie i zaszła z nim w ciążę.

Będąc już w ciaży, Wiera odebrała przesyłkę pocztową adresowaną do Płatona. Okazało się, że to przesyłka od jego żony. W ten sposób Wiera dowiedziała się, że Priwałow jest już żonaty. Nigdy nie wspominał jej, że ma żonę. Nie mogła mu darować, że ją oszukał i postanowiła od niego uciec. Wróciła do rodziców do Tierieczino i od tego czasu nigdy już nie kontaktowała się z Płatonem. 7 października 1950 roku w Tierieczino urodził się Władimir Putin. Wiera do dzisiaj nazywa swojego syna zdrobniale Wowa. Twierdzi, że nigdy nie przekazała synowi kim był jego ojciec.

Obrazek użytkownika Andy51

19-06-2022 [13:53] - Andy51 | Link:

W sumie jako ciekawostka mogę przyjąć do wiadomości, ale czy to jest powód, żeby usprawiedliwiać zbrodniarza? wielu ludzi urodziła się po wojnie, ale zbrodniarz jest tylko jeden, Putin.

Obrazek użytkownika u2

19-06-2022 [14:09] - u2 | Link:

W sądzie wiele razy pada sformułowanie : wysoki sądzie, oskarżony miał trudne dzieciństwo. Dzieciństwo 71-letniego Putlera tłumaczy tę jego agresję wobec świata, ale nie usprawiedliwia. Nie z nami te numery Putler. Rosjanie wyhodowali bestię.

Obrazek użytkownika Andy51

19-06-2022 [17:07] - Andy51 | Link:

Wściekłego psa, a córka TW go tłumaczy trudnym dzieciństwem, żenada.

Obrazek użytkownika u2

19-06-2022 [17:13] - u2 | Link:

córka TW

No nie wygląda na TW :

https://pl.everybodywiki.com/A...

Andrzej Gasiuk (ur. w 1947 r.[potrzebny przypis]) – ekonomista, były działacz NSZZ „Solidarność” i TKKF Siedlce.

Obrazek użytkownika Andy51

19-06-2022 [17:36] - Andy51 | Link:

Może masz rację, spróbuje znaleźć tę informację, z kapelusza jej nie wyciągnąłem.

Obrazek użytkownika u2

19-06-2022 [18:45] - u2 | Link:

W IPN również nic o tym TW :

http://inwentarz.ipn.gov.pl/ad...

 

Obrazek użytkownika juur

19-06-2022 [16:33] - juur | Link:

Dobrze by było dodać, że to "myszka agresorka"  gdyż nie pamiętałem co to za osobistość Pihowicz.

Obrazek użytkownika Andy51

19-06-2022 [18:40] - Andy51 | Link:

Suszna uwaga