Ukraina w trzy dni, Polska w 24 godziny

Z Ukrainą nie wyszło. Ukraina wciąż walczy, wspomagana przez wszystkich, którzy wiedzą czym może się skończyć jej upadek, Niemcy – nie licząc 5 tys. zgniłych hełmów i jednej dostawy zdezelowanej broni z NRD-owskich zapasów - ograniczają swoją pomoc do słownych deklaracji, że stoją w tej wojnie po stronie Ukrainy. W obliczu takiego bestialstwa, takiej rzeki krwi, gwałtów dokonywanych przez sowiecką hordę na malutkich dzieciach, metodycznego mordowania cywilnej ludności całych ukraińskich miast i wsi – kondominium nadal trwa, funkcjonuje, współdziała.
Wolna Ukraina to ostatnie, czego sobie życzy nie tylko kondominium rosyjsko- niemieckie, ale także i  brukselski protektorat pod zarządem lewactwa.  Nie bez powodu w 2014 roku delegat  Sarkozy podyktował w Mińsku warunki „pokoju”, a szuja, która pojechała tam jako Polak, rozkazała je przyjąć, „albo wszyscy będziecie martwi”...
Przecież jeśli Ukraina wygra tę wojnę, kondominium szlag trafi, wolna Ukraina zawiąże sojusz z Polską, a wtedy brukselski protektorat stanie się  co najwyżej skansenem postmodernizmu – muzeum z  eksponatami 56 płci, bo centrum i ośrodek decyzyjny, i wartości Europy będą inne. Do tego nie mogą dopuścić.

Parszywa agentura udająca w Polsce i w Brukseli opozycję jest świetnym alibi dla twórców planu całkowitego zwasalizowania lub zniszczenia naszego kraju, żeby nigdy dla nikogo nie stał się partnerem do zbudowania innego niż obecnie obowiązujący  schemat. Parszywa agentura musi wykonywać rozkazy i wykonuje rozkazy, nic więcej. Zmasowany atak na Polskę to zupełnie inny wymiar, „głodzenie Polski” to zupełnie inny wymiar, wydawanie kolejnych wyroków za wzięte z sufitu PE przewinienia Polski to zupełnie inny wymiar. Dzisiejsze zachwyty nad naszą pomocą Ukrainie, z jednoczesnym wstrzymaniem środków na odbudowę po pandemii i zerowym wsparciem dla 3,5 miliona ukraińskich kobiet i dzieci, które znalazły u nas schronienie przed bestialstwem sowieckiej hordy Putina – to zupełnie inny wymiar. To planowe niszczenie naszego kraju – członka Unii Europejskiej, przez gremia zarządzające Unią Europejską. Planowe niszczenie, którego elementem był atak na polską granicę wykonany z Białorusi przez „uchodźców” , wyszkolonych w Moskwie, i jednoczesny atak Brukseli zakończony zamrożeniem Polsce unijnych środków KPO, jak również - tuż przed rozpoczęciem szturmu na naszą granicę - atak Brukseli mający na celu wywołanie w Polsce kryzysu energetycznego. Nakazano nam natychmiastowe zamknięcie  elektrowni Turów i nałożono horrendalne kary za niezastosowanie się do nakazu. 
Właśnie dowiadujemy się, że wprawdzie spełniliśmy wszystkie warunki Brukseli i dźwigamy wszystkie „kamienie milowe” (Boże, zmiłuj się nad infantylnymi idiotami od unijnej nomenklatury), czyli zapewniliśmy, tak jak chciała Bruksela,  dozgonną bezkarność poststalinowskim klanom od lat zajmującym się wyłącznie sabotażem i anarchizowaniem naszego państwa - ale środków z KPO nadal nie dostajemy.

Pomyślmy, co by się stało, gdyby „uchodźcy” wyszkoleni w Moskwie nie zostali zatrzymani na Białorusi. Było ich ładnych parę tysięcy, po przełamaniu oporu polskich służb granicznych napływaliby następni, i nie po to, żeby pójść sobie do Tante Angeli, tylko żeby urządzić nam piekło na ziemi. W obliczu sowieckiej inwazji na Ukrainę to jasne jak słońce. Co potem? Potem kolejny atak Brukseli, bo pewnie byśmy się bronili. Kolejne kary – tym razem za niehumanitarne traktowanie terrorystów. Kolejny atak parszywej agentury, być może w ścisłej współpracy z białoruskim prezentem od Putina -  i prawdopodobnie obalenie rządu. Wyprowadzanie lub wyrzucanie ludzi oknami przez „kilku odważnych”, w atmosferze anarchii nawet nikt by nie pytał, czy w przeżyli. Do zaplanowanego terminu inwazji na Ukrainę państwo polskie byłoby już całkowicie dyspozycyjne, gotowe pełnić swoje obowiązki w kondominium, ale „rządząca” parszywa agentura, zgodnie z ustaleniami, dla pewności otworzyłaby granice dla ruskiej hordy, i - również dla pewności - wskazałaby wszystkich nieprzyjaznych sobie i Moskwie, oczywiście wraz z rodzinami. Nikt nie poprosiłby NATO o pomoc, powtórzyłaby się sytuacja z 10 kwietnia 2010 roku, nawet wykonawcy byliby ci sami. Ukraina wykrwawiłaby się z honorem, Polska z piętnem hańby.
Czy do kraju UE, któremu zaplanowano taki los, w trakcie realizacji tego planu wysyła się jakiekolwiek fundusze unijne? No przecież to oczywiste, że nie!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

29-05-2022 [18:27] - u2 | Link:

agentura udająca w Polsce i w Brukseli opozycję

Sami ich wybraliśmy. Ten beton z PZPR pojechał na lukratywne posadki w PE w Brukseli dzięki PO-KO.

Ja oczywiście głosowałem na fachowca od prawa międzynarodowego, a nie sprzedajne agenciaki z PZPR :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...(polityk)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-05-2022 [18:32] - Ula Ujejska | Link:

Fakt, "białoruscy uchodźcy" rozpętali by nam wojnę podjazdową, a ruskie trole zganiały by na dzisiejszych uchodźców ukraińskich. Zdrajcy wrzeszczeli by w Brukseli, że Polacy strzelają do uchodźców, a nasze domy, fabryki etc. by płonęły. Car by przyszedł z pomocą "mordowanym" ruskim obywatelom jak na Ukrainie  ... i Polski nie ma. V kolumna rusko niemiecka strzelała by Polakom w plecy. Nawet tu na NB paru wąchaczy ruskiej dupy groziło mi napadem i gwałtem.

Obrazek użytkownika danuta

29-05-2022 [18:36] - danuta | Link:

A ten parszywiec, który mówi o "wyprowadzaniu", to kto to jest? Taki sam ork jak ci tutaj wąchacze.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-05-2022 [18:55] - Ula Ujejska | Link:

Danuta
Ja już widzę Brauna i "Krula" na czele rewolty. Car za obietnice przejęcia Odessy a dla drugiego koronacji na ruskiego kacyka, będzie miał parę tysięcy "zielonych ludzików" gotowych umierać za cara. Totalsi oczywiście zostaną zbrojnym brukselskim ramieniem.

Obrazek użytkownika danuta

29-05-2022 [19:08] - danuta | Link:

Temu drugiemu musiałby jeszcze obiecać schedę po Murawiowie.

Obrazek użytkownika danuta

29-05-2022 [20:20] - danuta | Link:

Errata. Pierwszemu.

Obrazek użytkownika Pers

29-05-2022 [18:40] - Pers | Link:

Widzę, że posiłki nadciągnęły :)
Teraz jak już Ukraina zaczęła gonić orki i zatrzyma się dopiero na Uralu?
Gdzie koleżanka Danuta się dekowała do tego czasu i nie wlewała otuchy w nasze serca?

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-05-2022 [19:29] - Tezeusz | Link:

Kuźwa czujecie ten smród osranego bandyty pedofila putlerka.Smród rusofila..

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-05-2022 [19:27] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Notka o Ukrainie bez wizyty wąchacza ruskiej dupy nie może istnieć. 😁😁😁 Za chwile zjawi się więcej.
 

Obrazek użytkownika danuta

29-05-2022 [19:27] - danuta | Link:

Obserwowałam kolegę Persa, jak kolejne pralki wysyła domoj i jak to wszystko w p..u. rozwalają bayraktary. Ładne obrazki.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-05-2022 [19:40] - Tezeusz | Link:

@Nasz rusofil jest popularny...najbardziej w ABW..jak podają ze Scierwoneonka

 

Obrazek użytkownika J z L

29-05-2022 [19:59] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika danuta

29-05-2022 [20:05] - danuta | Link:

... i tak do końca świńskiego żywota.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-05-2022 [19:40] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz vel Pers to o tobie tak pisze Admin NEon24:

" Jak ruska propaganda, z której wyzwolić się nie potrafisz, pisana w różnych językach, Rosjanie też znają różne języki, pozbawiła cię logicznego myślenia, stworzyła człowieka łasego na pochwały. "Jaki wspaniały tekst napisałeś Jarku *****". Ja nie chcę pisać "wspaniałych tekstów", ja chcę pisać teksty budzące myślenie, kontrowersyjne, rozwijające...."

Rusofil Jaruś zobaczymy jak dlugo ?

Obrazek użytkownika sake3

29-05-2022 [19:53] - sake3 | Link:

My tu gadu-gadu a podobnojak donosżą Brytyjczycy Putin już nie żyje a zastępuje go sobowtór..To czyją w końcu twarz ratować będą przyjacele z boiska Scholtz,francuski fircyk i makaroniarz? 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-05-2022 [19:57] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Od kilku dni różne wywiady w tym najlepszy angielski właśnie o tym informują. Ja nie chciałam wcześniej o tym pisać, bo to może być gra / podpowiedź - co mają zrobić ci, co w Rosji mogą coś zrobić. Ale koniec Putina właśnie taki będzie - swojaki urwą mu łeb.

Obrazek użytkownika danuta

29-05-2022 [20:03] - danuta | Link:

Nie o twarz chodziło; jak zawsze swoją!

Obrazek użytkownika Maverick

29-05-2022 [21:01] - Maverick | Link:

Poliniacy zostaną zniszczeni znacznie szybciej niż Ukraina, bo wejście Polski na ściężkę otwartego konfliktu zezwoli na użycie taktycznej broni nuklearnej.
Poliniacy z ciasnymi czaszkami zawsze lubią być mięsem armatnim, a tu coś na poliniacką głupote znaną na świecie jako polish jokes.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Pers

29-05-2022 [21:00] - Pers | Link:

No...
Sabat czarownic w komplecie :)
Вибачте, шабаш відьом включено.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-05-2022 [21:28] - Tezeusz | Link:

@Pers
Nie sabat a zlot osranych śmierdzieli sowieckich rusofili..

Obrazek użytkownika danuta

30-05-2022 [18:49] - danuta | Link:

Apparite!