Noga, Szarik, jest najważniejsza

Leżeć. Teraz ja mówię. Nie ziej na mnie, bo i tak mi niedobrze. Mądry jesteś taki, że powinniśmy cię wystawić zamiast Bronka. Wtedy byłby sens się szmacić. A tak… Człowiek w lustro nie może spojrzeć na trzeźwo. Nienawidzić musisz, bo presja. Środowiskowa. Raz wdepnąłeś w g.. i nijak nie możesz tego z butów zdjąć. Ty łapy sobie wyliżesz, z mordy ci potem… ale to cię nie oblepia. A aktor? Talent go męczy, grać chce, atmosferę dobrą w pracy mieć, w recenzjach żeby pisali jak jest, łatek nie przylepiali, bo szlaban… Szlaban, Szarik, i to taki, że ani zipniesz. Możesz być samym Gajosem, ale jak nie służysz, nie liżesz butów, nie warujesz i nie gryziesz na rozkaz, to znikasz! Nie ma cię, Szarik. I jak żyć? Jedna taka Lorelei powiedziała, że za sześć tysięcy to tylko złodziej albo idiota może. Ona nie może. Ja też nie. I jeszcze wielu innych. Pies tego nie zrozumie, bo micha codziennie jest, picie jest, trawnik jest, barłóg jest… Tylko posłuszny musi być, przy nodze chodzić, na rozkaz… Czy ty też czasem masz dosyć, Szarik? Pogryzłoby się te pańskie nogawki, nie? Wyszczekało, co na sercu leży? Poszłoby się w cholerę, i niech sobie gwiżdże do usr… Nie możesz. Każdy pies może, ale ty nie. Bo michę zabiorą. Z barłogu wypędzą. Może i do lasu wywiozą, bo ty legenda k… jesteś. Bo cię wybrali ze stada i stworzyli, wypieścili, wyszkolili, wypro… wypromowali. Podołałeś bo wybitny jesteś, ale to nieważne. Nieważne, Szarik!
Mnie się czasem śni taki horror. Setki otworów gębowych gotowych do wygłaszania  tych wszystkich sponsorowanych wyzwisk, oszczerstw, insynuacji… i ja wśród nich. Nie mam twarzy. Nie widzę tekstu. Nie pamiętam kwestii. Wszystko mi jedno co mówię.
I się budzę. Straszny sen, Szarik. Nie kontrolujesz tego co mówisz. Nie ma znaczenia, co mówisz. Nikt w to nie wierzy. Nikt.  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

20-06-2016 [16:46] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Piękne...i takie prawdziwe...

Rączki całuję :-))

Obrazek użytkownika ba.a

21-06-2016 [10:17] - ba.a | Link:

Trafne i prawdziwe,poza jednym.On myślał,że to jest sen.