Polska opozycja w PE strzela w plecy rządowi, jak żołdacy ..

Polska opozycja w PE strzela w plecy rządowi, jak żołdacy Putina Ukraińcom

Nie wiem co zrobi opozycja z Tuskiem na czele, ale wygląda na to, że Tusk i zdradzieckie mordy się pochlastają.

Rzecznik rządu Piotr Muller ogłosił, że jest „dagawor” pomiędzy polskim rządem a PE i wygląda na to, że pieniądze z KPO będą wypłacane Polsce na przełomie lipca i sierpnia , chociaż z drugiej strony,  PE nie wolno wierzyć  i do tych deklaracji należy podchodzić z dużą ostrożnością.

Ale załóżmy, że te oświadczenie w sprawie KPO się ziści i można postawić pytanie, co zrobi Tusk i zdradzieckie mordy?

Dotychczas  zdradzieckie mordy zachowywały się jak ruskie sołdaty strzelający cywilom w plecy co pokazała CNN, albo jak Brutus wbijający nóż w plecy Cezarowi, niezliczoną ilość rezolucji nawołujących do niewypłacania pieniędzy inicjowanych przez polską opozycje z KPO, w związku z nieprzestrzeganiem w Polsce nigdzie nie zdefiniowanej praworządności, która z KPO nie ma nic wspólnego, doprowadziła, do wielomiesięcznego opóźnienia wypłat dla Polski, co można porównać do wbijania rządowi noża w plecy.

Tusk będzie chciał zwekslować tę wiadomość i będzie próbował przekonać, że to dzięki jego wpływom pieniądze na KPO zostały odblokowane i najprawdopodobniej wypłacone Polsce.

„Ciężka” „ donosicielska praca niby polskim europosłom poszła w pizdu. W tym donosicielstwie było parę wyróżniających się grup.

Była grupa pezetpeerowska w tym 3 byłych ponoć polskich premierów, Belka, Cimoszewicz Miller, która dostała się dzięki PO i ich ówczesnego szefa Schetyny, który umieścił ich na listach PO na pierwszych miejscach,  a przypuszczam, gdyby umieścili  tak jak Kaligula konia ( nie myślę o Giertychu), też by wszedł.

Grupę byłych peezetperowskich premierów, często, gęsto popierała łowczyni dinozaurów, następczyni Tuska premier a może premierka albo piemerzyca Kopacz.

O członku lewicy Biedroniu, który ze swojej preferencji homoseksualnej zrobił manifest polityczny, mówił, podczas jednej z debat: dostaniecie figę nie pieniądze.

O wypowiedziach Ochojskiej, szkalujących polski rząd nie warto wspominać.

Te nieliczne z wielu przykładów, świadczą o wręcz chorobliwej nienawiści opozycji do polskiego rządu, a lewacka unia zaciera ręce z radości, że polskimi rękami robią krecią robotę.

No cóż jak się ma na podorędziu pożytecznych idiotów, to się ich wykorzystuje, jednocześnie gardząc nimi.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-05-2022 [12:34] - Tezeusz | Link:

To nie  jest opozycja to agentura roSSji faszystowskiej bandytów pedofila putlerka.

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2022 [13:14] - Andy51 | Link:

Agentura- masz rację.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-05-2022 [13:38] - Marek Kudła | Link:

Żeby było wszystko jasne:
Przyjdzie wielka klęska tych,  którzy nienawidzą Polski,  którzy zdradzali i zdradzają naszą Ojczyznę. Przyjdzie wielka klęska  tych, którzy kradli, kłamali i kłamią nadal !!!   Ci lewaccy oszuści walczą o koryto wszelkimi sposobami, i wykrzykują do PIS-iorów:  „Będziecie siedzieć”,  za to żeście wygrali wybory !   Nie, to nie wy będziecie wsadzać Polaków, prawowitych gospodarzy polskiej ziemi -  broniących swego Państwa,  ale to my Polacy za zdradę naszego Państwa i Narodu Polskiego, uczciwie was osądzimy !!!   Na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby .  Przygotujemy wam sprawiedliwe procesy, bo zapracowaliście na nie solidnie,  a  już w kolejnych wyborach 2023 odrzucimy was od wpływu na nastą Ojczyznę i usuniemy z życia publicznego !  

P.S.  W ostatnim sondażu CBOS prowadzi PIS 36 % (wzrost o 4 %) przed PO 19 % i 2050 9 % !!!  Lewica 4 %, Konfe 3 % i PSL 2 %.  Chęć wzięcia udziału w wyborach zadeklarowało 74 % obywateli !  Brawo Polacy, nasza praca nie idzie na marne !!!

 

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2022 [14:09] - Andy51 | Link:

Spraiedliwe procesy dla zdrajców Polski i to jest sedno sprawy.

Obrazek użytkownika u2

14-05-2022 [14:16] - u2 | Link:

W ostatnim sondażu CBOS prowadzi PIS 36 % (wzrost o 4 %) przed PO 19 % i 2050 9 % !!!  Lewica 4 %, Konfe 3 % i PSL 2 %.

Czyli totalniacy mają w sumie 37%. W końcu pójdą do wyborów jedną listą Frontu Jedności Narodowej jak to bywało w czasach PRL :-)

Obrazek użytkownika Jabe

14-05-2022 [14:40] - Jabe | Link:

Zjednoczona Prawica też miała być takim właśnie frontem jedności narodu, nie? Tak to jest, różnych metod się próbuje, by wygrać. Nawiasem mówiąc, później okazało się, że jak najbardziej totalniackim [wyrzucanie ludzi z ich własnych mieszkań, terroryzowanie zarazą, cenzura]. A CBOS jest rządowy.

Obrazek użytkownika u2

14-05-2022 [15:22] - u2 | Link:

A CBOS jest rządowy.

Tobie Jabe nikt nie dogodzi. CBOS publikuje korzystne dla ciebie sondaże, CBOS został założony w czasach Jaruzela, a ty udajesz że to nie twoja sondażownia :-)

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2022 [15:36] - Andy51 | Link:

Tusk gwarantuje porażkę, tak jak to było w wyborach na Węgrzech, gdzie ten folksdojcz popierał opozycje, która umoczyła jak nigdy dotąd.

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-05-2022 [20:31] - Kaczysta | Link:

Tusk najpierw straszy ceną czereśni teraz truskawek, co będzie następne, kurwa trufle?

Obrazek użytkownika u2

14-05-2022 [20:38] - u2 | Link:

Tusk najpierw straszy ceną czereśni teraz truskawek

Tusk straszy samym swoim wyglądem.

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-05-2022 [22:30] - Kaczysta | Link:

Truskawki teraz takie drogie, że jem razem z szypułkami
ps
Widziałem emerytkę która tylko szypułki kupiła

Obrazek użytkownika sake3

14-05-2022 [14:34] - sake3 | Link:

@Marek Kudła......Ni fascynowałabym sie tak bardzo sondażami,już nie raz spłatały figla.

Obrazek użytkownika tricolour

14-05-2022 [14:44] - tricolour | Link:

Koledzy, wytłumaczcie proszę, jak to jest.

Za każdym sondażem Pisowi rośnie, a to o pięć procent, a to o trzy, w porywach (Proryw 3) o dziesięć. I po stu sondażach jest 37%.

Wytłumaczcie proszę, jak to jest gdy łyka się wszystko?

Obrazek użytkownika Es

14-05-2022 [15:01] - Es | Link:

Szkopuł w tym, że na razie( chyba) nie ma dostępnej treści proponowanego porozumienia , a tylko pełen entuzjazmu przekaz rzecznika i potwierdzające je opinie z okolic Brukseli. Jednakowoż wynika z nich że strona Polska godzi się  na wszystko co ke dyktuje i o co głównie od początku chodziło, a ustępstwo jedynie w kilku mniej istotnych w tej chwili kwestiach. Anegdota o kozie rabina pasuje jak ulał. Nie oznacza to jednak, że do tych " mniej ważnych" nie powróci w bardziej stosownym momencie. A nawet jest pewność, że tak się stanie. 
Niestety oznacza to również,że  pod naciskiem szantażu łamie się dotychczasowy opór SP. I to jest zmartwienie największe, bo oznacza początek łykania na żywca wszystkiego co od tej porybędzie przychodzić z Brukseli. I to jest początek opowieści: jak za paciorki sprzedać dupę.

Obrazek użytkownika Andy51

14-05-2022 [15:37] - Andy51 | Link:

Nie wiem jak będzie, ale jestem umiarkowanym optymistą.