Mocarstwo. Złodziej na złodzieju

Imponujące poparcie ludu sowieckiego dla napaści na Ukrainę - w obliczu tego, co wyczynia tam ich duma i sława odziana w łachmany i wsadzona do czołgów – świadczy nie tyle o miłości do Putina, co o wszechobecności duszy, przez infantylnych durniów nazywanej kiedyś szeroką; bestialskiej duszy hordy, natury hordy domagającej się mordu, gwałtu i rabunku.

Sołdat dzwoni do żony i nawet nie zapyta o zdrowie, tylko wylicza co ukradł, żony w ogóle nie interesuje czy cały i zdrowy, tylko kraść mu każe jeszcze więcej, syn z niewoli dzwoni do matki, a matka nie o życie syna się troszczy, kompletnie jej to nie obchodzi, ona o czołg tylko pyta, czy się zepsuł. Studentów wysłali na front – z zardzewiałymi karabinami, w ewidencji nie były zardzewiałe… normalne! Sowiety.

Mali złodzieje kradną kury, pożerają psy, włamują się do sklepów, domów, rabują wszystko co wpadnie im w ręce i tylko jedno marzenie mają – ukraść tyle, żeby do końca życia starczyło. Więksi złodzieje pieniądze na mundury, na karabiny, na naprawy, na nowy sprzęt… i tylko jedno marzenie mają – ukraść tyle, żeby do końca życia starczyło. I tak od samego dołu do samej góry  to samo marzenie, a kiedy już wiadomo, że kradzionego do końca życia wystarczy, to jeszcze jedno się pojawia – żeby tego nie ukradli. Największy złodziej siedzi w bunkrze, bo to co ukradł całej generalicji wystarczyłoby do końca życia,  a jakby tak armia była, to i całej armii…

90 procent  popiera atak na Polskę. Jak myślicie, dlaczego?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-04-2022 [07:00] - Tezeusz | Link:

roSSja to stan umysłu jak dostaną tysiące worków swego zabitego ścierwa bandytów i morderców dzieci to kałmuki się obudzą.

Obrazek użytkownika danuta

01-04-2022 [07:57] - danuta | Link:

No właśnie o to chodzi że się nie obudzą. Worki dokładnie przejrzą.

Obrazek użytkownika sake3

01-04-2022 [16:10] - sake3 | Link:

@Tezeusz.....Oni tych worków nie zabiorą,nie mają potrzeby uszanowania zmarłych nawet swoich kolegów.Zreszta mają inne worki do zataszczenia do Rosji.Pełne zrabowanych rzeczy które ukradli albo zrabowali,przecież wielki Putin dał im wolną rękę.

Obrazek użytkownika Darek65

01-04-2022 [08:28] - Darek65 | Link:

Proszę pamiętać, że DNA tamtejszych tubylców było orane przez hordy Czyngis-Hana przez dwieście lat. To odcisnęło piętno. Poza tym kolejni władcy, czy to carat, czy to bolszewia mieli w pogardzie "zwykłego" człowieka, o którego wolność i dobrobyt niby walczyli. Przez lata Rosjanom skutecznie wdrukowano gen niewolnictwa. Często swobodę seksualną utożsamiano ze zgnilizną zachodu, ale to bolszewicka Rosja przebiła wszystkie kanony. Proszę przeczytać choćby ten wpis pod tym linkiem https://historia.org.pl/2015/0...  . Obozy koncentracyjne, to przecież też pomysł Rosjan. W zasadzie "zwykły" człowiek został zostawiony sam sobie, więc radził sobie, jak mógł. Proszę poczytać wspomnienia sowieckich żołnierzy, którzy "wyzwalali" Polskę - https://www.taniaksiazka.pl/ks... . Złodziejstwo i korupcja istnieje wszędzie. Czym bliżej zachodu, tym więcej białych rękawiczek, ale nadal to jest złodziejstwo.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-04-2022 [14:43] - Ula Ujejska | Link:

Pamiętam pierwszy przyjazd do Polski słynnej ruskiej piosenkarki Ałły Pugaczowej. Bardzo popularnej w Polsce do tego momentu. Kiedy jeden z dziennikarzy witał ją serdecznie i chwalił jej dorobek, ta w odpowiedzi palnęła ni z tego ni z owego: Kurica nie ptica a Polsza nie zagranica. Na chwilę zapadła cisza. Nie zacytuję co usłyszała w odpowiedzi z tylnych szeregów, nie nadaje się do druku przed godz. 23.
Do dzisiaj Ruskie tak myślą o Polsce, że to nie zagranica to  Привислинский край - ich kraj, więc trzeba karać nas za nieposłuszeństwo - a tym bardziej za faszyzm. Rabunek Polski będzie więc jak najbardziej dla nich uzasadniony.

Obrazek użytkownika sake3

01-04-2022 [17:16] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......Rabunek Polski będzie pobłogosławiony przez kanclerza Scholtza i UE.Zaraz się znajdą rosyjscy ideolodzy z powagą twierdzący że od zarania dziejów Polska leżała na terenach Rusinów i niemieccy przyjaciele którzy to potwierdzą podpisując się pod kolejnym paktem..

Obrazek użytkownika sake3

01-04-2022 [17:16] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......Rabunek Polski będzie pobłogosławiony przez kanclerza Scholtza i UE.Zaraz się znajdą rosyjscy ideolodzy z powagą twierdzący że od zarania dziejów Polska leżała na terenach Rusinów i niemieccy przyjaciele którzy to potwierdzą podpisując się pod kolejnym paktem..