Czeczko – czyli czym Ruscy swe k. nagradzają

Białorusini podali, że zdrajca, który przed konsekwencjami swoich przestępstw i narkotycznych wybryków umknął na Białoruś, został znaleziony martwy w mieszkaniu w Mińsku. Zginął przez powieszenie. Czy „sam” się powiesił, czy mu pomogli – jeszcze nie powiedzieli. Może nie zdecydowali?

Emil Czeczko nie był dezerterem, był po prostu zdrajcą. Nie uciekł z wojska, a uciekł do wroga. A po ucieczce wygadywał najkoszmarniejsze bzdury plując na Polskę prosto do mikrofonów i kamer propagandystów Łukaszenki. I jego kłamstwa były międlone tygodniami w mediach Łukaszenki i jego mocodawcy Putina. Jego kalumnie były też cytowane bez komentarza(!) w pewnych mediach o niemieckim kapitale, które nie wspominały, że zdrajca jest kłamcą... Ale nie o nich dziś.

Emil Czeczko kaput. Został wykorzystany, przestał być przydatny i „został znaleziony” powieszony.

Onuco ruska, jeśli to czytasz, spójrz, jaką ci sowieccy mocodawcy dadzą nagrodę za twoje kur##two.

Poputczikom i kolaborantom zostawiam pod rozwagę.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

18-03-2022 [09:25] - Czesław2 | Link:

Przypominam, że w latach 1937-1938 ruscy w ramach czystek wymordowali większość komunistów polskich, którzy się do nich przedostali za Piłsudskiego.

Obrazek użytkownika u2

18-03-2022 [10:01] - u2 | Link:

został znaleziony martwy w mieszkaniu w Mińsku

Dopóki nie ma ciała w Polsce i nie ma sekcji zwłok przeprowadzonej w Polsce to nie wiadomo, czy na pewno zginął i jak :-)

Obrazek użytkownika Tlenożerca

18-03-2022 [20:52] - Tlenożerca | Link:

O człowieku mówi się  zmarł, o bydęciu, zdechł. Czy żeczywiście zdechł, nie mamy pewności.