W II WŚ Hitlerowi pomagało Waffen SS, w XXI w UE pomagają..

W II WŚ Hitlerowi pomagało Waffen SS, w XXI w UE pomagają polscy zdrajcy

W czasie II WŚ Hitler miał swoich pomagierów oprócz armii, lotnictwa i marynarki, oprócz tych formacji niemiecką  zbrodniczą machinę wojenną wspierała Waffen SS.

Do Waffen SS wstępowali ochotniczo młodzi ludzie z całej ówczesnej okupowanej Europy, zafascynowani hitlerowską ideologią.

W sumie te formacje liczyły kilkaset tysięcy żołnierzy i walczyły przy boku Hitlera do końca wojny, „wsławiając” się zwłaszcza na wschodzie Europy okrutnymi mordami.  Mordercy z Waffen SS z niektórych krajów liczyły po kilkadziesiąt tys. członków. Należy dodać że Günter Wilhelm Grass , późniejszy laureat Nagrody Nobla, tak hołubiony przez władze Gdańska, przyznał, że wstąpił ochotniczo do Waffen SS, ale przyznał się do tego dopiero po otrzymaniu nagrody Nobla.   

Jak już wspomniałem, głównie nazistowska ideologia i jej zafascynowaniem, przez młodych Łotyszy, Belgów, Holendrów, itd. spowodował, napływ do Waffen SS.

O ile „ w jakimś sensie” można zrozumieć działanie tych młodych ludzi o tyle działanie polskich zdrajców, w działaniu przeciwko swojemu krajowi wytłumaczyć się nie da tamci działali z pobudek ideologicznych, polscy zdrajcy działają z nienawiści, przeciwko legalnie wybranemu w demokratycznych wyborach rządowi.

Chęć  „dorwania” się do władzy wyłączyła im logiczne myślenie. 

Czy tylko nienawiść powoduje głosowanie niektórych europosłów wybranych przez Polaków przeciwko Polsce, trudno dociec.

Z posłów totalnych 10 głosowało za sankcjami przeciwko Polsce, warto te nazwiska zdradzieckich mord non stop przypominać, warto dodać, że oni wszyscy dostali się z list POKO z rekomendacji Schetyny: (wesoła wdówka) Adamowicz, ( pezetperowiec były premier) Belka, (homoseksualista) Biedroń, (były premier TW Karol) Buzek, (pezetpeerowiec były premier TW Carex) Cimoszewicz, (były wicepremier z zielono tęczowego PSL) Kalinowski, (proniemiecki Ślązak) Kohut, (najbardziej czerwony z tego towarzystwa pezetpeerowiec członek KCPZPR, były premier Miller, ( szurnięta) Spurek. (no i  kobieta pancerfaust) Thun.

Te nazwiska zapiszą się w polskiej historii jako obrzydliwi zdrajcy swojego kraju, które powinny być objęci infamią, ale w kraju jakim jest Polska, gdzie ca.70% mediów jest w rękach antypolskiego kapitału jest to raczej niemożliwe.

Należy dodać, że reszta trzódki chłopców Schetyny wstrzymała się od głosu, co samo w sobie jest „heroizmem” z ich strony.

W czasie, gdy u granic Polski trwa wojna lewacy z Unii z podpuszczenia polskich lewaków, przegłosowują antypolską rezolucję ,w czasie gdy do Polski przybyło prawie 2 mln. uchodźców głównie kobiet i dzieci, jest niczym innym jak wbicie Polsce przez zdrajców noża w plecy.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

16-03-2022 [11:03] - Marek Kudła | Link:

Przyjdzie wielka klęska tych,  którzy nienawidzą Polski,  którzy zdradzali i zdradzają naszą Ojczyznę. Przyjdzie wielka klęska  tych, którzy kradli, kłamali i kłamią nadal !!!   Ci lewaccy oszuści walczą o koryto wszelkimi sposobami, i wykrzykują do PIS-iorów:  „Będziecie siedzieć”,  za to żeście wygrali wybory !   Nie, to nie wy będziecie wsadzać Polaków, prawowitych gospodarzy polskiej ziemi -  broniących swego Państwa,  ale to my Polacy za zdradę naszego Państwa i Narodu Polskiego  uczciwie was osądzimy !!!   Na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby .  Przygotujemy wam sprawiedliwe procesy, bo zapracowaliście na nie solidnie,  a  już w kolejnych wyborach 2023 odrzucimy was od wpływu na nastą Ojczyznę i usuniemy z życia publicznego !  
 

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2022 [13:21] - Andy51 | Link:

Szanowny Marku, wolałbym jednak, żeby te typki spotkali się z prokuratorem, a sąd ich skazał stosownie do winy.

Obrazek użytkownika MFW

16-03-2022 [15:08] - MFW | Link:

@Andy51, @Marek Kudła

Oczekiwanie na osądzenia zdrajców z PO-KO jest tylko nadzieją, choć ta, jak mawia przysłowie, "umiera ostatnia".
Już minęło 32 lata od "upadku komunizmu" i nie udało się ukarać ani komunistycznych zbrodniarzy ani złodziei uczestniczących w rabunku polskiego majątku w tzw. złodziejskiej prywatyzacji. 
Po to zbrodniarze i złodzieje tak bronią "nadzwyczajną kastę" żeby zapewniała ona im bezkarność.
Dlaczego niby to suwerenne państwo jaki w propagandzie jest III RP nie może takich spraw załatwić zgodnie z interesem Polski i Polaków?
Ano dlatego, że nie jesteśmy państwem suwerennym a w 1989 roku przeszliśmy z sowieckiej do zachodniej(USA/Izrael, Niemcy/niemiecka UE a już być może niedługo do Federacji Europejskiej/niemieckiej Federacji Europejskiej vel IV Rzeszy niemieckiej.
Taki scenariusz był już próbowany w czasie polityki resetu USA-Rosja i grozi nam powtórka tego scenariusza, gdy Rosja albo przegra wojnę o Ukrainę(co uważam za nierealny scenariusz) albo w Rosji dojdą do władzy siły, które uznają za swój interes, stworzenie unii euroazjatyckiej(do czego Chiny nie będą chciały dopuścić, bo taki geopolityczna konstrukcja byłaby przeciw nim skierowana), pod amerykańskim parasolem, jak to planowano od początku lat 2000.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2022 [15:52] - Andy51 | Link:

Praprzyczyną tej grandy z sędziami jest Magdalenka, gdzie komuniści dogadali się z częścią Solidarności my wam oddamy władzę, wy zapewnicie nam bezkarność, do tego wstawili starego tetryka Strzembosza, który mówił że Sądy się same oczyszczą, jak się oczyściły to widać, poza tym brak lustracji i dekomunizacji. Wyjścia są dwa, albo napisać nową Konstytucję, albo zrobić referendum w sprawie zmian w prawie.