Bardziej się boję rządów PiS niż Putina, tak w 2017 r. mówił

Bardziej się boję rządów PiS niż Putina, tak w 2017 r. mówił Szechter. 

Intelektualne guru „ludzi postępowych i poprawnie myślących”  szef GW Michnik/ Szechter  w 2017 roku powiedział: Bardziej boję się rządów PiS niż Putina. I jeszcze jeden cytat z Gazety Żydowskiej: Adam Michnik: Putin się natnie. Na ile znam Rosjan, wojna z Ukraińcami nie mieści im się w głowach.

No cóż Szechter jak zwykle pier**li głupoty, ale wyznawcy i akolici tej grupy są odporni na fakty.

Strach pomyśleć co by było gdyby tak jak to postulowali samorządowcy PO z pomorskiego by otworzyć „ mały ruch graniczny” z  Obwodem Kaliningradzkim, można sobie wyobrazić jak  byłaby zinfiltrowana Polska przez ludzi Putina, ile byłoby prowokacji w czasie bandyckiej wojny Putina z Ukrainą.

Mam problem czy  oppositionsführer Tusk jest bardziej  prorosyjski czy proniemiecki.  Na początku 2010 r byli prorosyjscy, to Komorowski odznaczył 8 maja Rosjan, niecały miesiąc po katastrofie smoleńskiej, ale już w 2008 r. rosyjskie media pisały, „nasz człowiek w W-wie”.

Przecież to w 2010 r. Pawlak podpisał niekorzystną dla Polski umowę z Gazpromem gdzie cena m3  gazu była najdroższa w Europie, można się tylko domyślać, że na konto Pawlaka i Tuska w jakimś raju podatkowym wpłynęły duże pieniądze.

Później  oppositionsführer przestawił wajchę i postawił na bliższą mu sercu Makrelę, co w 2014 r skutkowało objęciem parasolem ochronnym  po aferze  podsłuchowej zapewnieniem ciepłej posadki tzw. „krula Europy”.

Wychowani na Michniku/Szechterze, nie mogą się pogodzić z tym, że w wyniku demokratycznych wyborów już drugą kadencję rządzą  konserwatyści, stąd te wściekłe ataki na swój kraj, stąd te wszystkie donosy, suflowanie nieprawdziwych wiadomości, nazywanie żołnierzy własnego państwa, mordercami, psami, działającymi jak Eichman,  w każdym państwie skończyłoby się niebytem takich polityków, partii i mediów, ale cóż, wychodzi bokiem brak lustracji i dekomunizacji i weryfikacji sędziów.

Atakowanie rządu  za WOT, barierę na granicy, nieprzyjmowanie ciapatych,  nawet zakup tureckich dronów, wszystko jest dobrym pretekstem dla ‘ludzi rozumnych” w myśl zasady Michnika,  „bardziej się boję  rządu PiS niż Putina” no i przyjaciel Michnika i Tuska pokazał na Ukrainie do czego jest zdolny, taki nowy Hitler XXI w.
 
 
https://wpolityce.pl/polityka/588298-michnik-bardziej-obawiam-sie-rzadow-pis-niz-putina
https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28155388,adam-michnik-putin-sie-natnie-na-ile-znam-rosjan-wojna-z.html
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/419570,marszalek-sejmu-odznaczyl-rosjan-polskimi-odznaczeniami.html
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/70412,rosjanie-o-tusku-nasz-czlowiek-w-warszawie.html
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

09-03-2022 [10:41] - u2 | Link:

Bardziej się boję rządów PiS niż Putina, tak w 2017 r. mówił Szechter. 

W 2010 spotkał sie na daczy w Soczi z Putinem w ramach Klubu Wałdajskiego- taki odpowiednik Klubu Bilderberga, ale na wschodzie :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Siódma sesja klubu 2010 odbyła się w Sankt Petersburgu. Uczestnicy spotkali się też z Władimirem Putinem w jego letniej czarnomorskiej rezydencji w Soczi. Tematem była „Rosja – historia i przyszły rozwój”. Ze strony Polski uczestniczyli Adam Michnik, Leszek Miller oraz Andrzej Rozenek.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

09-03-2022 [11:02] - Chatar Leon | Link:

Michnik to typowy kabotyn i grafoman, który uwierzył, że jest demiurgiem trzęsącym losami świata przy pomocy swojego szmatławca.
Niestety, ponieważ te "mądrości" są podchwytywane na Zachodzie przez część tamtejszych troglodytów o podobnym wyposażeniu moralnoideowym, Michnik wprost szkodził, gdy ocieplał wizerunek Putina a równocześnie dyskredytował rosyjską demokratyczną opozycję. Wspierał też putinowską narrację na temat Smoleńska.
Pisałem o tym kiedyś https://naszeblogi.pl/48414-ja...

Parę cytatów:
"U was też są ludzie, którzy nawet napisali do Polaków list: nie wierzcie Putinowi! Znam wszystkie szczegóły tej katastrofy. Nie ma ani jednego dowodu, że maczała w niej ręce FSB. To manipulacja strachem i kompleksem przeszłości."
"Moi rosyjscy przyjaciele twierdzą: jesteś idiotą! Nie rozumiesz, że Rosja to państwo totalitarne. Ale z zawodu jestem historykiem i pamiętam, czym było państwo totalitarne w Rosji. To, co widzimy w Rosji, to jest liberalny autorytaryzm."
„W ogóle powinniśmy już dawno w Rosji i Polsce stworzyć koalicję przeciwko kłamcom i idiotom. Przecież mamy wspólny problem: u nas i u was jest kupa polityków, których zawodem jest demonizowanie sąsiadów i przedstawianie swego narodu jako niewinnej ofiary.”
„u nas główna partia opozycyjna „Prawo i Sprawiedliwość” jest czymś pośrednim między waszym Żirinowski a Rogozinem.”

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2022 [12:58] - Andy51 | Link:

Już nie trzęsie, kiedyś dzienny nakład 1 mln sztuk, dzisiaj ca 50 tys.

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2022 [12:57] - Andy51 | Link:

To o czym piszesz wiele tłumaczy.

Obrazek użytkownika Darek65

09-03-2022 [11:39] - Darek65 | Link:

"Strach pomyśleć co by było gdyby tak jak to postulowali samorządowcy PO z pomorskiego by otworzyć „ mały ruch graniczny” z  Obwodem Kaliningradzkim, można sobie wyobrazić jak byłaby zinfiltrowana Polska przez ludzi Putina, ile byłoby prowokacji w czasie bandyckiej wojny Putina z Ukrainą."

Co za bzdury. "Ludzie" Putina nie muszą się uciekać do takich sztuczek. Oni już tu są i to z paszportami dyplomatycznymi. Lub innymi kanałami. To, jak twierdzenie, że powszechny dostęp do broni, ułatwi bandytom dostęp do tejże broni. Bandyta, jak chce, to zawsze broń kupi, a to głupie przekonanie pozbawia zwykłego człowieka możliwości obrony przed tym bandytą.
Trzeba było w czasach względnego spokoju właśnie otworzyć mały ruch graniczny. Więcej, na przejściach granicznych powinny być punkty informacyjne dla Rosjan z ulotkami, informacjami na temat zakupów w Polsce i wydarzeń kulturalnych. Tak, aby poznali Polskę z naszej strony, od naszej narracji. Poza aspektem ekonomicznym mielibyśmy dużą część Rosjan po swojej stronie.W obecnym czasie wielu z nich byłoby "odpornych" na putinowską propagandę, bo przecież byli i widzieli. Faktem jest, że trzeba było by w takim przypadku dyskretnie wzmocnić służbę graniczną, policję, itp. Ale od czego technika. Boisz się, że od strony Kaliningradu nadeszły by hordy Rosjan. Nie boisz się, że teraz ich legalnie wpuszczamy na przejściach granicznych z Ukrainą ? Bo praktycznie wpuszczamy tam każdego :)

Tusk, Michnik, Pawlak i im podobni, to faktycznie obrzydliwe persony. Jednak Morawieckiemu i jego akolitom niewiele do nich brakuje. Śmiem twierdzić, że Tusk kłamstwa, cynicznego wyrachowania mógłby się uczyć od Morawieckiego. Ostatnie poczynania wprowadzą Polskę w ciemną D. Już chyba w niej jesteśmy. Nasza waluta leci najmocniej w Europie, kredyty ostro w górę. Uchodźcom trzeba pomagać, ale nie kosztem Polaków. Myślicie, że UE da nam kasę na te wszystkie + dla Ukraińców ? Tak, da nam kolejne kary za praworządność. Sytuacja z MIG-ami pokazała tym, co troszkę myślą, jak chcieli nas wystawić "sojusznicy". A tacy fajni byli, hamerykańscy. Tak ich obecna władza chwaliła.

Obrazek użytkownika u2

09-03-2022 [12:10] - u2 | Link:

Śmiem twierdzić, że Tusk kłamstwa, cynicznego wyrachowania mógłby się uczyć od Morawieckiego.

No no, śmiały jesteś. Na żydzie PMM sobie używasz, ale Niemca PDT się po prostu boisz :-)

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2022 [13:00] - Andy51 | Link:

Taki Papkin, lew północy.

Obrazek użytkownika u2

09-03-2022 [13:05] - u2 | Link:

Taki Papkin, lew północy.

Ano, ciągle szuka resztek z pańskiego stołu :-)

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2022 [13:43] - Andy51 | Link:

On resztek powinien szukać w chlewie.

Obrazek użytkownika u2

09-03-2022 [14:25] - u2 | Link:

On resztek powinien szukać w chlewie.

Nie obrażając inteligentnych świnek :-)

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2022 [12:59] - Andy51 | Link:

Darek, kup sobie blaszkę i  j****** się w czaszkę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

09-03-2022 [13:05] - Ula Ujejska | Link:

Andy51
Lepiej nie dawać takich rad. Chce Pan żeby Go pozwali za współudział w samobójstwie psychola? 

Obrazek użytkownika Andy51

09-03-2022 [13:42] - Andy51 | Link:

Dziękuję za ostrzeżenie, tak może być.

Obrazek użytkownika Darek65

09-03-2022 [14:18] - Darek65 | Link:

Dalej się taplajcie we własnym sosie, poklepujcie się po pleckach, jacy to bystrzachy jesteście, dopóki macie jeszcze troszkę czasu. Za chwilkę się bardzo zdziwicie. Nie, nie będę miał satysfakcji z tego, że miałem rację. Bo to dotknie mnie tak samo, jak Was. Jesteście, jak orkiestra na Titanicu.

Obrazek użytkownika Darek65

09-03-2022 [14:20] - Darek65 | Link:

Zaiste, kultura bije od autora wpisu, jak blask niebiańskości od Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-03-2022 [12:49] - Marek Kudła | Link:

Trzeba wywieź tego żyda na Ukrainę !  Niech posmakuje Putina przyjaźni !!!