W Europie trwa atak na niepodległe kraje, na Ukrainę i Polsk

W Europie trwa atak na niepodległe kraje, na Ukrainę i Polskę.

24 lutego putinowska Rosja, zaatakowała niepodległą Ukrainę. Wróg zewnętrzny czyli Rosja, zaatakował Ukrainę , bo jej szef( Putin) chyba jest w takim stanie , jak Adolf przed kapitulacją Niemiec, po prostu przesunęła mu się jakaś klapka.

Putin i jego generalicja i analitycy, myśleli, że schrupią Ukrainę „ na śniadanie”, ale opór armii ukraińskiej, która okrzepła od 2014 r, zwiększyła stan liczebny i w wielu miejscach daje odpór żołdakom Putina.

Po stronie rosyjskiej są pierwsze ofiary nie tylko w sprzęcie i w sile żywej, ale również  wśród tuzów Putina, gen Gierasimow , autor „ słynnej doktryny Gierasimowa” został zdymisjonowany , kiedy to nastąpiło dokładnie nie wiadomo.

Oprócz armii ukraińskiej opór rosyjskim żołdakom stawia obrona terytorialna utworzona na kształt polskiego WOT. Do obrony licznie włączają się osoby cywilne, które gdy nie mają broni, robią „koktajle Mołotowa”, które są bardzo skuteczne do walki z pojazdami pancernymi.

Dzisiaj ponoć do szaleńca Putina dołączył dyrektor kołchozu obecny dyktator Białorusi, zwany „Baką”, którego wojska prawdopodobnie wkroczyły na Ukrainę.

Ukraina nie ma tylu donosicieli i dywersantów co Polska, jeżeli  ludność cywilna zdemaskuje i złapie dywersanta, nawet wolę nie myśleć co z nim robią.

Niestety w Europie oprócz Ukrainy atakowany jest inny niepodległy kraj, a jest nim Polska.

Atak na Polskę idzie z trzech stron; ze strony lewackiego PE, dla którego z podjuszczenia polskich totalnych zwłaszcza PO, najważniejsza jest nigdzie nie zdefiniowana „praworządność” i blokowanie pieniędzy dla Polski i sankcjami przeciwko Polsce, donosicielstwo polskich zdrajców, którzy są europosłami oraz zideologizowane TSUE , które wydaje selektywne wyroki przeciwko Polsce, co ciekawe, od wyroków TSUE, tak jak wyroków Hitlera, Bieruta, i innych dyktatorów, nie ma odwołania.   

Największą uciechę mają wysocy działacze PZPR, Miller, Cimoszewicz, Belka i Liberadzki, z poparcia PO trafili do PE i śmieją się z frajera Schetyny do rozpuku, pewnie przez przypadek wszyscy byli TW.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rosja-zaatakowala-Ukraine-24-02-2022-8285531.html
https://www.tvp.info/41690800/zmodyfikowana-doktryna-gierasimowa-powrocila-retoryka-z-czasow-zimnej-wojny
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

02-03-2022 [10:24] - Czesław2 | Link:

Niestety, dla OLBRZYMIEJ ilości polaków nie istnieje Polska, tylko kasa.

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2022 [13:04] - Andy51 | Link:

Cesiek, gadasz głupoty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-03-2022 [13:07] - Tezeusz | Link:

@Czeslaw
Piszesz o sobie ?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

02-03-2022 [10:28] - Marek Kudła | Link:

Panie Prezydencie Dudo, wystosujmy do PE lub przedstawmy w PE orędzie Państwa Polskiego o lewackich zdrajcach z PO, Lewicy i PSL, członków EPL (Tutaj lista tych europosłów), z dokładnym wyjaśnieniem kim są ci ludzie dla Polski !  Być może to niewiele da, ale musimy to robić, żeby coraz więcej ludzi się o tym dowiadywało !!!

Do europarlamentarzystów Zjednoczonej Prawicy:  Pokazujcie gdzie to możliwe prawdę o lewackich zdrajcach z PO, Lewicy i PSL, członków EPL (Tutaj lista tych europosłów), z dokładnym wyjaśnieniem kim są ci ludzie dla Polski !  

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2022 [13:06] - Andy51 | Link:

O lewackich zdrajcach należy mówić non-stop.

Obrazek użytkownika Czesław2

02-03-2022 [10:54] - Czesław2 | Link:

W/g wywiadu angielskiego Putin ma sankcje w odwłoku. Ma jeden cel, zrównać z ziemią Ukrainę. To zemsta, tak jak Smoleńsk.

Obrazek użytkownika Czesław2

02-03-2022 [11:07] - Czesław2 | Link:

Rau apeluje do ONZ. Bez sensu. Czyżby skończyły się możliwości i chęci reakcji na ludobójstwo?

Obrazek użytkownika Czesław2

02-03-2022 [11:20] - Czesław2 | Link:

W pociągu z Przemyśla dziesiątki arabów.
https://dorzeczy.pl/opinie/270...

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2022 [13:07] - Andy51 | Link:

Cesiek weź leki.

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-03-2022 [13:08] - Tezeusz | Link:

studenci z Kijowa już polecieli do siebie smolotami. Siejesz dezinformacje

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-03-2022 [11:31] - Tomaszek | Link:

Odwalą go jego oligarchowie miliarderzy i ginierały też miliarderzy . Oni chcą żyć i korzystać z miliardów a nie je tracić i siedzieć w czarnej dupie . Byle się pośpieszyli bo  czas leci i kasa ucieka . Im szybciej tym lepiej .I niech nikt nie liczy na nawrócenie Rosji . Na przyszłość więcej kijów mniej marchewki .

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2022 [13:07] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga

Obrazek użytkownika Chatar Leon

02-03-2022 [12:34] - Chatar Leon | Link:

Razem z uchodźcami przedostają się do Polski bańdziory, które atakowały kilka tygodni temu granicę od strony Białorusi. Ludzie (wiarygodni) wkleili trochę filmików w sieci, na jednym z nich widać czarnoskórego nożownika, nie dopuszczającego do pociągu ukraińskich kobiet i dzieci a przepuszczającego swoich kompanów. Po informacjach o atakach na kobiety mieszkańcy Przemyśla zorganizowali patrole.
Tymczasem od wczoraj ma miejsce propagandowy atak, w ramach którego onety i michnikowe ścierwo powtarza brednie o "Polakach bijących uchodźców". Takie same brednie, które wcześniej lansowały mędia rosyjskie i białoruskie. Za chwilę będą to powtarzać wszystkie lewackie ścieki na Zachodzie.
Masa trolli sieje w sieci przekaz typu "zniszczyć polskich faszystów", "atakujesz Tuska, to popierasz Putina", "PiS to ruscy agenci".
Czy polskie służby trzymają rękę na pulsie?

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2022 [13:08] - Andy51 | Link:

Właśnie w tej chwili min Wąsik mówi, że to fejki.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

02-03-2022 [13:48] - Chatar Leon | Link:

To niech sobie narrację uspójnią, bo z kolei wiceminister Szefernaker wygadał się między wierszami. No i jakieś reakcje są...
"Wprowadziliśmy mechanizmy, które pozwolą nam na to, by obywatele państw trzecich nie przebywali razem z kobietami z dziećmi." https://dorzeczy.pl/opinie/270...

"Profesor jednej z warszawskich uczelni poinformowała w mediach społecznościowych o zdarzeniu w wagonie pociągu. Kobieta została zwyzywana przez mężczyzn podróżujących spod granicy z Ukrainą. " Osób z paszportem UA nie więcej niż 10. Język dominujący arabski" - opisała." https://dorzeczy.pl/opinie/270...
 

Obrazek użytkownika Pers

02-03-2022 [13:59] - Pers | Link:

Jestem pełen podziwu dla administracji NB.
Oprócz tego, że prowadzi szeroką rehabilitację pacjentów z Pruszkowa to jeszcze opiekuje się pacjentami geriatrycznymi z Zoppot.
Tak trzymać!

Obrazek użytkownika J z L

02-03-2022 [15:05] - J z L | Link:

pam..pers
WYPIERDALAJ !!!!!
szmato ruska

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2022 [15:17] - Andy51 | Link:

Dodam idi na uj pers.

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2022 [15:17] - Andy51 | Link:

Dodam idi na uj pers.