Co lepsze? zmień pracę lub weź kredyt, czy podwyższ  cenę ..

Co lepsze? zmień pracę lub weź kredyt, czy podwyższ  cenę lub zwolnij pracowników?

Rodzi się hamletowskie pytanie, co lepsze ? słowa Bronka do młodego człowieka  niech siostra weźmie kredyt lub zmieni pracę taką receptę miał Komorowski w czasie kampanii prezydenckiej w maju 2015 r. inny polityk z tej samej stajni politycznej nijaki człowiek o imieniu Donald na ustawce z piekarzem w Kościanie notabene zwolennikiem PO, który dostał od  rządu kilkaset tysięcy złoty pomocy, w rozmowie Donald rzecze: albo chleb będzie droższy, albo ludzie będą musieli stracić pracę.

Tak w ogóle to proniemiecka partia w Polsce nie ma dobrej passy, Borysław pojechał do Jaworzna by oskarżać PiS o to, że podwyżki cen mediów to wina rządu.

Na nieszczęście dla Borysława zjawili się tam związkowcy, którzy „wrzucili do pieca” Borysławowi i wytłumaczyli kto tak naprawdę odpowiada za zwyżkę cen mediów.

Z kolei w Mińsku Mazowieckim starsza pani pyta się Tuska dlaczego tak sprzyja Niemcom?

Tusk, postanowił „iść w lud” ale po słowach starszej pani i związkowców w Jaworznie widać, że Tuskowi i jego totunfackim wychodzi tylko wówczas, gdy są ustawki, albo Grabiec cenzoruje pytania, lub zaprzyjaźnieni dziennikarze zadają z góry ustalone pytania, gdyż tylko wówczas jest cacy.

Pewnikiem bojąc się niewygodnych pytań, Donald odwołał w Gminie Sokoły, notabene gminie, w której za rządów Tuska zlikwidowano bocznicę kolejową a obecny rząd ją przywrócił.

Tusk jak to Tusk skrewił i tyle było ze spotkania tłumacząc to tym, że przedsiębiorca, który miałby się spotkać z Tuskiem miałby mieć kłopoty, to takie pełowskie klituś bajduś. 
 
 
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-18/tusk-w-piekarni-w-koscianie-albo-chleb-bedzie-drozszy-albo-ludzie-beda-musieli-stracic-prace/
https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8333778,borys-budka-zwiazkowcy-energetyka.html
https://www.tysol.pl/a77688-video-Starsza-pani-ostro-do-Tuska-Dlaczego-pan-tak-sprzyja-Niemcom-Szef-PO-gesto-sie-tlumaczy
https://www.tvp.info/58073019/sokoly-dlaczego-tusk-odwolal-wizyte-wojt-przypomnial-decyzje-za-jego-rzadow
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

22-01-2022 [11:12] - Jabe | Link:

Za poprzedniego Gierka aktyw robotniczy również tłumaczył, że to nie władza ludowa odpowiada za drożyznę.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-01-2022 [11:58] - Marek Kudła | Link:

Nie wmawiajcie nam Polakom, że oni są również Polakami !  Bo to nieprawda !
Ci, którzy żebrzą W UE by ta karała Polskę finansowo, zdradzają naszą Ojczyznę, sabotują gdzie się da, odmawiają posłuszeństwa rządowi, strajkują i protestują by dokopać rządowi, zapowiadają likwidacje, opiłowywanie, dorzynanie, wypalanie gorącym żelazem, itd..  Oni nie identyfikują się z Państwem, w którym żyją, oni mu szkodzą !
Jeszcze raz: To nie są Polacy !  To polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia, głównie niemieckiego, sowieckiego i żydowskiego.  To postkomuniści, resortowe dzieci i lewacko-liberalne zajoby !!!  Tych ludzi my Polacy musimy usunąć z życia publicznego !!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2022 [13:24] - Andy51 | Link:

Nic dodać nic ująć do Twojego wpisu.

Obrazek użytkownika u2

22-01-2022 [18:28] - u2 | Link:

To polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia, głównie niemieckiego, sowieckiego i żydowskiego. 

Są chwalebne przykłady Polaków niemieckiego pochodzenia, którzy okazali się wielkimi polskimi patriotami, jak np. Admirał Józef Unrug, który lepiej mówił po niemiecku niż po polsku :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

To się również tyczy Polaków żydowskiego lub ruskiego pochodzenia.

Mam czuja, że niedługo znowu ich heimaty się między sobą pożrą i wybuchnie wielka wojna. Polska okaże się tym razem zwycięzcą tej kolejnej wielkiej pożogi :-)

Obrazek użytkownika Andy51

22-01-2022 [19:10] - Andy51 | Link:

Unrug arystokratycznego pochodzenia Prusak/Niemiec obrońca Helu, po jego zdobyciu przez Niemców, rozmawiał z nimi przez tłumacza, to był wielki polski patriota, i porównać go z takim szmendakiem jak Tusk, który w polskiej telewizji mówi po niemiecku, to tak jakby tombak porównywać ze złotem.