PO buduje karierę polityczną na grobach ofiar COVID

Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach budować swoją karierę"  i dalej, ten sam człowiek w towarzystwie Palikota mówił po tragedii smoleńskiej, że jest wyjątkową obrzydliwością budować politykę na nekrofilii politycznej.

Tak było kiedyś, ale Tusk wysłany przez Niemców do Polski z konkretnym zadaniem, chwyta się każdej sposobności by uderzyć w rząd.

Ostatnio chyba niezbyt mądrzy pijarowcy doradzili mu, żeby zrobić heppening w związku z ofiarami pandemii covida a Tusk zwietrzył okazję i zaczął grać ofiarami czyli według jego słów uprawiał nekrofilię polityczną. Wziął udział w happeningu, w którym palił znicze, „aby uczcić ofiary pandemii”.

Wyglądało to obrzydliwie, ale Tusk posunie się do każdej niegodziwości, żeby jak już wspomniałem „dowalić rządowi”.

Oczywiście należy współczuć rodzinom ofiar covid i modlić się za tych, którzy umarli z powodu tej choroby, ale należy pamiętać o żulii, którzy za czasów Hanki, sikali do i na znicze, które przynosili obywatele, by uczcić ofiary tragedii smoleńskiej, tragedii, w której być może palce maczał sam Tusk, a Straż Miejska łopatami na przyczepy wywalali i wywozili znicze.

Nie tak dawno w Płońsku robił znak krzyża nad chlebem , chyba zapomniał , ze kilka dni wcześniej mówił, że nie ma miejsca na krzyż w miejscach publicznych.

Wygląda na to, że Tusk ze wszystkich sił stara się wykonać zadanie powierzone mu przez protektorów, czy mu się uda nie wiem, ale uchowaj nasz Boże, przed powrotem PO i Tuska do władzy.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tusk-gra-tragedi%C4%85-wzi%C4%85%C5%82-udzia%C5%82-w-happeningu-w-kt%C3%B3rym-pali%C5%82-znicze-aby-uczci%C4%87-ofiary-pandemii/ar-AASFDvM?li=BBr5KbO
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

15-01-2022 [11:13] - Jabe | Link:

Obie strony prześcigają się w stręczeniu nam nowego ładu pandemicznego.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

15-01-2022 [13:23] - EsaurGappa | Link:

A to odkrycie!Lewusy jednak gdyby były u władzy bez skrupułów wprowadziły by taki zamęt i zamordyzm że człowiek już dawno stracił by cierpliwość.PO...JEBOM marzy się powrót do koryta za wszelką cenę,po trupach jak to mają w naturze.

Obrazek użytkownika Jabe

15-01-2022 [16:15] - Jabe | Link:

Lewica jest przy władzy. No a tamci podczas próbnych pandemii zachowali się rozsąnie, więc kto wie.

Obrazek użytkownika u2

15-01-2022 [11:14] - u2 | Link:

ten sam człowiek w towarzystwie Palikota

Razem urządzali seanse nienawiści wobec śp. Lecha Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2022 [13:12] - Andy51 | Link:

Oni karmią się nienawiścią, jak koń owsem ( nie chodzi o Qnia Romka)

Obrazek użytkownika Jabe

15-01-2022 [13:41] - Jabe | Link:

Jacy podobni!

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-01-2022 [13:13] - Marek Kudła | Link:

Oni, czyli banda ryżego idą po trupach do celu !  A celem jest odsunięcie PIS-u od władzy . Sam ryży dwoi się i troi i pomagają mu w tym jego zajoby.  Ostatnio Sienkiewich z Butką !
Sienkiewicz kazał podpalić budkŁ nie przypuszczając nawet, że będzie potrzebował Butkę do spacerów po sali plenarnej sejmu ! Prawdziwa banda ryżego !

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2022 [14:06] - Andy51 | Link:

Ten pijak nosi nazwisko i jest potomkiem noblisty, Henryk Sienkiewicz się w grobie przewraca.

Obrazek użytkownika u2

15-01-2022 [15:07] - u2 | Link:

Ten pijak nosi nazwisko i jest potomkiem noblisty

Poznałem w życiu sporo Tatarów i musze przyznać, że prawnuk Noblisty wygląda jak rasowy Tatar, z tym że tradycja religijna Tatarom zakazuje pijaństwa :-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-01-2022 [14:13] - Chatar Leon | Link:

Ktoś dał pożywkę dla trolla Con Donka. Skoro rząd przyrządził sobie g... w postaci "rady" rządzącej rządem i pozwolił sobą sterować przy pomocy niedouczonego ekonomisty (miernota plątająca się przy wszystkich ekipach od czasów Oleksego) to nie dziwne że wymyślono brednię o "100tys ofiar kowida". Troll Con Donek przyszedł na gotowe.