Goebbels by się nie powstydził

Propagandy  w antyrządowej prasie nie powstydziłby się mistrz propagandy Goebbels ani  szmatławiec wydawany w czasie wojny w W-wie Der Stürmer.

Zacznę od ostatnio gorącego tematu czyli ustawy o kapitale zagranicznym w polskich mediach, którą moim zdaniem PAD niepotrzebnie zawetował.

Chcąc uwiarygodnić swój bełkot, ci co trzeba chcąc zamącić naiwnym w głowach nazywali tę ustawę lex TVN, gdy rzeczywiści TVN nie był wymienione w tej ustawie ani razu, specjaliści od robienia wody z mózgu osiągnęli swój cel.

Okazuje się, że w wielu krajach Europy Zachodniej kapitał spoza europejskiego  obszaru gospodarczego w mediach nie może przekroczyć 49%, a w USA obcy kapitał spoza USA 30%, to wszystko dotyczy wszystkich tylko nie Polski, gdzie właściciele WSI 24 zarejestrowali na lotnisku Schipol spółkę i palą głupów, że są Europejczykami.

Uważam, że PAD popełnił duży błąd, bo tak antyrządowej stacji telewizyjnej, trudno w Europie ze świeczką znaleźć.

Nad wszystkim króluje doktryna Nojmana, „ k..wa, póki jesteś w PO, będziemy cię bronić jak niepodległości” o czym przekonał się dyrektor  i lekarze ze szpitala w Pszczynie, gdzie przez zaniedbania zmarła kobieta i jej nienarodzone dziecko”

Ponieważ dyrekcja szpitala była „swoja” to jej bronili,  dostali również wsparcie od lewactwa, które zwaliło winę na TK.

Inny przykład z Wałbrzycha, gdzie zmarł lekarz, rozległo się wycie, że z przepracowania, a po sekcji, okazało się że lekarz był napity i udusił się swoimi wymiocinami.

Jedziemy dalej, ponieważ mecenas Qń ostatnio ma złe notowania, a to ich człowiek, wymyślono Pegasusa, parzystokopytny ciągnie do parzystokopytnego, czy są jakieś wiarygodne źródła, otóż nie, wiadomość przyszła z Toronto  z grupy Citizen Lab, ale wydaje się typowym „fake newsem”, nie potwierdzonym nigdzie indziej, ale PO uchwyciła się tematu jak tonący brzytwy, tylko po to by „przywalić”  rządowi.

Takich przykładów jest multum, szkoda czasu by je przytaczać, doktryna ulica i zagranica wiecznie żywa.

https://www.medonet.pl/zdrowie,walbrzych--39-letni-anestezjolog-jednak-nie-zmarl-z-przepracowania-,artykul,77083001.html
https://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/120540,Uslyszeli-zarzuty-za-czynna-napasc-na-policjanta.html?fbclid=IwAR2i-e8g74v9giSTf8wBJurCKhWB6rqSYKxiD8YPIaW7_fPtElt5oAkQUKM
https://wpolityce.pl/kryminal/577835-atak-na-policjanta-w-zamosciu-sprawdz
https://prawy.pl/117223-podglad?fbclid=IwAR0jpykEMCSU3lsZ5QiamfHKHadnATyCVezKGQmjkSTd2tMg7JNN3obYwFo
https://pulsmedycyny.pl/kontrola-nfz-w-pszczynie-liczne-nieprawidlowosci-szpital-zaplaci-blisko-650-tys-zl-kary-1134972
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

29-12-2021 [10:58] - Marek Kudła | Link:

Wiadomo było od samego początku, że będzie veto. I to nie tylko wina Prezydenta lecz cała ta "ustawa" jest bublem prawnym. Prawo nie działa wstecz więc i tak nie mogłoby dotknąć konglomeratu Discovery na polskim rynku (tymbardziej, że UE zgodziła się na połączenie Discovery z Warner na rynku unijnym, więc problem pozostałby u nas). Po drugie - czekałby nas jako kraju, arbitraż za ciężkie pieniądze. I chociaż wielu ta decyzja Prezydenta może się niepodobać, to niestety było to jedyne logiczne wyjście z tej sytuacji.
Niestety nie zawsze da się przyjąć prawo które będzie zadowalające dla prawej strony sceny politycznej bo jak każdy kraj mamy pewne zobowiązania prawne (umowy międzynarodowe) których musimy przestrzegać. Więc prezydenckie veto, to trochę zimnej wody na rozgrzane głowy.

Minister Prof. P. Czarnek:
szanuje decyzję prezydenta i rozumie jego argumentację, jednak się z nią nie zgadzam.  Uważam, że podpis pod ustawą byłby rozwiązaniem zdecydowanie lepszym !!!

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-12-2021 [11:44] - Tomaszek | Link:

Tylko jak się chce nura , to warto sprawdzić ,czy woda jest w basenie . Bo głowa znów boli .

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [13:25] - Andy51 | Link:

Żeby tylko bolała, ale może się roztrzaskać.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [14:37] - Andy51 | Link:

Zapominasz o skierowaniu ustawy di TK.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

29-12-2021 [15:59] - Marek Kudła | Link:

Jeśli uchwala się ustawę, która działa wstecz, to jest to niezgodne z prawem i wtedy nawet TK nie pomoże !!!  Pytam więc - czy 200 posłów PIS-u w sejmie nie wie o tym, nie zna się na prawie i nie ma ochoty by się zapoznać z prawem u prawników ?!!!!!  Czy to takie trudne, by w czasie kiedy ustawa leży w senacie 30 dni, nie porozmawiać z kancelarią prezydenta ?!  Czy to naprawdę takie trudne ?!!!

Obrazek użytkownika Ijontichy

29-12-2021 [11:15] - Ijontichy | Link:

UWAGA!!! TO WARTO PRZECZYTAĆ!!!
https://www.salon24.pl/u/vipp/...

Niby wszyscy wiedzą,ale nie do konca..

Obrazek użytkownika JanAndJan

29-12-2021 [12:38] - JanAndJan | Link:

@Ijontichy
Ani wszyscy, ani do końca.. Już o to dbają, cyt. St. Michalkiewicza: pierwszorzędni fachowcy.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

29-12-2021 [16:26] - Andrzej-emeryt | Link:

Występuje jako komentator medyczny, zniechęca do szczepień, wypowiadał się w niektórych prawicowych mediach. Zbigniew Hałat legenduje się wieloma osiągnięciami w swojej lekarskiej karierze lekarskiej, a jednak pod tą cienką patyną wiedzy kryją się fakenewsy, instytucje-widma, rosyjska paranauka i tajemnicza kariera z czasów PRL.
https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [17:30] - Andy51 | Link:

Ujawnił się nowy szaman, to nie o Tobie.

Obrazek użytkownika JanAndJan

29-12-2021 [11:16] - JanAndJan | Link:

@Andy51
Z całym szacunkiem dla Pana, bo czytuję...
Po co wetował? Kumpli szuka na po- kadencji? Celowo po-mijam tytulaturę.
Do reszty się nie odniosę, bo ...szkoda czasu..
Gdzieś, coś, dzwonili...? Tylko, kto dryndał - ulica czy zagranica..? W tej "band od brothers", w pisrządzie, jedynie - moim zdaniem -  prof. Czarnek zachowuje się rozsądnie i przyzwoicie. Reszta... niech ich Tusk przeczołga.  Na, nic lepszego nie zasłużyli.
Jaka władza, taki rewizor.
To będzie widok - gang Olsena w pogoni, za chłopcami..z placu broni.
Absurd?! Czyżby? Może wtedy, gdy paragrafy zobaczą, to dadzą spokój Polakom? Może?
Dla jasności, Panie Andy51: Tusk powinien zostać wysłany...do Timisoary. Razem z resztą tych zd/radzieckich po/płuczyn  mądrych i nowoczesnych. One way ticket.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [13:26] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z wnioskiem w sprawie Tuska.

Obrazek użytkownika u2

29-12-2021 [11:19] - u2 | Link:

"TVN nie był wymienione w tej ustawie ani razu"

Ale tylko ta jedna stacja nie spełnia warunków ustawy.

"Uważam, że PAD popełnił duży błąd, bo tak antyrządowej stacji telewizyjnej, trudno w Europie ze świeczką znaleźć."

To prawda, ale zauważ, ze wykiwał Tuska i antypolską zgraję, która tylko czekała na podpisanie przez PAD tej ustawy. :-)

PS.  No i rację ma Marek Kudła. Dodam, że "likwidacja" WSI24 byłaby wykorzystywana w merdiach jako zamach na "wolne" żydo-merdia. W sumie nawet nie WSI24, tylko TVN, bo WSI24 nadaje przez satelitę. Z tego co pamiętam to stary Walter wziął sobie WSI24, a TVN zostawił dla synalka :-)

Obrazek użytkownika Jabe

29-12-2021 [11:44] - Jabe | Link:

Czyli wszystko idzie zgodnie z planem.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [14:39] - Andy51 | Link:

Należałoby pociągnąć do odpowiedzialności, tych, którzy się zgodzili w 2014 r. na zaistnienie WSI 24 na polskim rynku.

Obrazek użytkownika Pers

29-12-2021 [11:28] - Pers | Link:

Tak się zastanawiam...
Jaka byłaby na NB reakcja, gdyby to pan dr Trzaskowski został prezydentem (a przegrał o włos) i to on zawetował tę ustawę?
Dochodzę do wniosku, że moja wyobraźnia jest zbyt mała :)

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-12-2021 [11:51] - Tomaszek | Link:

dr Trzaskowski poszedłby drogą prof Kononowicza . Nie byłoby nic .

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [14:39] - Andy51 | Link:

Nie poszedł drogą Kononowicza, on go przebił.

Obrazek użytkownika J z L

29-12-2021 [11:53] - J z L | Link:

pam..pers
taką jak zawsze
temu szmaciarzowi nasralibyśmy na jego parchaty ryj, choć to nasze szlachetne gówno na to ...lemingowe gówno
czego onuco jeszcze nie rozumiesz
i nie pierdol ze ten szmaciarz mialby do czynienia z taka ustawa
idioto

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [14:40] - Andy51 | Link:

Nie rozumie Ciebie, dlaczego na to coś zwracasz uwagę?

Obrazek użytkownika Darek65

29-12-2021 [11:55] - Darek65 | Link:

Trudno się spodziewać, aby "antyrządowe" media oszczędzały rząd. I to nie one są problemem. Tym zamieszaniem wokół tej ustawy, i tu się zgadzam, że jest bublem, zrobiono niepotrzebną reklamę TVN-owi. Walenie w przeciwnika na oślep przynosi odwrotny skutek. Chcesz wygrać, narzuć swoją narrację. Do tej pory, to cały czas odnoszą się do tego, co piszą i mówią inni. Po pierwsze, przez 6 lat PIS, lub, jak chcą niektórzy obóz patriotyczny, nie stworzył swoich mediów. Im się wydaje, że będą rządzić wiecznie i TVP będzie wiecznie ich. Z telewizji publicznej zrobili takie propagandowe dno, że chyba najwytrwalsi ich wyborcy mają odruch wymiotny. Całkowicie zarzucono stronę edukacyjną TVP i to w każdym wymiarze. Skupiono się na propagandzie. PIS, czym sobie pomógł kiedyś w wygranej, całkowicie zarzucił internety. Tym samym dobrowolnie zrezygnował choćby z młodego elektoratu. I tak można wymieniać dalej.

Obrazek użytkownika Czesław2

29-12-2021 [12:36] - Czesław2 | Link:

Jakąkolwiek wiedzą, czy programami kulturalnymi o poziomie trochę wyższym od Izaury i tańca na rurze zainteresowany byłby może ułamek promila Polaków. Z tym, że nawet nie próbuje się. Świadczy to, że PIS z TVP kontynuuje odmóżdżanie narodu dla zachodnich korpo. Ma być mięso robocze.

Obrazek użytkownika Darek65

29-12-2021 [12:40] - Darek65 | Link:

Tu się zgodzę, ale czasami lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Musiałby za tym iść wzrost poziomu nauczania.

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2021 [13:45] - sake3 | Link:

@Czesław......To wg Pana naród jest tak spragniony wiedzy i ambitnych programów których im nie serwuje zła TVP? Raczej jest odwrotnie,programy edukacyjne mają niewielką oglądalność.która ma wagę. Tyle było narzekań na telewizję polską,która powinna być narodowa, patriotyczną ale własnie taka przegrywa z programami mało wartościowymi.Gusta narodu są aż nadto zaspokajane idiotyzmami w programach rozrywkowych. Nie zgadzam sie też z oskarżeniami TVP o uprawianie propagandy.To lepiej żadnych informacji nie podawać o niczym nie mówić,bo to propaganda? To o czym mamy być informowani? Nie mam żadnego odruchu wymiotnego jak autor komentarza a jak widzę to informacje i tak nie docierają do telewidza choć są często podawane?Dlaczego? Bo społeczeństwo nie jest zainteresowane co się w Polsce dzieje i woli programy telewizyjne w wykonaniu paskudnych,ordynarnych  twarzy z TVN.

Obrazek użytkownika Czesław2

29-12-2021 [13:59] - Czesław2 | Link:

Mam wrażenie, że nie zrozumiała Pani mojego wpisu. Proszę przeczytać jeszcze raz.

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2021 [16:45] - sake3 | Link:

@Czesław2......Nie zamierzałam z Panem polemizować tylko chciałam pokazać panu Darkowi 65  moj punkt widzenia.Za pomyłke przepraszam.

Obrazek użytkownika Darek65

29-12-2021 [14:48] - Darek65 | Link:

To kwestia podania dania. Starsi wolą na talerzu ze sztućcami, a innym wystarczy papierowy talerzyk. Patriotyzm też można pokazać na różne sposoby. Starsi wolą faktografię, konkrety, itp. Dlaczego? Bo znają temat i oczekują merytorycznego przekazu. Jak chce się przyciągnąć młodego człowieka, który się szybko nudzi, nie zna podstaw ? Rozwlekłymi wywodami? Przypominam sobie siebie z młodzieńczych lat, bo byłem też taki sam. Chciałem już, zaraz, szybko. Dopiero z czasem nabrałem dystansu, zacząłem zwracać uwagę na szczegóły. Młodzieży trzeba podać patriotyzm ich językiem. Proszę się zainteresować, jakim wielkim powodzeniem cieszą się wszelakie inscenizacje bitew, itp. Proszę sobie przypomnieć serial "Czas Honoru". TVP powinna wciągnąć młodych do siebie i wypromować modę na patriotyzm. Fajną robotę robi np. pion edukacyjny IPN, Muzeum Powstania Warszawskiego, itp. Tylko to wymaga wysiłku, łatwiej skopiować kalkę durnego programu z zachodu. Co do wiadomości. Czym innym jest rzetelna informacja, czym innym tępa propaganda w stylu, a Prezes Kaczyński kichnął, a Prezes Kaczyński zmarszczył czoło. Toż to metody, jak za Gierka !!!  Tylko nalot na opozycję, w jak najgorszym stylu.Rzetelna informacja, bez podtekstów. Przykład. Mówimy o handlu emisjami CO2. Pierwsze słowa już PO, Platforma, Tusk. Od razu odrzuca. To może inaczej, co to jest, co z sobą niesie, jakie są konsekwencje i dopiero kto za tym optował. I tak można dalej. No i osoba Kurskiego, która mnie odrzuca. Kłamca, hipokryta, karierowicz.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [15:09] - Andy51 | Link:

Widzę, że do Jabe i Persa, dołączyło dwóch gostków ( na razie).

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [14:41] - Andy51 | Link:

Tak jest wg. ciebie.

Obrazek użytkownika J z L

29-12-2021 [12:08] - J z L | Link:

Parzystokopytny dokładnie wie co robi.To promocja firmy z kraju jego przodków.Ta afera to takie lokowanie produktu

Obrazek użytkownika Czesław2

29-12-2021 [13:00] - Czesław2 | Link:

Zajmijmy się może ekopropagandą Morawieckiego i jej skutkami. Przecież ten facet prowadzi kraj do energetycznej ruiny.
https://www.portalsamorzadowy....
Pieprzenie, że to wina Putina to nie do dorosłych ludzi. Putin te jaja może robić, bo ekoterroryści unijni na czele z Morawieckim na to pozwalają eliminując węgiel. To ja te skutki przewidziałem sobie rok temu, a te rządowe dranie nie?

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [14:42] - Andy51 | Link:

Jesteś biedny ze swoimi tezami.

Obrazek użytkownika Czesław2

29-12-2021 [14:44] - Czesław2 | Link:

Ale przynajmniej myślę. Panu do tego za daleko.

Obrazek użytkownika Czesław2

29-12-2021 [14:47] - Czesław2 | Link:

I jeszcze jedno, wygląda na to, że prywatnie zrekompensowali tobie podwyżkę gazu o 1000%

Obrazek użytkownika Darek65

29-12-2021 [15:00] - Darek65 | Link:

Ta sprawa ma dwa oblicza. Przez lata rządzący w Polsce nie dostrzegali, lub nie chcieli, problemu energetyki, itp. Dopiero Lech Kaczyński doprowadził do budowy gazoportu i zaczął próby budowania niezależności. PO, która przyszła po PIS-ie z 2007 roku znowu spowolniła budowę tegoż gazoportu. Nie da się w 6 lat zbudować niezależności energetycznej. Faktem jest, że ten temat rząd lepiej lub gorzej , mając na uwadze geopolitykę, realizuje. Druga sprawa, to Morawiecki. Namiestnik obcych w Polsce. Mam na jego temat, jak najgorsze zdanie. Karierowicz, taka bardziej nowoczesna i bezwzględna wersja Tuska. Mieszkańcom Warszawy zaś przypominam, że głosowali i głosują na PO, które przez wiele lat zaniedbywało ten temat.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [15:07] - Andy51 | Link:

Jesteś przykładem jak komuś można zamulić mózg.

Obrazek użytkownika Darek65

29-12-2021 [15:18] - Darek65 | Link:

I to ma być argument, taki z dupy ? Rzeczywiście, wybitny :) Po pierwsze, jeśli piszesz na forum publicznym, to spodziewaj się, że ktoś, to będzie czytał. Po drugie spodziewaj się, że ktoś może mieć inne zdanie. Po trzecie spodziewaj się nawet krytyki. Po czwarte naucz się merytorycznej dyskusji, poczytaj w wiki, co to znaczy i czym są argumenty. I na koniec, jeśli swoim tekstem zapraszasz do dyskusji, to okaż troszkę kultury i wykaż się grzecznością. Jeśli tylko chcesz wylewać swoje frustracje, to kup sobie brudnopis i pod kołdrą spisuj swoje przemyślenia.

Obrazek użytkownika JanAndJan

29-12-2021 [19:06] - JanAndJan | Link:

@Darek65
Ale czad!!! Trafiony, zatopiony. Ostatni raz taką poniewierkę, to z 50 lat temu widziałem, w 3a.. 
Panie Dariuszu, jestem pod wrażeniem. POZDROWIENIA

Obrazek użytkownika Czesław2

29-12-2021 [16:00] - Czesław2 | Link:

@Darek65 To ma jeszcze trzecie oblicze. Masowy odwrót od węgla w Polsce i poza Polską nie tylko domków, ale także przedsiębiorstw w skutek certyfikatów CO2 .Świadomie, lub nie, ktoś nie zbilansował rynku gazu i mamy skutki.

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2021 [17:14] - sake3 | Link:

@ Czesław....Czyli kto nie zbilansował? Winien Kaczyński jak zwykle? Ale informację w TVP jak to wygląda w Europie uważa się za propagandę pisowską. i krytykuje.I to jest główna bolączka odbiorców-krytykują zamiast w spokoju wysłuchać, co jest podane bo tak wypada, bo TVP jest reżimowa,bo mamy przecież ,,prawdziwe;; wiadomości w TVN..

Obrazek użytkownika Czesław2

29-12-2021 [17:20] - Czesław2 | Link:

Chyba nie ma sensu polemizować z Panią. Nie wie Pani, kto w Polsce rządzi? Do kogo należy zrobienie bilansu energii? Kto w Europie robi biznesy z Putinem to wiemy, ale póki co w Polsce jest "polski rząd".

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [17:32] - Andy51 | Link:

Czesiek zbilansował i wystarczy.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [17:31] - Andy51 | Link:

Darek 65 nie ma w ogóle oblicza.

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2021 [18:42] - sake3 | Link:

@Andy....Ciekawe czy ci co tak walą w Morawieckiego i oskarżają go o wszelkie zbrodnie i ruinę enegetyki w ogóle słyszeli o panu Timmermansie w PE.Przypuszczam że nie,bo łatwiej jest krytykować i szkalować Polaków. Wg nich w całym świecie jest sielsko,miło i przyjemnie bez koronawirusa,bez inflacji,bez drożyzny,bez kłopotów energetycznych bo tak podaje TVN. Rzeczywistych i rzetelnych informacji w TVP nawet nie chce im się słuchać. To co jeszcze robią w Polsce skoro poza jej granicami jest tak dobrze?

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [19:24] - Andy51 | Link:

Może i nie słyszeli, bo nie chcą słyszeć.

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2021 [17:32] - sake3 | Link:

@Czwsław2.......Czyli w Europie tylko Morawiecki prowadzi Polskę do ruiny energetycznej? Innych ekoterrorystów bardziej zasługujących na tą nazwę Pan nie dostrzega ? Czyli w Europie problemu energetycznego nie ma? Najgorsze u Polaków jest jątrzenie,narzekanie ,uderzanie we własny rząd.

Obrazek użytkownika juur

29-12-2021 [18:29] - juur | Link:

A rachunki w drodze....
Tak tylko dla porządku to M. Morawiecki podpisał zgodę na zmianę limitów CO2 i to M. Morawiecki, osobiście jest zainteresowany likwidacją górnictwa i energetyki węglowej.
To za rządów Morawieckiego kupujemy, historycznie rekordowe ilości energii elektrycznej i węglą. To na polecenie Morawieckiego Sasin polecił wycinać bloki węglowe by zastąpić je gazowymi. Ostrołęka już zapomniana? Czekam na komunikat, że nikt nie poinformował M. Morawieckiego, że nie mamy gazu ale węgiel. Winnego się znajdzie.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2021 [18:41] - Andy51 | Link:

Kpt Sowa i Sherloc Holmes przy tobie to jacyś nieudacznicy.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

29-12-2021 [17:36] - Marek Kudła | Link:

To UE palancie prowadzi całą Europę do katastrofy !  Dzięki Morawieckiemu kończymy Baltic Pipe i Putek może nam skoczyć !  Czy ty Czesławie tego nie rozumiesz ? W każdym mieście już o tym mówią !!!  Takiego premiera jakim jest M. Morawiecki Polska jeszcze nie miała i wątpię, że kiedykolwiek będzie miała !!!

Obrazek użytkownika sake3

29-12-2021 [19:48] - sake3 | Link:

@Marek Kudła.......Polska wielki poligon doświadczalny.To tu UE z,opozycją na usługach testuje co jeszcze tej Polsce należy zakazać,co nakazać,na ile jeszcze można docisnąć i co wycisnąć.Mają tu swoich ,,zaufanych'' komentatorów którzy wszekie zło upatrują w Polsce.i usiłują ją zniszczyć.Nawet rękami Polaków,bo to taniej wypada,a potrafią w swej nienawiści wykazać zaangażowanie.Teraz uderzaają w Morawieckiego a nie widzą kreciej roboty skorumpowanych unijnych gnid.Do tych gnid nie mają pretensji o nic,o szkalowanie Polski ,o przypisywania sprawstwa Polaków i polskich obozów śmierci w Auschwitz  i w II-iej WŚw  Niechby się zastanowili jak będzie wyglądała Polska jak już doprowadzą do upadku ten rząd,o ile to będzie w ogóle Polska .Targowica Polski nie chce tylko koryta dla siebie,do kogo będą mieć pretensje?

Obrazek użytkownika Francik

29-12-2021 [21:04] - Francik | Link:

Problem w tym, że Morawiecki wysługuje się tym "skorumpowanym europejskim gnidom". Zgodził się na tzw. mechanizm warunkowości, choć mógł i powinien go zawetować. A teraz płacze, że te "europejskie gnidy" nie przekazują obiecanych pieniędzy. Myślałem, że Morawer to po prostu tchórz i idiota, ale fakty pokazują coś innego. Mydli Polakom oczy swoimi słownymi "protestamI" wobec polityki europejskiego establishmentu, ale robi to co każą. Pod zasłoną dymną koronawirusowej histerii zostały podjęte decyzje o faktycznej likwidacji polskiego górnictwa. De facto zgadza się na unijne ekoidiotyzmy, które biją w polską gospodarkę. Możecie się zachwycać tym pseudopatriotycznym banksterem, ludzie myślący samodzielnie po prostu patrzą mu na ręce. I widzą, że te ręce są brudne. Jak mówi pismo: po owocach ich poznacie. Liczą się czyny, a nie pustosłowie dla zamydlenia ludziom oczu.

Obrazek użytkownika Darek65

30-12-2021 [08:51] - Darek65 | Link:

Wczoraj P. Barbara Piela napisała znamienne słowa - „Człowiek, który wierzy politykom jest jak facet, który myśli, że kurtyzana go kocha"

Obrazek użytkownika Czesław2

30-12-2021 [11:20] - Czesław2 | Link:

Mianowana dopiero co przez MM Pani Moskwa chciała zapłacić karę za Turów.