ZAMACH NA PREZYDENTA DUDĘ ?

Wybuchające opony w samochodach "specjalnych" ?  W wojsku jezdziłem w BRDM2. Takie opancerzone na kółkach. Gadali nam że trzeba 8 przestrzeleń z kałacha by przestała spełniać swoją funkcję. Nie wiem czy to prawda...

OSTRZEGAM !!!
Jeśli Prezydentowi Dudzie COŚ STANIE SIĘ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH  TO NIE BĘDZIE JUŻ NOWYCH WYBORÓW JAK W 2010 !

BĘDZIE ULICA  !  I żaden  agent niemiecki, ruski i inne z nim współpracujące ANTYPOLSKIE KANALIE  nie będą szczać na znicze składane mu w hołdzie . Nie będzie krzyży z puszek po piwie...
  NIELICZNYM MOŻE UDAĆ SIĘ UCIEC...

Żądam od obecnego Rządu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej natychmiastowej ustawy w sprawie POWSZECHNEGO DOSTĘPU DO BRONI !!!

Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dzidek

04-03-2016 [22:25] - Dzidek | Link:

Niestety ale tak jak pisalem wczesniej pod blogami Optymisty np.w Polce szykuje sie wojna domowa I to widac ..zreszta jak my chcemy demokracji I wolnosci? Po przez wybory ? heh...dobre....Przeciez ta banda dalej funkcjonuje w spoleczenstwie..tak ta sama ktora mordowala za jaruzelskiego I robi to dalej...! Zrobili raz na ogromna skale z L. Kaczynskim wiec zrobia to po raz kolejny! Nie ma przypadkow!! Do tego masa " samobojstw"
Chyba juz czas zrobic ostateczna rozgrywke albo my albo oni!! P.S. Co z aneksem Wsi? Ile mamy czekac? I dlaczego ustawa 1066 nie jest zlikwidowana?!!

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

05-03-2016 [05:29] - ExWroclawianin | Link:

komentarz do Dzidek:

500/100!

Najwyzszy czas powylapywac tych antypolskich sqoorwysynow i pasozytow i zlikwidowac ich taka sama metoda jak oni zlikwidowali zolnierzy niezlomnych. Po cichu bez rozglosu w jedwabnych rekawiczkach. Puscic z naszej strony seryjnego......miec na oku i wylapywac WSZYSTKICH BEZ WYJATKU ruskich, niemieckich i koszernych szpiegow. Zaczac od Komorowskiego i Dukaczewskiego.....

Panie Blaszczak, Mariusz Kaminski, panie A.Macierewicz, panie Ziobro i Swieczkowski, panie Jaki oraz droga pani Szydlo!

Zarty sie skonczyly. ZARTY SIE SKONCZYLY !!!

Musicie powylapywac co do jednego gada, jezeli................... Polska ma byc Polska!

ZERO TOLERANCJI!

ZERO TOLERANCJI !!

ZERO TOLERANCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika Cara al Sol

04-03-2016 [23:07] - Cara al Sol | Link:

1) A to ciekawe. W cywilizowanym świecie ,w prezydenckim pojeździe, taki wypadek nigdy nie miał miejsca.
2) Filmik z tego "incydentu" (czytaj próby zamachu) pokazuje ,że było strasznie groźnie. Wielka tragedia była tuż,tuż.. Technicznie przy tej jakości środka lokomocji jest to NIEMOŻLIWE samo z siebie. Andrzej Duda robi dobrą minę i trzyma fason ,ale jestem pewien ,że emocjonalnie ten incydent przeżył. Zatańczył na tej drodze jak pijany zając na łyżwach. Dramat.
3) Co się w tym kraju dzieje u diabła? Czy każdy Prezydent RP z PiS-u będzie w III RP ,kończył kadencję w trumnie?

Obrazek użytkownika Celarent

05-03-2016 [12:51] - Celarent | Link:

A wszystko zawsze w weekend...

Obrazek użytkownika V for Vendetta

04-03-2016 [23:34] - V for Vendetta | Link:

Ja bym do tego POWSZECHNEGO DOSTĘPU dodał OBOWIĄZKOWE SZKOLENIA WOJSKOWE i OBOWIĄZKOWE POSPOLITE RUSZENIE - na wzór szwajcarski, a tak na prawdę - na wzór Pierwszej Rzeczypospolitej.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-03-2016 [10:28] - NASZ_HENRY | Link:

Jeden BRDM i KOD uziemiony ;-)

Obrazek użytkownika Zofia

05-03-2016 [10:37] - Zofia | Link:

Wczoraj jakiś mędrzec rajdowy opowiadał,że opona mogła pęknąć najechawszy na różne przedmioty gubione przez ciężarówki. Nie wierzę w przypadki,widząc ludzi z KOD-u lub dawnej koalicji PO-PSL i podstarzałych komuchów,którzy krzyczą na polskich ulicach. To ludzie zdolni do najgorszych rzeczy.

Obrazek użytkownika Celarent

05-03-2016 [11:01] - Celarent | Link:

Tak, oni mają zakodowane we łbach, ze mogą wszystko i ludzi maja wszędzie, ze ich manipulacje rozmyją wszelkie polskie odruchy jedności, solidarności i buntu przeciwko nim. Mylą się myśląc, że to by przeszło. Ot, wypadeczek.... Powie się ludziom tak a kto nie uwierz ten okropny moher i oszołom i uciszy się a reszta się nie liczy, kogo trzeba sprzątnąć, innych zamknąć...

Kilka dni temu Kat pytał (słusznie) o bratnią pomoc. W styczniu wpłynął wniosek Kukiz`15 o cofnięcie tego, ale jakość cisza. Nie wiem czy coś przegapiłam, czy (niesłusznie) uznano, że to drugorzędna sprawa. Teraz nie wystarczyłoby zabić prezydenta. Teraz trzeba było sprowadzić pomoc z zewnątrz. jakąś bratnią pomoc...
Putin? Za bardzo ma na pieńku z Zachodem (przynajmniej teoretycznie, na poziomie propagandy). Merkel? A czemu nie? I wszystko wróciłoby do normy. W Polsce znowu zapanowałaby polityka miłości.