ŚMIERDZĄCA gra teczkami !!!

Śmierdzi ? 
Śmierdzi !
A co śmierdzi?
A to że w domu generała Kiszczaka znaleziono tylko jedną teczkę, teczkę Bolka (nie wspominam już o okolicznościach jej znalezienia. Generałowa zamiast iść do Bolka i poprosić : "kasę potrzebuję, jakiś milion, tyle co zarabiasz na 3 "wykładach" ... itd. poszła do IPN i zawołała 90 tysięcy... )
Do teczki doklejone były zdjęcia z Magdalenki i kilka wiernopoddańczych listów pisanych przez jakiś dawno wypalonych aktorzynów ...
Kim był Kiszczak? Był generałem "patriotycznych esbeków". To za jego "generałowania" księża abstynenci zapijali się na śmierć, skakali do Wisły z tamy we Włocławku, opozycjoniści spadali po pijaku ze schodów, zderzali się z ciężarówkami przewożącymi żwir na budowę, tracili rodziny w dziwnych okolicznościach ...
I u niego znaleziono 1 (słownie : JEDNĄ !!! ) teczkę . Teczkę Bolka. Bolka o którym i tak wszyscy wiedzieli że jest Bolek. Dziwne?
Teraz "wytargali" jeszcze więcej teczek z domu innego "generała". Co jest w tych teczkach ? Jakaś cisza o tym, brak oświadczeń IPN jak to miało miejsce ponad tydzień temu... Brak "spazmatycznych" tekstów dziennikarzy prawicowych o teczkach z willi Jaruzelskiego...
Co jest w tych teczkach (o ile są to teczki) ? 
Niech zgadnę. Jest tam kilkanaście nazwisk prominentnych działaczy: PO, SLD, PSLu...
Nikogo to raczej nie zaskoczy, o tym co te tzw. partie reprezentują, wie większość myślących. To zdziwienia nie będzie.
Ale do tych teczek będą dołączone ze 2 teczki dotyczące  ...
To będzie dla nas duży szok .
I ja właśnie czekam na te 2 teczki !  2... 3... może 4... !
Bo ja myślę że oczyszczanie z gnoju zalegającego nasze państwo trzeba zacząć od swojego podwórka.
Ktoś, kto uwalnia teraz teczki z szamba, robi to by szambo zachować w stanie pierwotnym (takie są moje przypuszczenia). Jednocześnie mam nadzieję że "dorośliśmy" już na tyle by sytuację wykorzystać i szambo ostatecznie zlikwidować.
Tak nam dopomóż Bóg !
Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...
ps.Nie wszyscy nasi dziennikarze uwierzyli w bajkę jednej teczki...   Pozdrawiam ich serdecznie!!!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykInny

01-03-2016 [22:13] - HenrykInny | Link:

W samej rzeczy prosze Pana. Pisalem to juz ... juz wszystko znaleziono co mialo byc znalezione. Z domu Kiszczaka teraz to juz bedziemy studiowac same rachunki za prad i gaz no moze laskawie nam jeszcze "pykna" rachunki za telefon.
Ale sciema !!!.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-03-2016 [22:55] - ironiczny anglosas | Link:

Ja jednak mam przeczucia że jeszcze coś wypłynie... Jak nie z szafy Jaruzelskiego to z innej.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-03-2016 [10:36] - NASZ_HENRY | Link:

Kto teczkami wojuje od teczek ginie ;-)