Demokracja? Ja w du..e mam taką demokrację !

A było to tak. Ktoś kiedyś wymyślił demokrację. Demokracja miała polegać na tym że w państwie rządzi większość mieszkających tam ludzi a nie jakiś Król czy inny dyktator. Wiadomo że ta większość musi wybrać swoich przedstawicieli coby w ich imieniu zarządzali . Te przedstawiciele większości wybierają ze swojego grona jedną osobę by kierowała tym państwem. Przy okazji wybrani przedstawiciele kontrolują i pilnują, by ta osoba wypełniała zobowiązania jakich się podjęli. No i zawsze mogą zwolnić ją z powierzonej funkcji jeśli partoli robotę na którą zatrudniła ją większość narodu...
No i Naród Polski wybrał sobie ostatnio Prezydenta (Duda Andrzej) i wybrał parlament. Większość tego parlamentu wybrała Premiera (Szydło Beata).
I co ???
No i sobie wybrali frajery !!!
... a rządzi prezes trybunału konstytucyjnego (Rzepliński Andrzej) wybrany przez wcześniejszych przedstawicieli narodu ( to oni od tego narodu dostali w ostatnich wyborach kopa w dupę). No i rządzi jeszcze jakaś komisja wenecka, jakaś komisja europejska, kanclerz niemiec i prezydent rosji , i jeszcze jakieś trzy z kongresu amerykańskiego kongresmeny...
No to tak się zastanawiam...  : "Co to k.... jest" ?

To ja taką demokrację mam głęboko w du..e !
To już niech lepiej rządzi Najjaśniejszą Rzeczypospolitą jakiś dyktator. Może być Kaczyński. Nie ma prawa jazdy, nie ma konta w banku, mieszka w domu po rodzicach, zadłużył się by jego Mama miała godne życie w swych ostatnich dniach. Nie kapował na kumpli i nie ukradł milionów ( a możliwości miał duże).
A jak Kaczyński nie odpowiada jako dyktator to może Króla wybrać. Ja mam prawo jazdy, konto w banku Brytyjskim. Długów prawie nie mam, jestem od Kaczyńskiego wyższy, też kocham swoją Rodzinę i też nie kradnę...
To jak ? 
Demokracja z Prezydentem Dudą i Premier Szydło ?
"demokracja" z Rzeplińskim, Merkel, Putinem .... i innymi komisjami ?
Dyktatura Kaczyńskiego ?
 Król ironiczny anglosas ?
Wybieraj! 

Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...

ps. Bez ps .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika harakiri

01-03-2016 [10:32] - harakiri | Link:

Może to i racja.Trochę interesuję się historią a nie-historyk od czasu do czasu może odkryć w historii jakąś sensację. Ostatnio jestem po wrażeniem kolejnego odkrycia tym razem z historii Anglii:
Rok 1330. Doszło wówczas do dramatycznych wydarzeń. Do zamku w którym przebywała królowa-matka Izabella ze swym kochankiem wtargnął jej syn, król Edward III. Gdy miał już mieczem ugodzić kochanka matki, Mortimera, królowa krzyknęła (tłumaczenie dosłowne): "Przybrany synu oszczędź szlachetnego Mortimera". Ten okrzyk jednoznacznie ujawnił że Edward nie był jej synem. Mimo to bez trudu został przez naród uznany za króla Anglii z dynastii Plantagenetów. To że nie był królewskim synem wielu musiało brać pod uwagę zważywszy na homoseksualne upodobania męża Izabelli. Mimo to był bardziej szanowany niż jakikolwiek władca pochodzący z demokratycznego wyboru. Na to w każdym razie wskazuje historia jego panowania.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-03-2016 [22:11] - ironiczny anglosas | Link:

Sugerujesz że dobrym Królem bym był ? Może i masz rację :)
Dzięki !!! POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika Czesław2

01-03-2016 [12:49] - Czesław2 | Link:

Rządy to marionetki na sznureczkach banków. Ich jedynym prawdziwym zadaniem jest zadłużanie państw ( dotyczy to też samorządów ).

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-03-2016 [22:09] - ironiczny anglosas | Link:

A zadłużony jest niewolnikiem tych banksterów...

Obrazek użytkownika Szamanka

01-03-2016 [13:49] - Szamanka | Link:

Grzesiu,to ja najpierw oficjalnie zapytam, czy Jarosław Kaczyński chce zostać dyktatorem. Jak nie, to namówię znajomych i ogłosimy Cię królem. Powiemy Ci, gdzie stoi bardzo sprawna gilotyna, które banki okradły Polskę i pomożemy straży królewskiej przypilnować kolejki tych zdrajców na szafot.
Zgadzasz się? Możesz ustnie, też będzie ważne.

Obrazek użytkownika Jabe

01-03-2016 [14:17] - Jabe | Link:

Pieniek i topór raczej. Gilotyna to domena władzy ludowej.

Obrazek użytkownika Szamanka

01-03-2016 [16:27] - Szamanka | Link:

Gilotyna działa szybciej, a z tym draństwem trzeba się rozprawić do końca.

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

01-03-2016 [22:07] - ironiczny anglosas | Link:

Które banki, którzy banksterzy to ja sam wiem. Ty mi daj tylko namiary na gilotynę. Bo jak już jakaś jest, to po co tracić kasę na zbudowanie nowej :) POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas