Lesbijki zakatowały chłopca, w skłocie zgwałcono kobietę

Zacznę od krajowego podwórka. Moda lewactwa na zajmowanie opuszczonych nieruchomości z zachodu przeniosła się do kraju nad Wisłą, w tym przypadku do miasta nad Wartą.

Tam to w skłocie o nazwie Rozbrat, doszło do gwałtu o czym powiadomiła sama poszkodowana wówczas 19- letnia kobieta.

Anarchiści z tego kolektywu nie zaprzeczyli tej informacji, ale wymyślili, że nie warto powiadamiać policji a zastosowali następującą metodę, zalecono gwałcicielowi terapię i powiadomiono ją, że jeżeli jej nie podejmie  będzie musiał się wyprowadzić ze skłotu, co uczyniła.

Okazuje się że wg. skłotowych anarchistów, można zgwałcić kobietę, a jedną „karą” ma być opuszczenie skłotu.

Zaiste pokrętne rozmownie, w czasach gdy na zachodzie niektórym paniom przypomina się molestowanie po kilkunastu latach a bywa, że jeżeli udowodnią taką okoliczność, to delikwent idzie do więzienia. W skłocie karą za gwałt jest konieczność opuszczenia takiego „przybytku” i tyle.

Moim zdaniem pedofilia w stosunku do małych dzieci jest jedną z najokropniejszych zbrodni, nawet ludzie do cna zepsuci siedzący w więzieniach, nie mają litości dla pedofilów.

Nie ma znaczenia, czy to jest duchowny czy homoseksualista, takie przypadki trzeba nagłaśniać i karać z całą surowością.

W Polsce ale i na świecie nagłaśnia się z lubością przypadki pedofilii wśród księży, ale pedofilie wśród homoseksualistów się przemilcza.

To co stało się ostatnio w Argentynie woła o pomstę do nieba, gdzie dwie lesbijki, w tym matka zakatowały 5 letniego chłopca na śmierć.

Te potwory brały tego małego chłopca na protesty aborcyjne i dokonały aborcji z opóźnieniem na tym 5 letnim niewinnym dziecku katując go na śmierć, a to że zrobiła to matka ze swoją partnerką, wymyka się w sposób transcendentalny rozumowi.    

https://www.gosc.pl/doc/7256089.Feministki-zamordowaly-dziecko-ktore-wczesniej-nosily-z-soba-w
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/577037-anarchisci-oskarzeni-o-gwalt-nie-bylo-zgloszenia-na-policje
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

08-12-2021 [16:04] - Maverick | Link:

Już tak jest w cywilizowanym świecie gdy ktoś zajmnie opuszczoną nieruchomość to po 5 ciu latach jej użytkowania staje się jej właścicielem. Na tylko w sądzie pokazać że opłacał już lat gaz, wodę czy światło i to jest wystarczający dowód.

Są przypadki że jakiś Prusak wyemigrował do Niemiec w latach 70 tych a teraz wraca  do opuszczonego domu już ponad 30 lat a poliniacki sąd wydaje decyzję na szkodę zasiedleńca.
Przeraża mnie jednak okupacja Polski poprzez partaczy co słowa importują jak "Skłot" gdy powinno się używać zasiedleniec.

A prawo już te mudre głowy nie chcą zaimportować bo muszą być paniskami na folwarku.

A co na to prawo? Ano to: Podam po angielsku.

In the state of Nevada, a squatter can claim rights to your property after living there continuously for at least 5 years. The squatter must also be able to show proof that they have been paying the property taxes for the entire duration they have been living there.

Obrazek użytkownika Andy51

08-12-2021 [18:23] - Andy51 | Link:

Co do angielskiego, niestety nie znam, ale tak masz rację, powinno się mówić zasiedleniec, a co do zasiedlenia często jest ta, że ci co zasiedlili często za nic nie płacą, a odpowiednie urzędy ścigają właściciela.

Obrazek użytkownika u2

08-12-2021 [22:25] - u2 | Link:

ci co zasiedlili często za nic nie płacą, a odpowiednie urzędy ścigają właściciela.

W przypadku złodziejskiej reprywatyzacji kamienic w Warszawie nowi właściciele celowo podnoszą czynsze oraz najmują tzw. czyścicieli kamienic, aby wypłoszyć starych lokatorów. Bardziej opornych wywożą do lasu i pozorują samobójstwo poprzez samospalenie.

Sąd Najwyższy idzie rąsia w rąsie z adwokatami przejmującymi kamienice na 130-latków, bo nie uznaje zasiedzenia. Polska to nie USA.

Obrazek użytkownika Andy51

09-12-2021 [07:53] - Andy51 | Link:

To dziadostwo z tego SN należałoby jak najszybciej pogonić.

Obrazek użytkownika Maverick

09-12-2021 [04:45] - Maverick | Link:

Już Mikołaj Rey mawiał że Polacy nie gęsi i swój język.

To jednak było dawno temu i Polacy byłi wtedy jeszcze dumnymi ludźmi, a nie wasalami jakiś Brytoli,  czy Gringos, teraz utracili wiarę w siebie i wasalą się do tego stopnia  że małpują ich język nawet gdy mają swoje odpowiedniki z prostego powodu że mają kompleksy.

Obrazek użytkownika Andy51

09-12-2021 [07:53] - Andy51 | Link:

Proszę  cię nie uogólniaj.

Obrazek użytkownika Maverick

09-12-2021 [17:20] - Maverick | Link:

Oczywiście że jednostki dalej są , gdy większość szpanuje jak przed rozbiorami używaniem obcych słówek, niestety taka jest gorzka prawda, aby coś naprawić trzeba wiedzieć gdzie tkwi błąd. Wtedy można to manię małpowania zatrzymać.
Zawsze utrata niepodległości zaczyna się od słabości języka i upadku mowy poprzez promowanie wulgaryzmów i przekleństw.