Czy można porównać Merkel do Hitlera?

Kończy się władztwo kanclerz Makreli w Niemczech, które trwało 16 lat od 2005 r. kończy się najgorszym wynikiem w wyborach CDU, co może być skutkiem decyzji z lat 2014-2017 gdzie na hasło herzlich willkommen  Makreli, do Europy bez żadnej kontroli przybyło setki tysięcy nie kontrolowanych przez nikogo muzułmanów.

Skutki były tragiczne, setki osób zginęło w wyniku zamachów terrorystycznych muzułmańskich radykałów, tysiące kobiet zgwałconych, wzrost przestępczości itd.

Rodzi się pytanie, czy można porównać rządy Hitlera, do rządów Makreli?, na pewno nie wprost, ale pewne cechy wspólne są.

Hitler rządził 13 lat, jego rządy skończyły się katastrofą dla Europy i świata, miliony zabitych, setki tysięcy rannych zburzone miasta i wsie, to był wynik zbrodniczej ideologii nazistowskiej , którą ten z pochodzenia Austriak, malarz, owładnął Niemców , który został wybrany niestety  w demokratycznych wyborach , po czym omamił Niemców a później spacyfikował całą Europę a Niemcy spowodowali  ból i cierpienie olbrzymie straty, a Niemcy rozliczyli się z wszystkimi tylko nie z Polakami.

Hitler marzył o wielkiej III Rzeszy, całe szczęście, że przegrał, ale to co się nie udało Austriakowi Hitlerowi, udało się Niemcom po II WŚ. Nie militarnie, ale gospodarczo, Niemcy dominują w Europie, a wymyślona  przez ojców założycieli : Konrada Adenauera, Josepha Becha, Johana Willema Beyena, Winstona Churchilla, Alcide De Gasperi, Waltera Hallsteina, Sicco Mansholta, Jean Monneta, Robert Schumana, Paul-Henri Spaaka, Altiero Spinelli, miała być związkiem niezależnych krajów a nie federacją, jak to w swoim programie zawarła koalicja trzech partii, które wygrały wybory w Niemczech.
Rządy Makreli doprowadziły do tego, że CDU w założeniu partia chrześcijańsko-demokratyczna, de facto stała się partią socjalistyczną gdzie nie ma cenzury tak jak za czasów komunistycznych, natomiast cenzor siedzi w głowie redaktora naczelnego, który wie co napisać, żeby nie być posądzonym o faszyzm czy rasizm.

Wydaje się, że w założeniu Makreli, która wychowała się w DDR, była aktywna w dedeerowskiej młodzieżówce FDJ przeplata się zarówno myśl Lenina/Stalina jak i Hitlera.

Jedni i drugi marzyli o kontroli społeczeństwa i ukształtowanie go do swoich celów.

Polska, która dwa razy uratowała Europę raz przed muzułmanami pod Wiedniem, drugi raz nad Wisłą przed bolszewikami, a duża część Europejczyków, patrzy na Polskę i pokłada w niej ostatnią nadzieję.

Gdy Polska się ugnie inżynieria społeczna zrobi swoje, tysiące muzułmanów zaleją Europę, a tzw. Europejczyk będzie czymś co chcieli zrobić Sowieci i stworzyć tzw. człowieka radzieckiego Homo sovieticus, człowieka bezwolnego, bez własnej opinii ulegający we wszystkim władzy.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

01-12-2021 [14:43] - u2 | Link:

Gdy Polska się ugnie inżynieria społeczna zrobi swoje, tysiące muzułmanów zaleją Europę

Już zaleli, tylko z innego kierunku. Kołchoźnik z zimnym czekistą chcą się tylko przyłączyć do "biznesu".

PS. A gdyby tak dorysować Anieli wąsiki to wyjdzie wypisz wymaluj Adi :-)

Obrazek użytkownika Andy51

01-12-2021 [15:11] - Andy51 | Link:

Zalewają, ale jeszcze nie zalali, jest nadzieja.

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

01-12-2021 [16:19] - Andrzej-emeryt | Link:

Andy51.
Czy jeszcze coś tu pomoże ???.
Zagłada cywilizacji białego człowieka zaplanowana w 1922 roku
Plan Coudenhove-Kalergi - ludobójstwo narodów Europy
https://www.rodaknet.com/rp_ar...
A oto nasz główny inspirator:
https://pl.wikipedia.org/wiki/...
..........................
Cytat:
"W swoim przemówieniu p. Van Rompuy zjednoczenie Europy nazwał projektem pokojowym. Ten pomysł, który także był celem pracy Coudenhove-Kalergi, po 90 latach jest nadal ważny. Nagroda nazywa się od księcia Richarda Nicolausa von Coudenhove-Kalergi (1894-1972), filozofa, dyplomaty, wydawcy i założyciela Ruchu Pan-Europejskiego (1923). Coudenhove-Kalergi był pionierem integracji europejskiej i czynnie popularyzował pomysł federalnej Europy.
Wśród laureatów nagrody znalazły się kanclerz federalny Niemiec Angela Merkel (2010) i prezydent Litwy Vaira Vike-Freiberga (2006).
Tłum z j. ang. Ola Gordon

Obrazek użytkownika u2

01-12-2021 [17:04] - u2 | Link:

Zagłada cywilizacji białego człowieka zaplanowana w 1922 roku
Plan Coudenhove-Kalergi - ludobójstwo narodów Europy

Ależ to żadne ludobójstwo póki co. Po prostu Europa zachodnia jest niezwykle atrakcyjna dla migrantów. Polska jest tylko krajem tranzytowym dla nich.

W takich USA murzynów jest z 18%, z azjatami jest "kolorowych" trochę więcej. Ale nadal mniej niż 50% ogółu.

USA i kraje zachodnie zbierają obecnie to co zasiały przez wieki kolonializmu.

To jak z globalnym ociepleniem, jedni wieszczą koniec świata, np. Al Gore (koniec miał nastąpić już w 2012, na czym zarobił kupę kasy i zdobył nagrodę Nobla). Inni, realiści, są odmiennego zdania, np. Jeremy Clarkson. Fataliści zwykle mają przewagę nad optymistami, bo kreślą czarne wizje, które się nieźle sprzedają w zblazowanych społeczeństwach :-)

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

01-12-2021 [21:47] - Andrzej-emeryt | Link:

Obrazek użytkownika Andy51

01-12-2021 [17:08] - Andy51 | Link:

Wiesz, teorii i proroctw było multum, grubo ponad 95% się nie sprawdziło, mam nadzieję, że ta, którą przytaczasz, też się nie spełni.

Obrazek użytkownika u2

01-12-2021 [17:33] - u2 | Link:

mam nadzieję, że ta, którą przytaczasz, też się nie spełni.

Z wizją Klimuszki jest nieco inaczej. Miał fotograficzną pamięć i nie zmyślał, aby zarobić. Był takim bezstronnym obserwatorem. Ponadto leczył za pomocą ziół. Pomógł setkom potrzebującym.

Obrazek użytkownika Ijontichy

02-12-2021 [08:21] - Ijontichy | Link:

"Czy można porównać Merkel do Hitlera?"---Koniec cytatu.
Można...jeżeli sie jest pacjentem szpitala dla umysłowo chorych i sie trafilo do niezamknietego gabinetu lekarskiego...

Obrazek użytkownika Andy51

02-12-2021 [10:24] - Andy51 | Link:

@ ljontichy, szkoliłeś się u Urbana, komunistycznego mistrza propagandy, tak brzmi całe zdanie i nie cytuj tylko tego co ci pasuje do twojej tezy "czy można porównać rządy Hitlera, do rządów Makreli?, na pewno nie wprost, ale pewne cechy wspólne są".

Obrazek użytkownika MFW

02-12-2021 [10:27] - MFW | Link:

"...a wymyślona  przez ojców założycieli : Konrada Adenauera, Josepha Becha, Johana Willema Beyena, Winstona Churchilla, Alcide De Gasperi, Waltera Hallsteina, Sicco Mansholta, Jean Monneta, Robert Schumana, Paul-Henri Spaaka, Altiero Spinelli, miała być związkiem niezależnych krajów a nie federacją, jak to w swoim programie zawarła koalicja trzech partii, które wygrały wybory w Niemczech."

Nieprawda, bo przecież w "Deklaracja z 9 maja 1950 roku wygłoszona przez Roberta Schumana", czytamy, że związek niezależnych krajów, czyli Europejska Wspólnota Węgla i Stali miał być tylko pierwszym etapem do państwa federalnego(Federacji Europejskiej):

"Przez umieszczenie podstawowej produkcji pod wspólnym zarządem i instytucję nowej Wysokiej Władzy, której decyzję zwiążą Francję, Niemcy i kraje, które do niej przystąpią, ta propozycja stanie się pierwszą konkretną podstawą Federacji Europejskiej, niezbędnej dla zachowania pokoju. "

https://www.robert-schuman.eu/pl/doc/questions-d-europe/qe-204-pl.pdf