London, Leeds, Glasgow. Spotkanie z Ks prof Dariuszem Oko

W najbliższy weekend w Londynie będzie gościł ksiądz profesor Dariusz Oko. Tytuł wykładów: „Gender jako zagrożenie dla dzieci, młodzieży i rodziny”.
Miejsca i daty spotkań:
22 stycznia (piątek) godzina 19:30 parafia na Ealingu. Najpierw msza koncelebrowana przez księdza prof Oko, po mszy o 20:30 wykład w Windsor Hall.
23 stycznia (sobota) godzina 18:30 sala Malinowa w POSKu
Po spotkaniach możliwość zakupu książek. Kontakt: z organizatorami: Koło Członków Indywidualnych Elżbieta Listoś 07827817143
Oraz spotkania w :
Niedziela 24 stycznia - Leeds
Msza św. z kazaniem o godz. 9.30 i 11.00  Wykład o godz. 12.30
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej
Newton Hill Road

Poniedziałek 25 stycznia - Glasgow Msza św. o godz. 18.30 z kazaniem
Wykład po mszy świętej o godz. 19.30 Kościół św. Szymona
33 Patrick Bridge Street

Z serdecznymi pozdrowieniami

Ks. Dariusz

W imieniu organizatorów SERDECZNIE ZAPRASZAM !!! 
Grzegorz Jarzębski.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Szamanka

22-01-2016 [19:37] - Szamanka | Link:

U nas sala była pełna, sporo pytań i sprzedanych książek.
Uważam, że wielu nie pojmuje, jakie niebezpieczeństwo grozi dzieciom, młodzieży, ponieważ tematyka gender wprowadzana jest podprogowo, o czym rodzice pojęcia nie mają.
Pozdrawiam i gratuluję prelegenta.
S.