Lewandowskich dwóch

Lewandowski/a jest jednym z najpopularniejszych nazwisk w Polsce. Znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych nazwisk , które nosi dziesiątki tysięcy Polek i Polaków.

Ale ja chce się skupić na dwóch. Robert Lewandowski, obecnie chyba najlepszy napastnik na świecie, bijący rekordy  w strzelaniu bramek w lidze niemieckiej ale i w reprezentacji Polski, mimo tego, że jest bardzo bogatym człowiekiem jest raczej skromny, podkreśla to, że jest katolikiem i mimo tego, że gra w  jednym z najlepszych klubów niemieckich a za razem na świecie Bayern Monachium, nigdy mu nie przeszkadzało to, żeby podkreślać, że jest Polakiem.

Ale wśród dziesiątek tysięcy Polek i Polaków zawsze znajdzie się menda plująca na Polskę, tą mendą jest grabarz przemysłu polskiego, sprzedający za bezcen polskie zakłady przemysłowe, Janusz Lewandowski.

Samo to, że jest ważnym politykiem PO powinno wystarczyć za komentarz, to ta menda powinna dołączyć do chóru bydlaków takich jak Frasyniuk porównywając  Wojsko Polskie do śmieci,   czy płatnego kapusia TW Bolka, który porównał WP do hitlerowców.

Ta antypolska swołocz rzekła , że  : PiS zabrudził polski mundur, gdy wysłał wojsko, by osłaniało nieludzką ekshumację ofiar smoleńskich, wbrew woli rodziny. Teraz znowu, gdy zamaskowana straż blokuje akcję humanitarną. Oczyścić polski mundur z PiS-u.

Takiego polityka powinien spotkać ostracyzm i ogólne potępienie wobec polityka wypowiadającego takie słowa, co spotkało go by w każdym kraju w Europie tylko nie w Polsce.

Po prostu ręce opadają i krew się burzy, że w wolnej Polsce w polityce mogą działać i czuć się dobrze takie postacie, jak Janusz Lewandowski.

Zlewicowana UE nie może ścierpieć, że są takie kraje jak Polska i Węgry, które są konserwatywne i robi wszystko przy pomocy polskich opozycyjnych , żeby obalić rząd, a Polską rządzili tacy jak Tusk, który za poklepanie po plecach robili wszystko co chcą w Brukseli.    
 
https://wmeritum.pl/nie-tylko-frasyniuk-europosel-po-oczyscic-polski-mundur-z-pis/354377
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

11-09-2021 [13:54] - u2 | Link:

To nie przypadek że do reprywatyzacji majątku narodowego wybrano właśnie jego. Realizował jedyny plan peło, czyli kręcenie lodów nie tylko na szpitalach jak się onegdaj wyraziła posłanka Beata S. :-)

Obrazek użytkownika Andy51

11-09-2021 [16:03] - Andy51 | Link:

A, że jak mówią przodków ma z góry Synaj, to kręcił podwójnie.

Obrazek użytkownika u2

11-09-2021 [18:51] - u2 | Link:

Nie obrażaj porządnych żydów, których znam osobiście. Lewy to lewy, czyli lewizna. Źle to się mi kojarzy. Byle oszukać, byle ośmieszyć.

Obrazek użytkownika Andy51

11-09-2021 [20:14] - Andy51 | Link:

Oczywiście , że są, ale ja piszę i mówię o tym konkretnym nazwisku, Januszu Lewandowskim.