O co ta awantura?

Jednej nocy Kukiz dostał więcej ofert je.. napiszę odbycia stosunku, niż przez całą swoją karierę, kiedy czerpał obficie ze  świat RockandRolla. Wszystko dlatego, że ustawa zgłoszona przez PiS była zgodna z hasłami, które wznosił jeszcze w 2015 roku. 
Tak się kończy zamach na TVN i próba zniszczenia jedynej słusznej, przepraszam jedynej mówiącej prawdę telewizji. Wszystko to zaczyna przypominać skecz Monthy Pythona, albo nazwijmy to inaczej  Kloak Burze. Oto partia rządząca forsuje rozwiązanie, stosowane w innych państwach zachodniej Europy. Tej Europy, do której według opozycji mamy mentalnie dążyć, która ma być dla nas wzorem. 
Problem jednak w tym, że jeżeli zastosujemy się do tych norm, okazuje się, że obecny właściciel TVN, nie powinien mieć większościowego udziału. W Senacie jednak ma zostać złożona poprawka, która pozwoli TVNowi wyjść z całego ambarasu obronną ręką. 
Dlaczego więc mamy taką awanturę? Bo TVN i opozycji na rękę jest taka awantura, bo każdy pretekst dobry aby uderzyć w rząd. Nie da się ukryć, że wspominana stacja i największa partia opozycyjne to dwie głowy tego samego smoka. 
Kolejny raz jad wylał się na ulice i portale społecznościowe w imię nienawiści do przeciwnej opcji politycznej, wszystko w imię obrony stacji, której jakby pochylić się nad sprawą niewiele grozi w związku ze zmianą prawa. W imię tego dochodzi nawet do oplucia posła, a działaczki Strajku Kobiet odgrażają się, że czeka to też innych polityków. Dowodzi to jak silny jest przekaz medialny, podobnie jak przy sporach o aborcję, prosta manipulacja sprawiła, że nasze życie publiczne zalała nienawiść, w imię problemu, którego nie ma. Ale został on sprzedany ludziom jako zniszczenie ich jedynie słusznej telewizji, co może dla zainteresowanych wydawać się zburzeniem  ich świata. Świata, w którym powtarzanie tez wygłaszanych przez wykreowane autorytety gwarantuje pozorną przynależność do elity, tak przynajmniej są widzowie przekonywani przez tych, których wywody przyjmują bezrefleksyjnie.
Doprowadza to do sytuacji, że nie liczą się fakty, a emocje. To uniemożliwia debatę. Zatem po co ta awantura? Po to aby była, bo każdy pretekst dobry, by pobudzić negatywne emocje i skierować je na kogoś z kim się samozwańcza elita nie zgadza. Strach pomyśleć do czego to prowadzi.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [16:38] - Pers | Link:

Ta ustawa, nota bene słuszna, to już musztarda po obiedzie i może narobić więcej szkody niż pożytku.
Tym bardziej, że chodzi o inwestycję naszego "największego sojusznika" z kapitałem żydowskim.
Teraz jedyne co można zrobić to tak uzdrowić TVP, żeby nikt nie chciał oglądać TVN.
Ale to jest niemożliwe...

Wczoraj np TVN transmitował na żywo całą debatę w Sejmie a TVP Info puszczało w tym czasie jakichś pajaców, żeby "komentowali" to czego widz nie widział.
Sorki ale TVN wypadł bardziej wiarygodnie. 
Dopóki tak będzie to zawsze będą chętni do oglądania TVN.
No i ta toporna propagitka TVP Info... Nawet Szczepański by ich zwolnił za nadgorliwość.

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2021 [17:07] - sake3 | Link:

Ma prowadzić do Majdanu który organizuje opozycja rękami ,,znanego socjologa'' Markowskiego,Kramka z długim nosem z Otwartego Dialogu i  zapiewajły z wesel w remizie Piasecznego.Zapowiadaj silowe obalenie rządu i nieposłuszeństwo obywatelskie.Emocje już są,zwołują się w internecie,nie wiadomo tylko kto będzie ten Majdan finansował.Może Tusk jakieś fundusze wycisnie z PE bo odkąd przyjechał i jatrzy to emocje jakie coraz większe.

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [17:49] - Pers | Link:

@sake3
Jeszcze jedno takie bezczelne oszustwo z głosowaniem jak wczoraj i sam pójdę na "majdan".

Obrazek użytkownika J z L

12-08-2021 [21:37] - J z L | Link:

Przynajmniej będzie można komuś w ryja dać

Obrazek użytkownika Jabe

12-08-2021 [17:37] - Jabe | Link:

Dlaczego więc mamy taką awanturę? Bo TVN i opozycji na rękę jest taka awantura... – No to po co zaczęto tę drakę? By pokazać ludowi, że władza chce, ale nie może! Wilk syty i owca cała.

Kolejny raz jad wylał się na ulice i portale społecznościowe w imię nienawiści do przeciwnej opcji politycznej – W tym obie strony POPiS-u się specjalizują. Wystarczy zaglądnąć na Nasze Blogi.

prosta manipulacja sprawiła, że nasze życie publiczne zalała nienawiść, w imię problemu, którego nie ma. – Prosta, acz najwyraźniej nieznana.

Doprowadza to do sytuacji, że nie liczą się fakty, a emocje. – Czego przykładem jest ten wpis.

Obrazek użytkownika J z L

12-08-2021 [21:23] - J z L | Link:

TVN24 czyli.....
dobrze żarło, marnie zdechło

https://youtu.be/j9V78UbdzWI

Obrazek użytkownika J z L

12-08-2021 [21:24] - J z L | Link:

Włączyłem Fuckty. A tam jest taka sraczka, że nawet 20 tabletek węgla nie pomoże...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

13-08-2021 [07:31] - Zygmunt Korus | Link:

A jeśli ta lex-TVN ma coś przykryć? Np. kolejny etap faszyzmu za pomocą akceleracji tyranii sanitarnej?

Obrazek użytkownika Pers

13-08-2021 [08:06] - Pers | Link:

Jak nigdy w życiu jestem wdzięczny panu prezesowi Kaczyńskiemu za tę goownoburzę z mediami.
Mimo, że jest to ustawa jak najbardziej potrzebna i zgodna z polskimi interesami to jest nierealna do realizacji.

Przyniosła jednak jedną niezaprzeczalną korzyść i bezcenną wiedzę - USA nie są ŻADNYM naszym sojusznikiem tylko panem feudalnym (seniorem), który bezwzględnie egzekwuje posłuszność swojego wasala czyli w tym przypadku Polski. Słodkie pierdzenie o jakiejś "wiecznej przyjaźni" ma tylko przykryć smutną rzeczywistość. Teraz ta "wieczna przyjaźń" już drugi raz w ciągu kilku tygodni została wystawiona na próbę i wyszło, że zostaliśmy z ręką w nocniku. NS2 i lexTVN nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
Gdyby nie akcja w stylu kamikadze pana prezesa Kaczyńskiego to wielu Polaków żyłoby dalej złudzeniami.
Rola Polski jako wasala sprowadza się do ujadania na Rosję (i ostatnio Białoruś), kupowania za podwójną cenę niepotrzebnego na sprzętu wojskowego (F-35, czołgi Abrams i in.), futrowania Ukrainy i siedzenia cicho.

Panie prezesie Kaczyński! Zrobiłeś największą rzecz dla Polski w swojej karierze i dzięki ci za to.

Obrazek użytkownika J z L

14-08-2021 [12:56] - J z L | Link:

The headquarters of Polish Television Holding BV, the owner of the largest opposition TV in Poland. Before you ask human rights questions: they employ zero staff, so there's no need for a toilet

https://pbs.twimg.com/media/E8rEc4mXsAMidiA?format=jpg&name=medium