Nikt tak nie szkodzi Polsce tak jak Safjan i Tusk

Polska, która staje się coraz bogatsza i samodzielna, kierująca się dobrem swoich obywateli a nie wykonująca  poleceń możnych UE (Niemców), oprócz nacisków ze strony tych, którzy chcieliby widzieć  w Polsce rezerwuar taniej siły roboczej, dostarczyciela wykfalifikowanej kadry,  rynkiem zbytu dla swoich produktów, spotyka się ze zdradą Polaków, wykonujących w UE bardzo ważne funkcje.

Pomijając polskich europosłów opozycji, którzy głosują przeciwko Polsce  zachowując się tak jak w XVIII w. część magnaterii łaszącej się do carycy Katarzyny, nawet jeżeli chodzi o przyznanie pieniędzy dla Polaków po epidemii koronawirusa , tylko dlatego, że tak chce lewicowo-liberalna większość w PE, gdyż w Polsce rządzi opcja konserwatywna, to na czele tej antypolskiej Targowicy stoją dwie osoby, pupilek i protegowany Makreli Donald Tusk i członek międzynarodowej kasty sędziowskiej Marek Safjan.

Polskę niektóre siły chcą „rozerwać” jak sukno, jak przedstawił na rysunku  Delacroixa przedstawiającym rozbiór Polski.  

Jak już przedstawiłem to powyżej, na osłabienie Polski działają trzy siły: targowiczanie, które działają wg. instrukcji zewnętrznych, „Król Europy” Tusk i Safjan jako przedstawiciel kasty w międzynarodowych instytucjach sędziowskich.

Pragnę przypomnieć, że Tusk został wybrany na przewodniczącego PE nie jako przedstawiciel Polski a Niemiec.

Tusk, który straszył Polskę wysokimi karami za nieprzyjęcie emigrantów, których Makrela zaprosiła do Niemiec, a później chciała się ich pozbyć min. do Polski, na co nie zgodził się rząd ZP, złośliwi mówią, że jedyne co wyszło Tuskowi , to wyjście UK z UE.

Tusk de facto był wykonawcą poleceń Makreli, nadawał się również do podawania marynarki pijakowi Junckerowi.

Po zakończeniu jako niepotrzebnemu w PE dali fuchę przewodniczącego EPL za dobrą pensję, ale w Polsce w burdelu zwanym PO pod kierownictwem Budki zaczęło się źle dziać, PO zaczęło pikować w sondażach wyprzedzone przez ugrupowanie Hołowni.

Tak de facto Makrela zrobiła krzywdę Tuskowi, bo ten leń nie lubi pracować, a wysyłając go z misją ratunkową, na ratowanie proniemieckiej PO zmusza go do pracy, a Polska jest inna niż ta z której uciekł w 2014 r pod kieckę Makreli.

Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że Tusk realizuje agendę nakreśloną mu przez Makrelę.

Drugim szkodnikiem działający w bardziej wyrafinowany sposób jest prof. Safjan, działający w europejskim trybunale, który obsadzany jest przez państwa narodowe a wysyłani są ta sędziowie o proweniencji lewicowo liberalnej.

To, że trybunały działają poza traktatowo, nie dziwi, ale przypuszczam, że wielu sędziów ma małe pojęcie o Polsce, stąd przypuszczam, że wielu z nich przychodzi do Safjana i na podstawie jego enuncjacji wydają takie a nie inne wyroki.

Jeżeli do tego dodamy wiedzę z GW, WSI 24, to jasne jest, że Polska jawi im się jako kraj nietolerancyjny niemal faszystowski, i stąd takie a nie inne podejście międzynarodowych sędziów.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

11-08-2021 [11:19] - ruisdael | Link:

No dobra, ale PiS idąc do władzy nie mówił, że będzie totalnie bezsilny, a wręcz obiecywał wyczyszczenie stajni Augiasza przez Polskę wstającą z kolan.  Tymczasem stajnia wyczyściła wstających z kolan.

Obrazek użytkownika sake3

11-08-2021 [13:44] - sake3 | Link:

@Ruisdael.....Dlaczego PiS nie mówił?Bo w głowie się nie mieści,że wśród Polaków mogą znaleźć się takie szuje jak Tusk ,Thun ,Hubner,Rosati czy opozycja.TRudno uwierzyć,że Pan jeszcze o tym nie wie.

Obrazek użytkownika Andy51

11-08-2021 [15:17] - Andy51 | Link:

Takiej Hubner, której ojciec gonił niezłomnych po lasach nie ma się co dziwić, Rosati przesiąkł pezetpeerem, w którym był do końca, Tusk wiadomo 'Ich bin Deutschchen", ale taka Thun z domu Woźniakowska po wyjściu za Niemca po prostu zwariowała i się zgermanizowała.

Obrazek użytkownika Andy51

11-08-2021 [14:44] - Andy51 | Link:

Mając w szeregach taką szuję jak Gowin, PiS był bezsilny, bez Gowina pójdzie z górki.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-08-2021 [11:32] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Polska, która staje się coraz bogatsza i samodzielna, kierująca się dobrem swoich obywateli a nie wykonująca  poleceń możnych UE (Niemców), "
Bredzisz Pan Blogerze.
Nic tak nas obecnie nie uzależnia od widzi mi się Niemców, jak polityka społeczna PiS.
Bez pracy na rzecz niemieckiej gospodarki Polska leży i kwiczy, bo zabraknied na 500+.
PiS zamienia Polskę w żyłę złota dla Niemców tak samo jak PO, prowadąc jednocześnie manipulację tzw polityką historyczną, która ma na celu ogłupianie społeczeństwa.
Politykę jak widać na przykładzie Pana Blogera bardzo skuteczna.

Obrazek użytkownika Andy51

11-08-2021 [14:45] - Andy51 | Link:

Panie Zdzichu, pitolisz pan.

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-08-2021 [21:58] - Tomaszek | Link:

Szybciej gebelsom kasy , części czy innych towarów zabraknie . Twój tępy kałmucki łeb Zdzichu nie bierze pod uwagę prostych zależności . To nie te czasy kiedy ZSRR brał od nas węgiel i za to kupował nasze kiełbasy . A kałmuctwo mu za to dziękowało i lizało dupę . Ty chłopie masz inną anatomię i częsci ciała używasz do niezgodnych z przeznaczeniem czynności . Na razie to wiem tylko o języku do lizania szwabskiej dupy . Ciekawe co jeszcze ? A może to marzenie o polskim uebermenschu w wersji kałmuckiej ?

Obrazek użytkownika Andy51

11-08-2021 [22:44] - Andy51 | Link:

Już wolę wersje afrykańską, my im węgiel oni nam banana,

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-08-2021 [23:01] - Tomaszek | Link:

Nie Nie tak dobrze to nie było . Za banany trzeba było płacić komu innemu . 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-08-2021 [10:38] - wielkopolskizdzichu | Link:

"To nie te czasy kiedy ZSRR brał od nas węgiel i za to kupował nasze kiełbasy "
Tomaszek żyje w bańce informacyjnej, ale cóż wymagać od tępaka pracującego na szmacie u Murzyna.
Tak się składa że obecnie to Polska za grube pieniądze kupuje węgiel od Rosji. 
Zainteresowane są tym dealem głównie rodziny pisowskie, które powołały spółki zajmujące się tym handlem i po cichu sprzyjające zamykaniu kopalń polskich.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-08-2021 [20:44] - Tomaszek | Link:

A propos tępoty , to nie rozumiesz o czym piszę i to zrozumiałe bo wy kałmucy zostaliście ustawowo uznani w ZSRR za cofniętych w rozwoju i staliście się potocznym znaczeniem jełopa w Rosji do dziś . I coś nawet murzyn u ciebie z dużej litery , czyżby twój szef ? A duża litera to forma lizania dupy ?  Polska jełopie nie kupuje żadnego węgla , tylko firmy , takich kałmuckich ciuli jak ty . Czyżbyś się wkręcił ?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-08-2021 [22:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

1. Duża litera przy Murzynie pojawiła się aby podkreślić twoje poddaństwo w stosunku do niego. Wszak nie mylę się, zapierdalasz u niego jak najpodlejszy czarnuch.
2. Firmy sprowadzające do Polski paliwa w tym węgiel muszą mieć koncesję przyznawaną od roku 2015, projekt ustawy pojawił się u schyłku rządów PO, każda z firm zajmujących się tym procederem ma w zarządzie pociotków z PiS, ponieważ to PiS te koncesje przydzielał, nie PO.

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-08-2021 [09:22] - Tomaszek | Link:

Aty dalej murzynowi  dupę liżesz i udajesz że nie . U schyłku rządów to był 1000 plus nawet u Kopacz . i na metr kopała . I najlepsze koneksje w ruskim węglu mają ruskie szmaty , takie jak ty  Koncesja to szczegół .

Obrazek użytkownika Pers

11-08-2021 [11:55] - Pers | Link:

//Polska, która staje się coraz bogatsza i samodzielna, kierująca się dobrem swoich obywateli a nie wykonująca  poleceń możnych//
Czytanie skończyłem na pierwszym zdaniu.
Jeśli dalej jest podobnie to chyba nic nie straciłem.
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

11-08-2021 [19:11] - Marek Kudła | Link:

Wrócił eurogłup,  łże i kłamie,  manipuluje i jątrzy !
- mówi, że to nie polski lecz ruski ład,
- łże, że Kopacz miała już przygotowany projekt 500 plus w 2015 roku,
- pieprzy, że macierzyństwo to udręka na 20 lat,
- twierdzi, że krzyże powinne zniknąć ze szkół, urzędów, sejmu i senatu,
- nie powierzyłby Glapińskiemu nawet Szkolnej Kasy Oszczędnościowej,
- kłamie, że w 2015 roku było w budżecie Państwa mnóstwo pieniędzy na program 500 plus dla PIS-u, zaś Rostowski mówił, że piniędzy nia ma i nie będzie ?
- chce wskrzesić bojówki KOD i obyw. RP przez ich finansowanie z Niemiec.
Kiedyś, gdyby taki przyjechał do Gminy to chłopy przegoniliby go za pomocą prostych, ręcznych narzędzi rolniczych, a dzisiaj ........................
 

Obrazek użytkownika Andy51

11-08-2021 [21:11] - Andy51 | Link:

Folksdojcz dostał misję, to ją wykonuje, najlepiej kłamstwem, żeby nie powiedzieć mocniej.

Obrazek użytkownika J z L

11-08-2021 [22:52] - J z L | Link:

Ten wieczór dla Lisa to zbyt wiele. Pisze o zdrajcach, przestępcach, gwałcie, opluciu i upokorzeniu.

https://niezalezna.pl/407145-ten-wieczor-dla-lisa-to-zbyt-wiele-pisze-o-zdrajcach-przestepcach-gwalcie-opluciu-i-upokorzeniu

Obrazek użytkownika J z L

11-08-2021 [21:39] - J z L | Link:

Nadzieje na to, że Donald Tusk przyjedzie na białym koniu i posprząta PiS, powoli gasną. Ani sabotaż ze strony Unii Europejskiej, ani spodziewana przez elity III RP masowa radość z powodu powrotu króla Europy nie zmieniły znacząco sondaży. PiS liże rany po pandemii, która uderzyła w wiele grup społecznych, a mimo to ani na chwilę nie stracił pierwszego miejsca w notowaniach. Oczywiście UE dalej będzie uderzała, gdzie się da i jak się da, ale PiS proponując nowy projekt Izby Dyscyplinarnej, powiedział: sprawdzam. Wkrótce TSUE będzie musiała jasno zdefiniować, czy chodzi o sądownictwo, czy o zamach na naszą suwerenność. Na to ostatnie akceptacji Polaków nie będzie.
Największym problemem PiS-u od wielu miesięcy jest brak stabilności we własnym obozie. Wygrana w 2019 roku była zbyt mała, by obóz władzy mógł pozwolić sobie na poluzowanie dyscypliny. Niestety spora część posłów, szczególnie spośród koalicjantów PiS-u, tak huśta łódką, że woda co rusz wdziera się do środka. Nie tylko nie zyskuje to uznania wyborców, lecz także osłabia sam PiS. Wcześniej czy później Kaczyński będzie musiał pożegnać się z Gowinem, bo poziom niepowagi kogoś, kto podpisuje dokumenty, by za chwilę krytykować ich treść, uniemożliwia normalne rządy. Czy to oznacza utratę większości? Nie byłbym tego taki pewien. Na miejscu Kaczyńskiego nie spieszyłbym się jednak z radykalnymi decyzjami, bo czas gra na jego korzyść. Opozycja, czyli Berlin, przytaszczyła pod rządowe mury najcięższe kolubryny, licząc na szybkie obalenie rządu. Kolubryna jednak strzela zmoczonym prochem. Pociski po prostu nie dolatują, a brak efektów za chwilę doprowadzi elektorat PO do rozpaczy.
Co takiego się stało, że Tusk nie jest w stanie odebrać PiS-owi choćby procenta poparcia? Po pierwsze, przestał być teflonowy. Dzisiaj naprzeciw ma nie jedną „Gazetę Polską” czy Telewizję Republika oraz grupę Radia Maryja, lecz szeroki system mediów, które patrzą mu na ręce. Jego potknięcia dekadę temu, tuszowane nawałą medialną, nie docierały do opinii publicznej albo dochodziły powoli i nie do wszystkich. Dzisiaj musi się tłumaczyć z każdej gafy, każdego kłamstwa i niespójnych wypowiedzi. Nie tylko nie jest już teflonowy, lecz został także mocno przypalony i porysowany.
Po drugie, metody, którymi kiedyś mógł łatwo podzielić Polaków, a potem zagonić przeciwnika do kąta, nie działają. Polacy polubili konkrety i chcą znać zdanie polityków w najistotniejszych sprawach. Twierdzenia Tuska o cierpieniach kobiet z powodu rodzenia i wychowania dzieci nie zastąpią odpowiedzi na pytanie o jego stosunek do programu 500 plus. A tu każda odpowiedź jest dla niego niedobra.

https://www.salon24.pl/u/tomaszsakiewicz/1157256,za-dwa-miesia-ce-nie-be-dzie-tuska

Obrazek użytkownika Andy51

12-08-2021 [10:56] - Andy51 | Link:

Moim zdaniem słuszna analiza, ale co do Tuska, nie wiem czy Makrela go nie wycofa albo zostawi. W UE spełniał każde polecenie, nawet szybciej niż wydała je Makrela, wysłany do Polski z zadaniem jej odbicia dla Niemiec , nie za bardzo się sprawdza min. z przyczyn, które podałeś, tak, że przyszłość Tuska rysuje się w szarych barwach, ale niedługo może przejść  na emeryturę a życie za 30-40 tys zł miesięcznie, to niezła perspektywa. 

Obrazek użytkownika Ryan

14-08-2021 [12:29] - Ryan | Link: