Stop dla nielegalnych imigrantów!

Ostatnio pozornie przycichła sprawa legalnej i nielegalnej imigracji do Europy. Pozornie! W ostatnich 13 latach strajk nielegalnych „gości” w Belgii trzy razy wymusił przymknięcie oczu przez rząd na pozostanie kolejnych dziesiątków tysięcy imigrantów spoza Europy, głównie muzułmanów. W Belgii dziś przebywa nielegalnie 160 tys. imigrantów! Belgia kapituluje, ale inni usiłują się bronić. Tylko w tym roku na austriackich granicach zatrzymano 16 tys. nielegalnych imigrantów, gdy w całym 2020 r. było ich 22 tys. Wzrost jest więc spektakularny, stąd szef MSW Austrii zaapelował do agencji Frontex zajmującej się strzeżeniem (?) granic UE o zwiększenie o 40 proc. liczby funkcjonariuszy straży granicznej, aby podołać temu wzrostowi liczby nielegalnych imigrantów. Trudno się dziwić, skoro w Austrii znajduje się teraz jedna z największych diaspor… Afgańczyków w Europie. Żeby dostać się nad Dunaj, muszą przekroczyć aż 10 granic i jakoś to robią. Minister z Wiednia zaatakował jednocześnie UE, która zamiast realnie pomagać, zajmuje się kwotami relokacji. We Francji w tym roku zlikwidowano aż 26 gangów przemytników imigrantów. To potwierdza, że Polska wybrała w tej kwestii jedyny zdroworozsądkowy kurs.

*komentarz ukazał się w "Gazecie Polskiej Codziennie" (27.07.2021)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

05-08-2021 [16:29] - RinoCeronte | Link:

Dlaczego Żużel nie jest sportem olimpijskim?

Obrazek użytkownika Pers

05-08-2021 [17:28] - Pers | Link:

Panie europośle
Pan jest przecież kumaty facet i powinien pan wiedzieć, że najazd nachodźców ma dwa źródła:
- bandycki eksport demokracji przez USA i ich wasali z NATO na Bliskim Wschodzie, który doprowadził do ruiny wiele, dość dobrze funkcjonujących krajów muzułmańskich
- globalistyczna agenda polegająca na niszczeniu cywilizacji zachodniej przez konflikt cywilizacji (Soros & Co)

Pański apel jest po prostu śmieszny.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

05-08-2021 [18:49] - Niezalogowany | Link:

"bandycki eksport demokracji przez USA i ich wasali z NATO na Bliskim Wschodzie".

Kłamiesz, ruski trollu. To, co robią USA i NATO to tylko sprzątanie syfu tworzonego, sponsorowanego i utrzymywanego w tych krajach przez kreml.

"globalistyczna agenda polegająca na niszczeniu cywilizacji zachodniej przez konflikt cywilizacji"

Agenda stworzona i sterowana przez kreml, metodą na "Armandów Hammerów" takich jak Soros, by nikt nie zauważył łap kremla w całym tym syfie.

Obrazek użytkownika Pers

05-08-2021 [19:08] - Pers | Link:

@niezalog
Cd.
Amerykańskie firmy z oddziałami w Niemczech nie były jedynymi, które zyskały niespodziewane fortuny na dążeniu Hitlera do zbrojeń. Niemcy, przygotowując się do wojny, przechowywały ropę, a dużą część tej ropy dostarczały amerykańskie firmy. Texaco osiągnęło duże zyski ze sprzedaży nazistowskim Niemcom i nic dziwnego, że jego prezydent Torkild Rieber stał się kolejnym z potężnych amerykańskich przedsiębiorców, którzy podziwiali Hitlera. Członek niemieckich tajnych służb poinformował, że jest „całkowicie proniemiecki” i „szczerym wielbicielem Führera”. Faktem jest, że Rieber stał się osobistym przyjacielem Góringa, ekonomicznego cara Hitlera. 

Dotyczyło to również Forda, którego firma nie tylko produkowała dla nazistów w samych Niemczech, ale także eksportowała częściowo zmontowane ciężarówki bezpośrednio z USA do Niemiec. Pojazdy te zostały następnie w pełni zmontowane w Ford-Werke w Kolonii i były gotowe do użycia we właściwym czasie wiosną 1939 roku, kiedy Hitler zajął część Czechosłowacji, która nie została mu scedowana w niesławnym pakcie monachijskim z poprzedniego roku.
Kiedy Amerykanie wylądowali w Normandii w czerwcu 1944 roku i zdobyli pierwsze ciężarówki, odkryli, że pojazdy te były wyposażone w silniki wyprodukowane przez amerykańskie firmy takie jak Ford i General Motors.
Ponadto pod koniec lat trzydziestych Ford wysyłał strategiczne surowce do Niemiec, czasami za pośrednictwem swoich filii w krajach trzecich; Tylko na początku 1937 r. przesyłki te obejmowały prawie 2 miliony funtów gumy i 130 000 funtów miedzi. 

Amerykańskie korporacje dobijały się o interesy w hitlerowskich Niemczech; to jest powód, a nie rzekoma charyzma Führera, za co uwielbiali go właściciele i menedżerowie tych firm. Natomiast Hitler i jego towarzysze byli bardzo zadowoleni z wyników amerykańskiego kapitału w państwie nazistowskim. W rzeczywistości produkcja materiałów wojennych przez amerykańskie filie przekroczyła oczekiwania nazistowskiego kierownictwa.
Berlin płacił gotówką, a sam Hitler okazał swoje uznanie, przyznając prestiżowe odznaczenia ludziom takim jak Henry Ford, Thomas Watson z IBM i James D. Mooney, dyrektor ds. eksportu GM. Zasoby amerykańskich inwestycji w Niemczech ogromnie wzrosły po przejęciu władzy przez Hitlera w 1933 roku. Głównym powodem tego wszystkiego było to, że reżim nazistowski nie pozwalał, przynajmniej teoretycznie, na powrót zysków osiągniętych przez zagraniczne firmy do ich krajów pochodzenia. W rzeczywistości centra operacyjne korporacji mogły ominąć to embargo za pomocą sztuczek, a więc niemieckie oddziały otrzymywały rachunki w „tantiemach” i z różnymi „opłatami”.

Cdn.

Obrazek użytkownika Pers

05-08-2021 [19:56] - Pers | Link:

@niezalog
//Agenda stworzona i sterowana przez kreml, metodą na "Armandów Hammerów" takich jak Soros, by nikt nie zauważył łap kremla w całym tym syfie.//
Czy to Rosja napadła na Irak i Libię. Zrujnowała te kraje i spowodowała eksodus milionów ludzi?
Czy to Rosja wpierała ISIS w Syrii?

No słucham :)))

Obrazek użytkownika Niezalogowany

05-08-2021 [21:25] - Niezalogowany | Link:

"Czy to Rosja napadła na Irak i Libię. Zrujnowała te kraje i spowodowała eksodus milionów ludzi?"

Nie napadła, ale zinfiltrowała, przejęła władzę i pasożytowała na nich za pośrednictwem kontrolowanych władz lennych.

"Czy to Rosja wpierała ISIS w Syrii?"

Rosja stworzyła ISIS. A nestępnie wspierała. Finansowo i militarnie, "doradcami" wojskowymi.

Obrazek użytkownika Pers

05-08-2021 [21:27] - Pers | Link:

@niezalog
//Nie napadła, ale zinfiltrowała, przejęła władzę i pasożytowała na nich za pośrednictwem kontrolowanych władz lennych.//
I to był powód agresji USA i ich wasali, ponad milion ofiar cywilnych, zrujnowane kraje i miliony uciekinierów, którzy najechali Europę?

//Tak. Finansowo i militarnie, "doradcami" wojskowymi.//
Jestem pewny, że już wymyślono jakąś terapię na twoją przypadłość :))))))))

Obrazek użytkownika Niezalogowany

06-08-2021 [08:52] - Niezalogowany | Link:

"I to był powód agresji USA i ich wasali"

Nie agresji, ale likwidacji ośrodków kremlowskiego terroryzmu.
Nie wasali, ale partnerów NATO.

"ponad milion ofiar cywilnych, zrujnowane kraje"

Tak kończy się bycie lennikiem kremla i prowadzenie "polityki wielowektorowej".
Kraje zarażone kremlozą trzeba niezwłocznie zdezynfekować i zaszczepić, zanim zaczną roznosić tę niebezpieczną śmiertelną chorobę.

"Jestem pewny, że już wymyślono jakąś terapię na twoją przypadłość :))))))))"

Moja "przypadłość" nazywa się wiedza. Tobie ona nie grozi, jesteś na nią, jako podrzędny ruski troll, skutecznie i dożywotnio zaszczepiony.

Obrazek użytkownika Pers

06-08-2021 [07:19] - Pers | Link:

@niezalog
Już dobrze, nie podniecaj się tak bo jeszcze coś ci się stanie.
Miałem jednak nadzieję, że trochę bardziej szczegółowo wyjaśnisz mi dlaczego należy zamordować ponad milion cywilów, przede wszystkim kobiet i dzieci? To byli wszyscy "agenci kremla"? To nie lepiej napaść od razu na Rosję i zabić wszystkich?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

06-08-2021 [09:29] - Niezalogowany | Link:

"dlaczego należy zamordować ponad milion cywilów, przede wszystkim kobiet i dzieci"

Nie wiem, zapytaj o to na kremlu, bo to z działań rosyjskich wynikły wszystkie te śmierci.