Oppositionsführer Tusk, ostatnią nadzieją Niemców.

Oppositionsführer Tusk, jak nazywają Tuska w niemieckiej TV, jest ostatnią nadzieją Niemców na „ odbicie” Polski, z rąk propolskiego konserwatywnego rządu, przez germanofila Tuska i jego proniemieckiej partii. 

Jak powiedział red. Cezary Gmyz znawca Niemiec, chyba nigdy  w historii niemieckiej  TV nie zdarzyło się, żeby zmiana przewodniczącego opozycyjnej partii i to w kraju ościennym była pierwszą wiadomością w ich dzienniku/wiadomościach.

Tusk znany ze swojego lenistwa, trwał w Brukseli tylko dzięki Makreli, ale koniec kanclerzowania Makreli jest również końcem Tuska w Brukseli.

Ponadto moim zdaniem są jeszcze dwie przyczyny, pierwsza to sprawa Nowaka, a może się zdarzyć, że Nowak „pęknie” i zacznie mówić, a do tego Tusk nie możne dopuścić.

Inną sprawą są reperacje za II WŚ Niemiec dla Polski, w kalkulacjach niemieckich jest przypuszczenie, że Tusk może albo nie dopuścić albo w ogóle zablokować reperacje.

Są jeszcze akta Stasi, jak niektórzy mówią w zasobach Stasi są dokumenty świadczące o tym, że Tusk był w Stasi  TWo pseudonimie „Oskar”, stąd ta germanofilia Tuska, być może a jest to tylko moje domniemanie, że Tusk był takim Konradem Wallenrodem Niemców w Polsce.

Jego koncesje na rzecz Niemców w czasie jego premierostwa mogą o tym świadczyć, a wyznaczenie na swoją następczynie niezbyt mądrej Ewy Kopacz, która podpisywała wszystko co jej Makrela podsunęła potwierdzają moje przypuszczenia.

Tusk to zawodowy kłamca, na dwa miesiące przed ucieczką z Polski pod kieckę Makreli  zarzekał się, że bycie premierem Polski to dla niego największy zaszczyt, po czym na kiwnięcie palcem Makreli rejterował z Polski.

Wracając do sprawy Nowaka, również w 2014 r. w Zakopanem na konferencji Tusk mówił: jeżeli ktoś mi powie, gdzie są zakopane pieniądze, bo w Zakopanem nie, to przeznaczę  je na pomoc socjalną,  po czym po paru latach, okazało się, że pieniądze może nie zakopane, ale pochowane są w skrytkach w mieszkaniu Sławomira Nowaka.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

06-07-2021 [14:23] - angela | Link:

Byc moze Sławomir N nie musi pęknąć , a buchalteria pana Slawomira może wszystko powiedzieć .
Komu wypłacił pieniądze i ile, i to może   spędza  sen z szalonych oczu po PO,  a nuż figuruje w tych rozliczeniach.
A swoją drogą , skoro pan po przewodniczacy objeżdża Polskę , to znaczy ze szuka kontaktu ze spoleczenstwem, i na pewno odpowie na kazde nurtujace ludzi pytanie, a pytań jest wiele, chociazby program, co europejska osoba chce nam maluczkim w Polsce zaproponować.
Spytac spokojnie bez emocji, jak najwiecej pytan, bo w końcu  chcemy cos wiedzieć,  sam bardzo oglednie chowa swoje zamiary wobec Polaków , to trzeba go do ujawnienia programu zmotywować .
 

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [14:46] - Andy51 | Link:

Masz rację, nie musi pękać, ale odręczny notesik ile komu i za co może dużo mówić, a kto wie czy nie ma tam nazwiska Donalda? A skala kłamstwa, które wygłasza Tusk, które bez rugnięcia oka wygłasza Tusk poraża, jak np. to, że Ewa Kopacz miała program 500+ , tylko nie zdążyła go wprowadzić, a takich "kwiatków" jest dużo, dużo więcej.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

06-07-2021 [20:16] - Niezalogowany | Link:

"skala kłamstwa, które wygłasza Tusk, które bez rugnięcia oka wygłasza Tusk poraża, jak np. to, że Ewa Kopacz miała program 500+"

Owszem, Ewa Kopacz mówiła o "500" już w roku 2015, a dokładniej straszyła wyborców, że PiS cofnie Polskę w rozwoju o 500 lat, "do średniowiecza", jak raczyła to określić. Dziadziowi Tuskowi mogło się coś po prostu pomylić: "500-" Kopaczowej z "500+" PiS.

Tutaj dla kontrastu z pisowskim "średniowieczem" postępowa i nowoczesna pani premier ręcznie sterowana przez panią kanclerz:

http://i.iplsc.com/ewa-kopacz-...

Obrazek użytkownika sake3

06-07-2021 [15:21] - sake3 | Link:

@Niezalogowany......Jesteśmy na najlepszej drodze by przytaknąć PO,że to Ewa Kopacz była autorką 500+.Przypuszczalnie Kaczyński zakradł się do gabinetu i wykradł pani Ewie ten społeczny projekt w czasie gdy ona wojażowała po kraju z meblami na wyjazdowych spotkaniach PO i wąchała kotleciki w pociągach.Najwyższy czas przywrócić pani Kopaczowej autorstwo 500+.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

06-07-2021 [17:34] - Niezalogowany | Link:

Haha, uwielbiam to jej wąchanie kotlecików!
Gdyby postać taka jak ona pojawiła się w filmie, to film byłby uznany za durną komedię, a jej postać za przerysowaną do skrajności. A jednak ona istnieje i co więcej, ma podobnych sobie kolegów i koleżanki :)
I nawet durna komedia się zgadza, ma tytuł "Platforma Obywatelska".

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [18:33] - Andy51 | Link:

Wypraszam sobie, ja pierwszy to rozkminiłem ale Ty uprzedziłaś mnie wpisem.

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [15:42] - Andy51 | Link:

Masz rację PiS daje 500 na dzieci, mało kumata Kopacz cofa Polskę o 500 lat zapominając, że w XV w. Polska była potęgą. 

Obrazek użytkownika juur

06-07-2021 [16:00] - juur | Link:

Podoba mi się ten komentarz i budzi skojarzenie, że oba wiodące ugrupowania, starają się by Polska nie tylko nie była potęgą ale nie była niczym innym niż obszarem wielu obcych montowni.

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [18:37] - Andy51 | Link:

Masz takie skojarzenia i to jest Twoja sprawa.

Obrazek użytkownika juur

06-07-2021 [19:59] - juur | Link:

Zazdroszczę Tobie bo żyjesz w innej rzeczywistości.
Siedzisz przed monitorem znanej polskiej firmy, który jest podłączony do fajnego komputera innej znanej polskiej firmy z boku na ścianie wiszą dwa 120" telewizory znanej polskiej firmy a na ekranie znana polska stacja TVN24 serwuje prawdę cała dobę. W kuchni pełny wypas, sprzęt znanych polskich firm AGD. Przed domem, dwa Twoje samochody znanych polskich firm. Siedzisz w fotelu, zjadłeś pyszną rybkę z polskiego kutra, czytasz Newsweek znaną polską gazetę i jest ci przyjemnie bo czytasz o osiągnięciach polskich naukowców, nowatorskich technologiach i o przemyśle, który podziwia cały świat. Odwracasz stronę Newsweeka i się błogo uśmiechasz na widok listy szanghajskiej i że w pierwszej 10 to 6 jest z Polski.
Obudź się i to szybko. Jak się będziesz ociągał to się obudzisz na klepisku w łykowych łapciach a nadzorca może się wkurzyć...

Obrazek użytkownika juur

06-07-2021 [15:50] - juur | Link:

Nie ma takiej woli politycznej by cokolwiek wyjaśniać, jakieś rozliczenia....? Przypomnę, że przy sprzedaży Ciech Kulczykowi, Tusk dawał "zieloną rękę". Czy ktoś coś w tej sprawie gdzie wszystko jest w papierach i na nagraniach. To taka gra pozorów na którą wielu ciągle się nabiera.

Obrazek użytkownika J z L

06-07-2021 [22:53] - J z L | Link:

Słońce Peru pokazało swoje oblicze - ma być chamsko i agresywnie, ma być pospolite ruszenie w stylu Lempart, i tak aż do skutku. Wytyczne z Berlina są jasne, a do tego osobiste przesłanki i bomba gotowa.

Trzeba ją umiejętnie rozbroić

Obrazek użytkownika juur

07-07-2021 [08:40] - juur | Link:

Dla mnie to wyjątkowa kreatura, która uosabia wszystko co podłe i złe. Natura kundla politycznego, który musi mieć pana by funkcjonować. I niema to znaczenia kto nim jest.  Dla jego mocodawców to zdyscyplinowany, bezwzględny wykonawca poleceń, który nie cofnie się przed niczym i niezbyt drogi w utrzymaniu biorąc pod uwagę zasługi.

Obrazek użytkownika sake3

06-07-2021 [14:36] - sake3 | Link:

Tak się kończy szczucie na Polskę w niemieckich mediach,Tusk ma w tym niebagatelną rolę skoro niemieckie media rozpisują się o nim z największym rozczuleniem. W Bawarii 43letni Saksończyk zabił nożem polskiego kierowcę autokaru.Za co? kierowca stanął w obronie zaczepianego przez Niemca pasażera.Pytanie -dlaczego ten Niemiec zaczepiał pasażerów polskiego akurat autokaru? Tak się wobec Polaków zachowują Niemcy których Tusk podburza i nakręca.A co będzie jeśli Tusk powróci do władzy w Polsce?

Obrazek użytkownika Pers

06-07-2021 [14:50] - Pers | Link:

Takie notki przekonują mnie, że Tusk to jednak wielki polityk jest.
Inaczej nie byłoby takiej biegunki :)))))

Obrazek użytkownika sake3

06-07-2021 [17:39] - sake3 | Link:

@Pers.......Jasne że wielki polityk .Nawet taka wspaniała i powszechnie szanowana osobistość jak Durczok publicznie przyznaje się już nie tylko do szacunku ale i miłości do Tuska.Co w nim go tak pociaga?Chyba liczy na współpracę -w zamian za ukręcenie sprawy podrabianych weksli obiecuje jeszcze większe chamstwo w stosunku do PiS-u niż dotychczas.To są własnie ,,przyjacioły'' i współpracownicy Tuska.Pozazdrościć. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

06-07-2021 [17:48] - Marek Kudła | Link:

Pers
Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu !  Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką.  Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec.  To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą.  Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem. Młody Donad  miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i  szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. 
Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”.  Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. 

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [20:56] - Andy51 | Link:

Oprócz tego co piszesz jest jeszcze wypowiedź Tuska poszukaj  w internetach to ją znajdziesz, że jak był młody to w domu na święta śpiewali piosenki po niemiecku masz dowód, że Tusk w głębi serca czuje się Niemcem, a papiery Stasi to mogą potwierdzać.

Obrazek użytkownika Centrystka

07-07-2021 [00:43] - Centrystka | Link:

@Kudło najdroższe moje!
Z każdym swoim komentarzem-parodią jesteś ccraz lepszy - brawo! Tym razem opowiadasz tym oszołomom o Tusku tak,jakbyś przez cały jego żywot mu towarzyszył i go obserwował,nie tylko jego także jego przodków - genialny pomył! Trzeba chyba będzie  jeszcze coś na Tuska dodać,np. wplątanie w niewyjaśnioną sprawę napadu rabunkowego połączonego z morderstwem ze szczególnym okrucieństwem ,jakieś gwałty na nieletnich i t.p. Już przecież widać choćby po tych komentarzach jak się ich autorzy prześcigują w szkalowaniu i obrzucaniu błotem tego faceta. Ze strachu podszytego nienawiścią to samo robią PiSdzielcze media,a Wiadomości wczoraj wymieniły nazwisko Tuska aż 41 (czterdzieści jeden) razy, podobnie jak i niemiecka telewizja!

Obrazek użytkownika Niezalogowany

06-07-2021 [18:30] - Niezalogowany | Link:

"Takie notki przekonują mnie, że Tusk to jednak wielki polityk jest."

Nawiązanie do biegunki ma pewien sens.
Polacy po prostu tak reagują na powrót Tuska, jak zareagowaliby na "cofkę" w kibelku,
który "zwróciłby" to wszystko, co w nim dotychczas znikało...

Nie ma w tym żadnej wielkości, ale obrzydzenie. Nikt nie chce cofnięcia czasu do platformerskiej demolki i łupienia kraju.

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [18:35] - Andy51 | Link:

On jest taki wielki jak wzrost Trzaskowskiego.

Obrazek użytkownika Pers

06-07-2021 [18:39] - Pers | Link:

Andy
//On jest taki wielki jak wzrost Trzaskowskiego.//
Ale ciut większy od pana naczelnika Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika J z L

06-07-2021 [20:12] - J z L | Link:

To znamienne, że z powrotu Tuska najbardziej cieszą się:
bandyci, 
złodzieje, 
recydywiści,
krętacze,
kombinatorzy,
hochsztaplerzy,
a nawet neonowi alkoholicy...

Obrazek użytkownika J z L

06-07-2021 [18:47] - J z L | Link:

Andy51 
Albo garbata bordowa kichawa Stiopy z upodlonego.pl

Obrazek użytkownika J z L

06-07-2021 [18:24] - J z L | Link:

Co nam powiedziało wystąpienie Donalda Tuska podczas sobotniej Rady Krajowej PO?
Paweł Kukiz:
 W ogromnym uproszczeniu można powiedzieć, że to było wystąpienie, w którym Tusk zakomunikował: „8 lat temu w Polsce było cudownie. Byłem u władzy, więc wszystkim żyło się pięknie i wspaniale. Potem okrutny PiS podstępem odebrał mi władzę i wszystko zniszczył. Ale ducha nie gaście - oto jestem ,wróciłem i  znów będzie cudownie”. To jest całe wystąpienie Tuska. Bez żadnych konkretów, komunikatów, czy recept na „niegodziwości PiS”.

https://wpolityce.pl/polityka/557591-nasz-wywiad-kukiz-powrot-tuska-nie-skomplikuje-zycia-pis

Obrazek użytkownika sake3

06-07-2021 [18:59] - sake3 | Link:

@JzL.......Oj naiwny,naiwny....A kiedy to Tusk mówił jakieś konkrety.Jeśli już to kłamstwa,a teraz kłamstwo drugie kłamstwo goni i popędza kolejnym kłamstwem.Nawet w tym Szczeinie teraz opowiada,że kobieta rzuciła się na niego z pięściami.Paskudna butna pruska gęba zaprzecza nawet filmowanym ujęciom z jego wystąpienia.Słuchacze coś za bardzo mi przypominali kodowców których Kidawa-Błońska woziła ze sobą w specjalnym autobusie podczas kampanii prezydenckiej płacąc po stówie i półliterku w łapę.

Obrazek użytkownika sake3

06-07-2021 [19:36] - sake3 | Link:

@Andy......Piszesz że Tusk na kiwnięcie Merkelowej pognał do Brukseli aż pięty o półdupki plaskały.A ja myślę że to nie było kiwanie paluszkiem tylko papierkami STASI opanu o wdziecznym pseudo Oscar.

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [20:52] - Andy51 | Link:

O kwitach Stasi wspomniałem w notce.

Obrazek użytkownika Pers

06-07-2021 [20:54] - Pers | Link:

andy
//O kwitach Stasi wspomniałem w notce.//
A widziałeś je?
Może jakieś skany wklej.

Obrazek użytkownika Ryan

06-07-2021 [21:16] - Ryan | Link:

Taki neptek jak Nowak zajumał tyle milionów to pomyślcie ile milionów przez 8 lat ukradli Tusk, Sikorski, Rostowski, Kopaczowa, Siemoniak i ich przydupasy z PSL

Obrazek użytkownika Andy51

06-07-2021 [23:54] - Andy51 | Link:

Jak jumał to miał krysze, nie trudno się domyśleć kto zacz.

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [00:09] - Pers | Link:

ryanek
Tusk w swoim wystąpieniu powiedział, że to PiS kradnie na potęgę.
Ciekawe kto kogo wsadzi w końcu do więzienia?
PiS obiecywał i na obietnicach się skończyło...

Obrazek użytkownika angela

07-07-2021 [08:23] - angela | Link:

Pers, nie wie jak zwykle, ze  przeprosil z podkulonym ogonem.

https://www.tvp.info/54693220/...

Pewnie rzad by nic innego nie robił, tylko roztrzasal bzdury Tuska .
 

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [08:32] - Pers | Link:

angela
Przeprosił jedynie Ziobrę za określone stwierdzenie a nie cały PiS za oskarżenie o złodziejstwo.
Nie manipuluj.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-07-2021 [08:41] - Niezalogowany | Link:

Pers dobrze wie, ale udawanie że nie wie jest jego słuzbową strategią tutaj.

Obrazek użytkownika Andy51

07-07-2021 [09:28] - Andy51 | Link:

Nie zwracaj na tego osobnika.

Obrazek użytkownika Andy51

07-07-2021 [09:29] - Andy51 | Link:

Nie zwracaj na tego osobnika.

Obrazek użytkownika spike

06-07-2021 [22:58] - spike | Link:

z sieci"
"Sprawa pochodzenia Tuska jest dla wielu sprawą delikatną.
Jest to nazwisko bez wątpienia żydowskie i na pewno nie kaszubskie czy polskie .
Przed wojna w Bełchatowie było parę rodzin o nazwisku Tusk.
Mendel Tusk z Lejzorem Warszawskim mieli dwie fabryczki.
Chaim Tusk miał też fabryczkę i zatrudniał 50 osób i płacił robotnikom 15 kopiejek na dzień, co starczało na dwa kg chleba.
( rok 1899 ) ( Jewish Records Indexing – Poland )
Na Kaszubach przed 1900r nie było żadnego Tuska.
Z największym prawdopodobieństwem jego rodzina pochodzi z dawnych kresów wschodnich .
Potem się przenieśli do guberni i zniemczyli,przeszli na protestantyzm jak blisko 1/3 żydów,część tej żydowskiej
“ewangelickiej społeczności”-zaklasyfikowana była w przedwojennej Polsce jako tzw.mniejszość niemiecka- kilkaset tysięcy w samej Łodzi
np.pochodzenie żydowsko-niemieckie premiera Milera(konwertowane na katolicyzm było sporadyczne i prawie nie spotykane wiara ewangelicka była i jest bardzo bliska żydom
 źródło- “Raport Nowaka , tylko Polska“) .

Obrazek użytkownika J z L

06-07-2021 [23:05] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika Centrystka

07-07-2021 [00:57] - Centrystka | Link:

Festiwal plucia,obrzygiwania i obsrywania rozpoczęty! Należy zawsze mieć przy sobie komórkę,skąd płyną co godzinę nowe przekazy i instrukcje.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-07-2021 [00:59] - wielkopolskizdzichu | Link:

Przyjmijmy że Tusk jest nic nie znaczącą figurą.
Skąd wobec tego drżące posty blogerów mieniących się Polakami Prawdziwymi.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-07-2021 [08:31] - Niezalogowany | Link:

"Skąd wobec tego drżące posty blogerów mieniących się Polakami Prawdziwymi."

Nie drżące, ale takie z wymiotami.
A dlaczego?
Bo Smoleńsk. Bo Sowa i przyjaciele. Bo Sławek Nowak. Bo Amber Gold. Bo "piniendzy ni ma i nie będzie".

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [08:33] - Pers | Link:

wielkopolskizdzichu
Już im się pampersy przelewają.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-07-2021 [09:31] - Niezalogowany | Link:

"Już im się pampersy przelewają."

Wręcz przeciwnie, pampersy ma pełne Tusk, bo został rzucony tu przez Niemców na pożarcie, a niedługo wypłyną na jaw brudne sprawki jego podopiecznego Sławomira Nowaka - i co wtedy?

Obrazek użytkownika Andy51

07-07-2021 [09:56] - Andy51 | Link:

W czasie wojny Japończycy wysyłali na samobójczą misję kamikaze, na taką misje wysłali go Niemcy.

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [16:47] - Pers | Link:

niezalogowany
// niedługo wypłyną na jaw brudne sprawki jego podopiecznego Sławomira Nowaka - i co wtedy?//
Już od 6 lat czekam na realizację szumnie zapowiadanego programu "cela+".

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-07-2021 [17:37] - Niezalogowany | Link:

"Już od 6 lat czekam na realizację szumnie zapowiadanego programu "cela+"."

Mafia w togach stawia opór, wspierana przez niemiecką UE, ale warto poczekać.

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [18:27] - Pers | Link:

niezalogowany
//Mafia w togach stawia opór//
Prokuratorzy Ziobry to też "mafia"?
Dlaczego nie prowadzą dochodzeń i nie wnoszą aktów oskarżenia?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-07-2021 [18:41] - Niezalogowany | Link:

"Prokuratorzy Ziobry to też "mafia"?"

Nie ma czegoś takiego jak "prokuratorzy Ziobry".
Prokuratorzy dzielą się na polskich i praworządnych i na "unijnych", wysługujących się mafii i "klientom zagranicznym".

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [18:56] - Pers | Link:

niezalog
//Prokuratorzy dzielą się na polskich i praworządnych i na "unijnych"//
Prokuratura to struktura hierarchiczna całkowicie zależna służbowo od Prokuratora Generalnego.

Swoje bajki opowiadaj głuchej babci, będzie potakiwała głową.
No chyba, że potrafi czytać z ruchu warg to wtedy będzie się śmiać.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-07-2021 [20:19] - Niezalogowany | Link:

"Prokuratura to struktura hierarchiczna całkowicie zależna służbowo od Prokuratora Generalnego"

I to Prokurator Generalny wysyła te struktury hierarchiczne na protesty typu "KON-STY-TUC-JA" albo każe im wspierać LGBT i Strajk Kobiet? I to Ziobro zleca prokuratorom kradzieże w sklepach, albo sędziom "rozgrzewanie się" na potrzeby jakiegoś resorciaka?

Jesteś misiem o małym rozumku, dlatego nie znasz świata, tylko takie malusie bajkowe światki.

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [20:30] - Pers | Link:

niezalog
//I to Prokurator Generalny wysyła te struktury hierarchiczne na protesty typu "KON-STY-TUC-JA"//
Nie. Jak podpadną to wysyła ich do prokuratury 500 km od miejsca zamieszkania.
Jesteś nieudolnym kłamcą. Napisałbym normalnym językiem ale admin jest wrażliwy i by tego nie puścił.
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

07-07-2021 [20:59] - Niezalogowany | Link:

"Jak podpadną to wysyła ich do prokuratury 500 km od miejsca zamieszkania."

To słuszna strategia. Ponieważ kulawe prawo nie pozwala łatwo usuwać z szeregów struktur sądowniczych skorumpowanych jednostek, trzeba stosować inne dozwolone metody, by taki służący przestępcom i wrogim państwom pseudosędzia czy pseudoprokurator poczuł się zainspirowany do zmiany zawodu.

Obrazek użytkownika Pers

07-07-2021 [21:02] - Pers | Link:

niezalog
//To słuszna strategia.//
Czyli przyznajesz, że ma nad prokuratorami władzę wynikającą z hierarchii służbowej?

Sięgnąłeś dna kłamstwa i ignorancji a teraz zakopujesz się w mule :)))))))

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [06:10] - Niezalogowany | Link:

"Czyli przyznajesz, że ma nad prokuratorami władzę wynikającą z hierarchii służbowej?"

Oczywiście, głuptasku, to oczywiste. Ale antypolskie działania totalniaków prokuratorskich i sądowych nie wynikają z tej "hierarchi służbowej". Co widać właśnie po tym, jak "polska" władzuchna sądownicza wspiera antypolskie siły i daje d*upy każdemu kto podpala Polskę.

"Sięgnąłeś dna kłamstwa i ignorancji a teraz zakopujesz się w mule :)))))))"
Nie, głuptasku. Po prostu ty nie rozumiesz prostych zdań i stwierdzeń, nie znasz się na istocie większościn spraw w których próbujesz zabierać głos, motasz się w swojej obsesji "przyszpilenia" mnie i tak kończy się to zawsze twoimi wtopami na oczach wszystkich. I po co ci to, powiedz?

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [06:52] - Pers | Link:

niezalog
// nie znasz się na istocie większościn spraw w których próbujesz zabierać głos, motasz się w swojej obsesji "przyszpilenia" mnie i tak kończy się to zawsze twoimi wtopami na oczach wszystkich//
O Zeusie! Krynico mądrości!
Obiecuję, że będę dokładnie czytał twoje "materiały" (jak je tylko zaczniesz pisać). Może muena czegoś się nauczyć?
Ale ty pewnie, o Zeusie, masz ogromny dorobek, z którego można już korzystać. Wskaż tylko gdzie można znaleźć.

I pozdrów koniecznie Kubusia Puchatka :)))

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [07:32] - Pers | Link:

niezalog
//Po prostu ty nie rozumiesz prostych zdań i stwierdzeń, nie znasz się na istocie większościn spraw w których próbujesz zabierać głos//
Tak przy okazji jak już cię mam pod ręką:
Dlaczego Polska (i inne państwa) muszą pożyczać pieniądze u prywaciarzy?
Strasznie mnie nurtuje ta kwestia. Ty z pewnością potrafisz to wyjaśnić w zrozumiałych i przystępnych słowach.
Z góry dziękuję za merytoryczną odpowiedź.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [08:49] - Niezalogowany | Link:

"Dlaczego Polska (i inne państwa) muszą pożyczać pieniądze u prywaciarzy?"
Polska wciąż odbija się od dna na jakie ściągnęła ją najpierw ruska okupacja 1939-1989, a później opisana przez Golicyna fejkowa "transformacja ustrojowa" w Bloku Wschodnim. Rząd Dobrej Zmiany jest pierwszym powojennym polskim rządem, który zamiast tylko opędzać się od hord wrogów, zdołał pokazać, że w kilka lat można osiągnąć dla Ojczyzny bardzo wiele. Czasami jednak trzeba się wspomóc pożyczkami, ale w świetle aktualnych tendencji rozwojowych polskiej gospodarki nie stanowią one żadnego zagrożenia.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [09:53] - Pers | Link:

niezalog
Najwyraźniej nie zrozumiałeś prostego pytania.
Jeśli nie znasz odpowiedzi to powiedz po prostu - "przepraszam ale nie mam zielonego pojęcia".
Albo - "wiem wszystko ale tego akurat nie".

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [17:42] - Niezalogowany | Link:

"Jeśli nie znasz odpowiedzi"

Poprawna i wyczerpująca odpowiedź została ci udzielona. Możliwe, że jej po prostu nie zrozumiałeś.

Obrazek użytkownika Jabe

07-07-2021 [21:05] - Jabe | Link:

Czyli kulawego prawa nie zmieniają, bo szykanowania sposoby mają.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [07:20] - Niezalogowany | Link:

"Czyli kulawego prawa nie zmieniają, bo szykanowania sposoby mają."

To nie jest szykanowanie. To jest trzymanie antypolskich resortowych funkcjonariuszy jaruzelskiej III RP w ryzach.

Obrazek użytkownika Jabe

08-07-2021 [07:42] - Jabe | Link:

Bandyterka.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [11:03] - Niezalogowany | Link:

"Bandyterka"

Bandyterką jest sprzedawanie Polski przez łapówkarza Grodzkiego w Senacie.
A PiS po prostu sprząta naszą Ojczyznę ze stalinowskich złogów.

Obrazek użytkownika Jabe

08-07-2021 [11:45] - Jabe | Link:

Chodzi o to, że uciekają się do wątpliwych prawnie i moralnie metod, zamiast naprawić prawo. To jest ta doraźność działań prezesa.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [13:35] - Niezalogowany | Link:

"uciekają się do wątpliwych prawnie i moralnie metod, zamiast naprawić prawo"

Pewnie by naprawili, ale ruska konfederacja i inni agenturalni statyści sejmowi zawsze podnoszą łapki w interesie Moskwy i Berlina.

Obrazek użytkownika Jabe

08-07-2021 [13:39] - Jabe | Link:

Niemoc wszechmocna.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [13:58] - Pers | Link:

niezalog
//ale ruska konfederacja i inni agenturalni statyści sejmowi zawsze podnoszą łapki w interesie Moskwy i Berlina.//
To Konfederacja ma taką siłę w Sejmie?
Myślałem, że większość ma ZP...
Czyli co? TVP info kłamie?
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-07-2021 [15:22] - Niezalogowany | Link:

"To Konfederacja ma taką siłę w Sejmie? Myślałem, że większość ma ZP..."

Manipulacja. Udajesz idiotę, udając, że nie wiesz, że chodzi nie o ilość, a proporcje głosów, kiedy to głosy ruskiej agentury z konfu symują się z głosami niemieckiej agentury z PO.

Obrazek użytkownika Pers

08-07-2021 [15:34] - Pers | Link:

niezalogowany
//że chodzi nie o ilość, a proporcje głosów, kiedy to głosy ruskiej agentury z konfu symują się z głosami niemieckiej agentury z PO.//
No ale skoro ZP ma większość to mniejszość nie może ich przegłosować.
A może zmieniono reguły głosowania i posłowie Konfederacji mają po dwa głosy?
(może w ramach zadośćuczynienia za nie wpuszczanie do telewizji publicznej?)

Coś kręcisz Kuku na Muniu :))))))

Strony