3 m-ce za spalenie portretu z pejsami, 3 miesiące za podrobi

3 m-ce za spalenie portretu z pejsami, 3 miesiące za podrobienie legitymacji, zawiasy za gwałt.

Polska kasta chodzi swoimi krętymi ścieżkami, które  tzw. normalnie myślący człowiek nie jest w stanie zrozumieć, pokrętnych meandrów myślenia kasty.  Oto kilka przykładów:

Młode dziewczę chciało wejść na dyskotekę nie mając 18 lat, podrobiła legitymacje szkolną z roku 1989 r na 1998. Oczywiście nie pochwalam takiego działania, ale żeby za takie działanie iść na trzy miesiące do aresztu, przecież nie wyrządziła nikomu krzywdy. No ale kasta pokazała nie pierwszy raz, że jest bezwzględna dla słabych, a malutka w stosunku do możnych i bogatych.

Inny przykład: za spalenie kukły Żyda na 3 miesiące bezwzględnego więzienia, żeby była jasność nie popieram takiego działania, ale żeby od razu na 3 miesiące „paki” , to się w głowie nie mieści. Co innego gdy się skacze po pomniku ofiar tragedii smoleńskiej, tu sądy są wyjątkowo łagodne i uniewinniają hurtowo, czyżby nie można tylko profanować portretu Żyda  ale po pomniku można skakać i go profanować a sąd uniewinnia takich „czubów” dlatego, że pomnik jest poświęcony  Polakom?

Dodam, że sąd nie zgodził się na tzw. bransoletę co innego taki Pinior, dostał 1,5 roku bezwzględnego więzienia a sąd zgodził się na tzw. bransoletę,  to jaskrawy przykład , że sąd nie mierzy wszystkich jedną miarą.

No i na zakończenie cream della creame : ten wyrok może być wskazówką dla wszelkiej maści gwałcicieli, że jak gwałcić to tylko w Polsce. Tam to w Ragietowie w stadninie koni, dyrektor owej stadniny zgwałcił praktykantkę i co zrobił „ludzki sąd”?, zamiast przykładnie ukarać gwałciciela, to sąd skazał go na 1,5 roku i to w zawiasach.

Nie wiem czy ten dyrektor był w PO, bo w myśl twierdzenia Neumana , póki jesteś w PO, to k…. żaden sąd ci nic nie zrobi i będziemy cię bronić jak niepodległości. Czy ony był w PO tego nie wiem, ale wyrok wskazuje na to, że był członkiem PO.

Można nie tylko gwałcić, ale i bić reporterów TVP, jak to zrobił  Sąd Rejonowy w Gdyni części Małej Sycylii. Syn znanego biznesmena Krauzego, pobił dość dotkliwie reportera TVP , a sąd który  skazuje, za kradzież cukierka czy, wafelka umarza sprawę domniemam, że gdyby pobity był reporterem TVN to wyrok byłby całkiem inny.  Mam nadzieję, że min Ziobro zbada sprawę i złoży apelację od wyroku.

https://www.informatorbrzeski.pl/gwalt-na-praktykantce-w-stadninie-w-regietowie-byly-dyrektor-stanislaw-c-zostal-skazany/
https://www.tvp.info/34828041/skazany-za-spalenie-kukly-zyda-trafi-do-wiezienia
https://nowiny24.pl/17latka-podrobila-legitymacje-trafila-za-kratki/ar/6022679
https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/pobicie-operatora-tvp-przez-syna-biznesmena-sad-umorzyl-postepowanie/hz54jcv
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

15-06-2021 [12:46] - tricolour | Link:

@Andy

Widzisz, nie studiowałeś, to nie wiesz i nie rozumiesz. Wyjaśnię.

Gdyby po gwałcie spalił praktykantkę, to by dostał trzy miechy kryminału, co się nie opłaca. Więc dobrze, że na gwałcie poprzestał, bo nie poszedł siedzieć. Ale mógł też - zaraz po gwałcie - podrobić jej legitymację. No, wtedy luzik: trzy miesiące zawiasów, to najlepsza opcja i zapamiętaj. Może się przydać.

Teraz wszystko jasne.

Obrazek użytkownika ruisdael

15-06-2021 [13:00] - ruisdael | Link:

A ja straciłem nadzieje co do możliwości min. Ziobro.

Obrazek użytkownika Andy51

15-06-2021 [13:28] - Andy51 | Link:

Też co do niego mam poważne wątpliwości.