Boom mieszkaniowy u posłów PO

 
Jeżeli myśleliście państwo, że zmarły były prezydent Gdańska Adamowicz był „miszczem” w „kolekcjonowaniu” mieszkań to jesteście w błędzie. Były samorządowiec z Legnicy  Kropiwnicki, w ciągu 12 lat pracy w spółce samorządowej do roku 2015, później poszedł „ w posły”, zarabiając 5,5 tys. zł netto jak donoszą lokalne media, kupił sobie 9 mieszkań. No geniusz, tylko na Wall Street go dać.

Jak się dowiedzieliśmy, poseł Kropiwnicki miał 9 mieszkań, ale czy na polu kont bankowych, których  Adamowicz miał 36, Kropiwnicki  jest lepszy od Adamowicza? Ale wydaje mi się, ze jest to pytanie retoryczne, jeżeli dziennikarze dotrą do tych wiadomości ( oczywiście nie dziennikarze z GW) to ta wiadomość jest jeszcze przed nami.

Warto przypomnieć, że poseł Kropiwnicki był jednym z psów gończych, obok Jońskiego, Szczerby, posła Sowy czy posła Budki, śledzących i tropiących zakupione przez Prezesa Obajtka nieruchomości.

Modus operandi akcji była GW, a w ślad za komunikatami z tego szmatławca ogary poszły w las, tropiąc i śledząc   wskazane adresy, w czym wyróżniali się wspomniani posłowie no i ta telewizja od całej prawdy całą dobę.

Prezes Obajtek powiedział dość, pokazał swoje zarobki, umowy zakupu nieruchomości, PIT-y, zwracając się do CBŚ, żeby sprawdziło prawdziwość jego oświadczeń majątkowych, należy dodać, że Prezes Obajtek nie miał obowiązku ujawnienia swojego majątku, ale mając czyste sumienie będąc atakowany ze wszystkich stron zdecydował się na taki ruch. Ponadto złożył pozwy przeciwko oszczercom. Te działania pomogły i wściekłe ataki tych co zawsze umilkły albo przynajmniej się wyciszyły.

Pewnie będzie to pytanie retoryczne, ale jestem ciekaw czy poseł Kropiwnicki zdecyduje się na taki sam ruch jak Prezes Obajtek?

Inn psy gończo tropiące majątek Prezesa Obajtka,  sami mają smród koło czterech liter, taki poseł Sowa wycenił dom ca. 270 m2 w raz z działką na 250 tys. zł czyli 1000 zł za metr, no kolejny geniusz z PO.

Do biedaków nie można zaliczyć posła Budkę, który posiada kilka nieruchomości, a mieszkania w Gliwicach kupił wyjątkowo tanio za 2500 zł/m2.

Zapomniałem o jeszcze jednej ”gwieździe” PO „niezależnym” senatorze Gawłowskim, ale jego historia nadaje się na oddzielną notkę.

Moim zdaniem, największe  lody kręci się w samorządach i one powinny być pod szczególnym nadzorem.

Reasumując, uważam, że wszyscy posłowie czy to z PiS, PO, SLD, czy PSL, powinni być pod kontrolą społeczną i jeżeli są wątpliwości, to odpowiednie organy powinny się zając takimi delikwentami.

https://niezalezna.pl/390587-niejasnosci-wokol-majatku-posla-sowy-jego-kolega-z-zespolu-sledczego-ds-obajtka-nie-widzi-problemu
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

24-04-2021 [13:33] - Jabe | Link:

Zupełnie jakby posiadanie więcej niż jednego mieszkania było czymś zdrożnym. No ale czym skorupka za młodu nasiąknie...

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-04-2021 [16:11] - Tomaszek | Link:

Czyżbyś Dżabe odkryć próbował wyjaśnić nowy sens powiedzonka "chleba nie jeść a kupić "?

Obrazek użytkownika Pers

24-04-2021 [13:45] - Pers | Link:

Autor, jak widzę, zaczął specjalizować się w odwracaniu kota ogonem.
Co mnie obchodzą przekręty (także domniemane i rzekome) polityków tzw. "opozycji"?
Nimi niech się zajmuje prokuratura i realizuje program cela +, który mimo buńczucznych zapowiedzi (słynny "audyt" sejmowy) nawet nie wystartował.
Powinniśmy rozliczać i komentować afery i przekręty tych co obecnie rządzą.

Obrazek użytkownika mada

24-04-2021 [17:39] - mada | Link:

Persie życzę ci takich 9-ciu mieszkań.
I już złośliwie chichoczę na myśl jak przed Świętami myjesz te wszystkie okna.

Obrazek użytkownika Pers

24-04-2021 [18:14] - Pers | Link:

mada
Mi starczy jedno mieszkanie. 
Do większego sprzątania (tudzież prasowania) zatrudniam wykwalifikowaną siłę :)

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-04-2021 [10:56] - Tomaszek | Link:

Popieram Persie . Stanowcze NIE parówkowym skrytożercom . Twoim pod celą zabraknie . Tacy biedni . Nowakowi już zegarków zabrakło do wymiany na serdelki . Temu go sąd wypuścił . Odrobi , wróci .

Obrazek użytkownika u2

24-04-2021 [16:55] - u2 | Link:

"poseł Kropiwnicki był jednym z psów gończych, obok Jońskiego, Szczerby, posła Sowy czy posła Budki"

Teraz nagle zgasł.

Pokaż sam mocium Panie, co tam masz schowane w karmanie.

Obrazek użytkownika Andy51

24-04-2021 [18:36] - Andy51 | Link:

Również dobrze można powiedzieć o nich, że widzą źdźbło w cudzym oku w swoim belki nie widząc. Ciekawi mnie jakie nieruchomości mają basenowy Joński i  Scerba?

Obrazek użytkownika u2

24-04-2021 [20:24] - u2 | Link:

Na biedaków nie trafiło. Powodzi im się dużo lepiej od statystycznego Kowalskiego i nie muszą się wysilać. Mogą popajacować przed kamerami telewizyjnymi.

Obrazek użytkownika Andy51

24-04-2021 [21:20] - Andy51 | Link:

Zgoda, ale podejrzewam, że mają również dużo "boków".

Obrazek użytkownika u2

25-04-2021 [14:13] - u2 | Link:

Ano, mają dużo "kiełbasy" i "sałaty", dlatego jak wszyscy komunistyczni "proletariusze" łączą się i trzymają razem :

https://www.tvp.info/48244808/...

Dziennikarze „Wiadomości” przypomnieli sprawę, w której zarzuty usłyszała żona polityka SLD – dziś Koalicji Obywatelskiej – Dariusza Jońskiego. Zarzucono jej, że przyjęła korzyści majątkowe w zamian za umożliwienie wyłudzenia dopłat unijnych. Przedmiotem łapówki miały być cztery kosze z kiełbasą, szynką i innymi wędlinami.
 

Obrazek użytkownika Jabe

25-04-2021 [17:33] - Jabe | Link:

To ci afera.

Obrazek użytkownika J z L

25-04-2021 [20:54] - J z L | Link:

A czy wiecie, że nasz futbolowy reprezentant kraju, Piotr Zieliński, kupił w Polsce dwa domy, które przekształcił w domy dziecka! 
Placówki prowadzą jego rodzice. Piotrek jak bywa w kraju, to odwiedza dzieci, spędza z nimi czas, i obdarowuje prezentami.

Wspaniały piłkarz i świetni rodzice

Obrazek użytkownika Andy51

25-04-2021 [21:21] - Andy51 | Link:

Przypuszczam, że taką postawę wyniósł z tradycyjnej polskiej . katolickiej rodziny, a nie z rodzin, które przyjechały na ruskich czołgach, a później zmienili nazwiska. 

Obrazek użytkownika Andy51

25-04-2021 [07:48] - Andy51 | Link:

Nic dodać nic ująć.

Obrazek użytkownika J z L

25-04-2021 [20:06] - J z L | Link:

Cała partia przewodząca łopozycji pracuje nad wyjaśnieniem skąd poseł wzion kase na te mnieszkania?
Może z tych piniendzy co ich nie ma i nie będzie... co?