Co się dzieje?

Tłumaczenia Zybertowicza, że Kancelaria Prezydenta nie znała daty szczytu są wręcz prymitywne. Słyszałam już wcześniej podobne od Urbańskiego. Gdzie był sztab PR? Na Jupiterze?

A jeśli było to faktycznie przeoczenie (bałagan!) to do Prezydenta (jego Rzecznika) należało natychmiastowe wyjaśnienie tej kwestii w sposób dyskretny i dyplomatyczny, zanim zawrzało w mediach.

Po co to miąchać? Społeczeństwo polskie ma dość władzy skorumpowanej, ale wątpię czy z otwartymi rękami przyjmie władzę zdezorganizowaną. A już na pewno odstraszy je buta, wykręty, polityczne porachunki i zapatrzenie we własny pępek. A tak teraz jest ta sprawa odbierana. Fatalne PR i fatalny wizerunek na starcie.

Nawet jeśli media celowo rozpetują 'bużę', to powinno to być przewidywalne i program opracowany drobiazgowo, aby nie dać się zaskoczyć. Na razie - stwierdzam to z wielką przykrością i rozczarowaniem - dostaliśmy od Ewki kopniaka.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-11-2015 [12:39] - jazgdyni | Link:

Szanowna Pani

Zamiast brać wszystko na tzw. "chłopski rozum" warto też postarać się co nieco poznać i zrozumieć z polityki i dyplomacji.
Mimo, że wszystkie gazety trąbią o fakcie, prezydent "nie wie" o tym tak długo, jeżeli nie będzie o tym poinformowany oficjalnymi kanałami i w sposób formalny.
Tymczasem kancelaria prezydenta musiała własnym sumptem wyciągać dokumenty z MSZ, bo rząd nie pofatygował się poinformować prezydenta o formalnym rozszerzeniu szczytu przez Tuska, czego dokonał 3 listopada. Oczywiście Tusk prezydenta Dudy o takich duperelach nie informuje.

Proszę się zapytać, gdy ma się wątpliwości, a nie ferować pochopne sądy.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Sceptyk

08-11-2015 [13:17] - Sceptyk | Link:

Ta pańska wiadomość zapewne pochodzi wprost z kancelarii, co? Tradycyjnie - wina Tuska? Zybertowicz dał zwyczajnie ciała, a teraz pan usiłuje go nieudolnie tłumaczyć.

Obrazek użytkownika pietrek

08-11-2015 [13:44] - pietrek | Link:

Też się zastanawiam o co biega....Pis jeszcze nie rządzi ale na Boga zacznie i trza się bacznie przyglądać!Wierzę w PIS ale już mam tak dosyć partyjniactwa że nie dziwota że człowiek ma różne myśli....zawsze Jazgdyni pisze do rzeczy i trafnie ale teraz Zybertowiczowi powinno się dostać czkawką..należy mu się! bo mainstream ino czeka na potknięcia wszelakiej masci....
z Panem Bogiem Pietrek

Obrazek użytkownika cassiodorus

08-11-2015 [13:53] - cassiodorus | Link:

Jak się biega na skargę do folnościofcow na niezależną-folnościofców, którzy wycinają każdego jak leci, kto nie zgadza się z obowiązująca, folnościofą linią propagandowa- a potem wraca i pisze swobodnie to jest to rodzaj nawet nie nieudonolści, a bezczelnej hipokryzji. Jak zwal tak zwal, pańskie róby zdezawuowania kazdego, kto osmiela się popierać obecny rząd są jeszcze niższych lotów, jeszcze bardziej prymitywne

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-11-2015 [14:03] - jazgdyni | Link:

Nie pierwszy raz woli pan magiel nie rozum

http://www.fronda.pl/a/matka-k...

Obrazek użytkownika Sceptyk

08-11-2015 [14:46] - Sceptyk | Link:

No tak - Frądzia i bloger Kurka to faktycznie szczyty informacji dyplomatycznych i wiarygodne źródło. Rozumiem, że centrum dyplomacji znajduje się teraz pod Chojnicami, w gospodarstwie rolnym pana Wielguckiego. I tp on doskonale wie, jakie są losy informacji przekazywanych z rządu do prezydenta - kto komu co przesłał a czego nie.
Jeśli TO jest pańskie źródło informacji, to ja już nie mam więcej pytań.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-11-2015 [15:25] - jazgdyni | Link:

Proszę pana, to nie moje źródło, tylko inny punkt widzenia. Sam też potrafię myśleć i dociekać.
Pan chyba niestety nie.

Obrazek użytkownika Sceptyk

08-11-2015 [17:43] - Sceptyk | Link:

I ten wniosek wyciągnął pan oczywiście z tego, że ośmieliłem się mieć inne zdanie od pańskiego? Typowe.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-11-2015 [20:54] - jazgdyni | Link:

Nie dlatego proszę pana.
Chodzi mi o formę wyrażania swojego zdania. Ja rozumiem, że Niesiołowski nie potrafi się powstrzymać od bluzgów, ale dlaczego pan nie potrafi nie być niegrzeczny i pełen sarkazmu?
Pora zmienić styl i awansować do wyższej klasy.

Obrazek użytkownika robertp

08-11-2015 [13:33] - robertp | Link:

To co Pani zdaniem Pan Prezydent powinien jechać na ten niby szczyt i prezentować tam stanowisko "rządu" Kopacz???
Każdy logicznie myślący wie że na Malcie jest organizowana ustawka tuska dla ratowania dupska merkel.

Obrazek użytkownika Anka Murano

08-11-2015 [14:56] - Anka Murano | Link:

Żeby wszystko było jasne: popieram PiS i wszystko co sobą reprezentuje. Właśnie dlatego chciałabym, aby ich przekaz był jasny. Bo nie każdy wyborca PiS-u należy do twardego elektoratu tej partii. Wielu może się szybko rozczarować - i to nie tylko co do medialnego przekazu, ale w ogóle do PiS-u.

Ja skrytykowałam tylko przekaz medialny, nie założenia naszego bloku. Proszę to rozróżniać.

Nawet jeśli MSZ celowo podłożyło 'bombę' i z premedytacją nie poinformowało KP o proponowanym wyjeździe Kopacz, to zabawa w ciuciubabkę była nie na miejscu. Przeciwnie! Ktoś powinien był się domyślić, że to może być celowa robota i natychmiast interweniować! W polityce nie ma ulg!