Plan PSL na część PO i "gowiniąt", czyli "ChwDecja Polska"

Szanowni.

Waśnie sobie przeczytałem na wPolityce.pl wywiad z W.Cz. PT etc. p. Marszałkiem Zgorzelskim (barwy PSL), na temat planów stworzenia z PSL, resztek konserwatystów z PO (czy tam "KO", jeden pies) oraz "gowiniąt", nowego tworu politycznego noszącego miano "Chadecji Polskiej", co to niby wniesie do polskiej polityki nową jakość, przywiązanie do wartości i w ogóle.

Szczególne nadzieje trzeba raczej wiązać z tym "w ogóle", bo co do szczegółów, to ta "nowa jakość" rzeczywiście może nastąpić,  zwłaszcza w postaci efektu synergii, który zostanie osiągnięty, jeżeli połączymy stary i podstawowy program PSL, czyli "nasza rodzina na swoim" z obowiązującą w PO "doktryną Neumanna" oraz hasłem "gowiniąt" jeszcze z czasów PJN, czyli "forsa jest najważniejsza".

No po prostu kpina z ludzi w żywe oczy i żerowanie na ich nadziei i strachu przed nadchodzącą beznadzieją. Obawiam się, że uzyskamy taki efekt, że jak - nie daj Bóg - wygrają wybory wespół z lewakami, to trzeba będzie nie tylko rozważać emigrację, ale po prostu znowu wyjechać gdziekolwiek i jak najprędzej, póki jeszcze będzie można.

Obawiam się, że właśnie nam powstaje "ChwDecja Polska"...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-04-2021 [10:39] - Marek1taki | Link:

PiS robi wszystko aby oddać władzę we "właściwe ręce".

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-04-2021 [11:56] - Marek Kudła | Link:

Widzisz Marek, ile internet uczynił ci złego !  Kiedyś, kiedy jeszcze nie było internetu, to tylko twoja najbliższa rodzina wiedziała, że jesteś głupi !

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-04-2021 [16:32] - Marek1taki | Link:

Widzisz Marek, jakbym cię wytargał za kudły to pewnie uznałbyś to za argument.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-04-2021 [16:49] - Marek Kudła | Link:

Otaczam się pozytywnymi ludzmi, a czas spędzam tylko z lojalnymi i szczerymi ludzmi, bo życie jest zbyt krótkie by marnować je z głupcami twojego typu . 
 

Obrazek użytkownika Jabe

15-04-2021 [10:46] - Jabe | Link:

Będą żerować na „strachu przed nadchodzącą beznadzieją”. Jak to rozumieć?

Obrazek użytkownika Pers

15-04-2021 [11:09] - Pers | Link:

Proszę nie tracić ducha!
Raz rozpoczęta "dobra zmiana" będzie rosła w siłę a obywatele będą żyli dostatniej. Oczywiście tylko ci, których pandemia nie dosięgnie i się wyszczepią.

Obrazek użytkownika juur

15-04-2021 [11:47] - juur | Link:

Prawie wszyscy mają świadomość, że obecnie po prawej stronie nie ma niczego sensownego a jest spory elektorat, który czeka na rozsądny program i wiarygodnych liderów. Pojawianie się "nowych" propozycji ze strony wypróbowanych towarzyszy będzie ciągle ponawiane. Może da się nabrać paru naiwnych. Wydaje mi się, że tych naiwnych będzie co raz trudniej znaleźć i to jest dobrze. Wiarygodność PIS-u, po "5" , likwidacji niezależności energetyczne, amantadynie... itd.... jaka jest każdy widzi. To lider autokompromitacji i niekompetencji na wielu płaszczyznach. Może trochę światła na tę niemożność i nieudolność rzucą plotki na temat prezydenta i premiera, że czekają na nich stanowiska w ONZ, bank czy fundusz i dla tego tak się starają. Może czasami bardziej niż oczekiwał dysponent stanowisk. Metoda sprawdzona i patrząc wstecz działająca doskonale na naszą zgubę. Może ktoś pokusi się o analizę dlaczego uwierająca słoma w butach staje się przepustką do kariery w UE.  Może to strategia, że zbyt wcześnie by przed wyborami pojawiła się nowa prawicowa formacja, która da nadzieję. Tak się tylko pocieszam.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-04-2021 [11:50] - Marek Kudła | Link:

Panie Władku, zwracam się do Kosiniaka-Kamysza, kiedy wraca pan do swojego zawodu, do służby medycznej ?!  Pytam, bo jak zjechał pan do 2 %, to nie sądzę, że czeka pan na zjazd do zera.  Ma pan okazję, bo pandemia się jeszcze nie skończyła, i tutaj może pan okazać się tygrysem antywirusowym.  A PSL panie, oddaj pan chłopom w posiadanie !
 

Obrazek użytkownika sake3

15-04-2021 [12:38] - sake3 | Link:

@Marek Kudła.....Jak Kosiniak -Kamysz może wracać do swojego zawodu,skoro nie miał w nim nawet dnia pracy? Jego zawód to tępy aparatczyk.

Obrazek użytkownika Zofia

15-04-2021 [19:37] - Zofia | Link:

Może przyjść na przyuczenie i rozpocząć staż.

Obrazek użytkownika Teutonick

15-04-2021 [13:40] - Teutonick | Link:

Widzisz Marek, poza tym, że nie jesteś jak widać na bieżąco (bo tak się składa, że już jakiś czas temu pono właśnie wrócił, w ramach walki z tzw. pandemią zresztą), to chyba równie dobrze możesz pisać na Berdyczów, względnie gadać do obrazu - do wyboru...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-04-2021 [16:55] - Marek Kudła | Link:

Jeśli ci Teutonick nie odpowiadają moje posty to proszę je kuźwa pomijać bez zbędnego pier*dolenia pod nimi, a reszcie dziękuję za zabawę !!!
 

Obrazek użytkownika Teutonick

15-04-2021 [19:53] - Teutonick | Link:

Nie masz co człeczyno prosić, a już tym bardziej dziękować, zabawę z powodu twoich "postów" mamy tu i bez tego:)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-04-2021 [21:19] - Marek Kudła | Link:

Widzę Teutonick, że jesteś upierdliwy jak tasiemiec uzbrojony ! Nic nie pojęłaś z tego co napisałem? – ależ ty musisz być tępy ! 

Obrazek użytkownika paparazzi

16-04-2021 [00:13] - paparazzi | Link:

@Marek Kudła , Widac nie uzbrojony :-)

Obrazek użytkownika Teutonick

17-04-2021 [10:46] - Teutonick | Link:

Z tym tasiemcem to jakieś osobiste przykre doświadczenia? Było się słuchać rodziców, że z czyjejś d... do własnej japy nie warto niczego przerzucać...

Obrazek użytkownika sake3

15-04-2021 [12:09] - sake3 | Link:

PSL niczym rozdarta sosna. Sama nie wie na kogo się zdecydować i certuje jak panna na wydaniu z wielkim posagiem,choć ten jeno 2% -wy. KO kusi i proponuje Kosiniakowi-Kamyszowi stanowisko premiera technicznego w nowym rządzie po obaleniu PiS,a tu Gowin zbiera różne popłuczyny i też oblizuje się na stworzenie własnej partii z przystawkami.
a wyjdzie z tego kabaretowa składanka skeczów męczacych.Skończą się te przymiarki tym,że cwana PO z cwaną Lewicą zaproponują stworzenie Wielkiej Koalicji i prysną sny Kosiniaka i Gowina o potędze.
 

Obrazek użytkownika Jabe

15-04-2021 [17:12] - Jabe | Link:

Polityka.

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-04-2021 [07:09] - jazgdyni | Link:

Cześć Janku

Ten PSL to jakaś jarmarczna wersja kawałków Monthy Pytona. Mają po gminach te synekurki i uważają, że są w stanie rządzić krajem. Choć to nic nowego - zawsze byli wyłacznie pasożytami drążącymi wyłącznie krzesła i biurka, tam gdzie pachnie kasą a niechłopskim gumnem. A ten odlot tego Zgorzelskiego, jak został marszałkiem jest wprost niesamowity. Dla mnie wygląda jak buc od Barei na salonach. Co za duma i powaga! - Proszę się tak do mnie nie zwracać - oznajmia reporterowi.

Gdyby nie ich liczne rodziny, to już by ich nie było.