Nitras z PO czyli chuligan w Sejmie.

Dzisiaj Wielki Piątek, bardzo ważny dzień dla katolików w tym dla mnie.  Poruszę dziś sprawę posła Nitrasa, wierząc w to, że skoro Szaweł stał się Pawłem, to mam nadzieje, że poseł Nitras z PO zejdzie z de facto chuligańskiej postawy w swoich poczynaniach w sejmie, na rzecz rzeczowego i merytorycznego działania polskiego parlamentarzysty.

Przyczynkiem jest również wystąpienie Prokuratury do Marszałek Witek, o „zdjęcie” immunitetu poselskiego posłowi Nitrasowi , żeby mógł odpowiadać za swoje zachowanie, które miało znamiona czynu chuligańskiego.

Poseł Nitras znany ze skandalicznych zachowań, czasami zachowuje się jakby był nadmiernie pobudzony, złośliwe języki mówią , że coś bierze i gdyby była taka możliwość marszałek powinien wziąć od niego narkotest gdy jest tak nienormalnie pobudzony.

Poseł Nitras znany jest z „niekonwencjonalnych” zachowań w sejmie ale nie tylko, że przypomnę grzebanie w rzeczach posłów PiS na Sali sejmowej, czy próba sprowokowania  Prezesa Kaczyńskiego, gdy podszedł do miejsca gdzie siedzi poseł Kaczyński i próbował mu podrzucić dziecięce buciki.

Takie zachowania to jedno, ale Nitras dopuszcza się czynów chuligańskich, jak kopnięcie pani poseł Arend czy niezachowanie nietykalności osobistej posła Kalety, gdy w czasie konferencji w W-wie prezydenta Trzaskowskiego zastosował suples w stosunku do posła Kalety nie dopuszczając do tego, żeby wszedł na konferencję.

No i wreszcie zachowanie Nitrasa na Sali sejmowej, gdy wyraźnie podniecony naruszył nietykalność  osobistą innego posła ( Krajewskiego) , który tylko dzięki temu, że zdążył się chwycić nie doznał poważniejszej kontuzji całe zdarzenie zostało zarejestrowane i posłużyło Prokuraturze do wystąpienia do Marszałek Witek.

Oprócz tego, że sejm staje się czasami miejscem niczym walki w klatkach MMA, to oprócz tego często gęsto cyrkiem, bo tylko tak można nazwać „występy” pani Jachiry czy innych posłów opozycji.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

02-04-2021 [11:01] - sake3 | Link:

Przeciez ta gnida już teraz głośno woła,że to zemsta na nim,gołąbku pokoju.Biega po Sejmie na tych swoich krzywych nogach.tu kopnie ,tu uderzy,poszpera w cudzych rzeczach i torebkach.Już wtedy powinno się wyciągnąć wobec niego konskwencje,nawet nie wiadomo czy buszując w torebkach czegoś nie ukradł.To jest poseł?.

Obrazek użytkownika Jabe

02-04-2021 [11:50] - Jabe | Link:

A Pani, widzę, konsekwentnie walczy z nienawiścią.

Obrazek użytkownika sake3

02-04-2021 [15:46] - sake3 | Link:

@Jabe...Z takimi jak Nitras można walczyć tylko pogardą i nienawiścią,oni nie rozumieją normalnego języka.

Obrazek użytkownika Jabe

02-04-2021 [15:59] - Jabe | Link:

A Pani zna?

Obrazek użytkownika sake3

02-04-2021 [16:32] - sake3 | Link:

@Jabe....Owszem.

Obrazek użytkownika Andy51

02-04-2021 [16:19] - Andy51 | Link:

Pod moje posty też podczepiają się tacy różni, którzy wręcz zioną pogardą i nienawiścią.

Obrazek użytkownika Jabe

02-04-2021 [16:23] - Jabe | Link:

A jak Pan siebie diagnozuje?

Obrazek użytkownika Andy51

02-04-2021 [13:10] - Andy51 | Link:

Też się zastanawiam, dlaczego tak długo  Marszałek nie reagował, ale lepiej późno niż wcale, zajmie się nim prokurator a mam nadzieje, że później sąd.

Obrazek użytkownika sake3

02-04-2021 [16:39] - sake3 | Link:

@Andy......No,jak sąd się nim zajmie to ani chybi dostanie odszkodowanie za ból nogi spowodowany kopnięciem posłanki Arendt i rąk użytych do przewrócenia posła z PiS-u.Przecież to tylko pisowcy nawet jakby zabił kasta i tak spojrzy na niego z wyrozumiałością.

Obrazek użytkownika Andy51

02-04-2021 [16:58] - Andy51 | Link:

Tego nie można wykluczyć.

Obrazek użytkownika Zofia

03-04-2021 [08:59] - Zofia | Link:

@sake3 słusznie zauważyłaś , że sądy stoją po stronie chuliganów a nie poszkodowanych. Przecież kasta walcząc o swoje przywileje jest wspierana przez takich osobników. Mam nadzieję ,że przyjdzie taki czas, że wszelkiej maści chuliganeria i targowica dostanie rykoszetem że aż nakryje się tymi koślawymi nogami.
 

Obrazek użytkownika spike

02-04-2021 [19:54] - spike | Link:

Ten osobnik już samą facjatą robi wrażenie opryszka, a jego zachowanie to potwierdza. Mnie by nie zdziwiło, że za "łebka" był jakimś hersztem podwórkowego gangu, jakby dostał pozwolenie, to z pewnością by się rzucił do bijatyki, nie wykluczone że z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Ten osobnik jest odzwierciedleniem całej swojej watahy do której przynależy, zachowuje się tak, bo ma przyzwolenie swoich partyjnych zwierzchników, podobnie było z innymi sejmowymi warchołami jak Niesiołowski, czy Palikot. Dziwię się, że PiS na to pozwala, mając Marszałka Sejmu, reakcja powinna być bolesna, od wysokich kar pieniężnych z wyprowadzeniem z sali sejmowej przez straż marszałkowską, po zawieszenie mandatu posła (nie wiem czy to możliwe).

Obrazek użytkownika Andy51

02-04-2021 [20:44] - Andy51 | Link:

Cóż mogę powiedzieć,  nic dodać nic ująć, do Twojego komentarza.

Obrazek użytkownika spike

02-04-2021 [21:33] - spike | Link:

Zdrowych no i mimo wszystko wesołych Świąt Wielkiej Nocy.

Obrazek użytkownika Andy51

03-04-2021 [08:31] - Andy51 | Link:

Allejluja.