Jolanta Brzeska wadzi PO nawet po śmierci

Wczoraj minęła 10 rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. W związku z tą rocznicą, sejm chciał podjąć uchwałę przez aklamację .

Ale PO najpierw stanęła okoniem, doszukiwała się dziury w całym, ale na skutek masowej krytyki w tym i lewicy w końcu się zgodziła.

W-wa od 14-tu lat jest pod rządami PO, za nawiedzonej przez „Ducha świętego” Hanki, szaleli ponad stu letni spadkobiercy kamienic , którzy pojawili się jak deus lex machina, a Hanka i jej urzędnicy, wszystko „klepali”.

Ponieważ w tych kamienicach były tzw. lokale kwaterunkowe mieszkali w nich niekiedy od dziesięcioleci najemcy, którzy po tym jak przejmowali na lewo ci „lewi” te kamienice, wyrzucali na zbity pysk najemców nie patrząc na nic ocenia się, że około 40 tys. najemców znalazło się na bruku, w tym powstaniec warszawski.

Wśród tych, którzy walczyli o sprawiedliwość była również Jolanta Brzeska, która postanowiła z tym procederem walczyć, za co niestety spotkała ją śmierć.

Po znalezieniu nadpalonego ciało, próbowano przeforsować tezę , że śp. Pani Brzeska popełniła samobójstwo, sama się podpalając.
Przypomina to trochę sprawę pana śp. Sekuły, który postrzelił się kilkukrotnie w klatkę piersiową, zarówno sprawa samobójstwa Pani Brzeskiej i Pana Sekuły były sprawami „dętymi”.

Jest polskie przysłowie „ na złodzieju czapka gore”, stąd podjęcie takiej uchwały mogło być jak z tą czapką i złodziejem.

Całe szczęście, że w ostatniej chwili PO się zreflektowało i  zgodziła się na uchwałę.

Ale czego spodziewać się po PO, skoro mało mądry Szłapka nawołuje do bojkotowania  Orlenu, co w każdym innym kraju spotkałoby się końcem takiego polityka.

Co by się stało z takim politykiem, gdyby w UK nawoływał do bojkotu BP, we Francji Total a Holandii Shell, odpowiedzcie sobie Państwo sami.

Nienawiść do PiS ale i do Polski zlasowało niektórym politykom mózgi, co również widać w parlamencie UE, gdzie europosłowie  totalnych występują przeciwko Polsce niczym zaciężni lanckchneci.
 
 
https://www.tvp.info/52495984/afera-reprywatyzacyjna-koalicja-obywatelska-platforma-obywatelska-opozniala-uchwale-sejmu-w-zwiazku-z-10-rocznica-smierci-dzialaczki-lokatorskiej-jolanty-brzeskiej
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-02-2021 [19:38] - NASZ_HENRY | Link:

Śp. Jolanta Brzeska walczyła samotnie - gdzie wtedy byli działacze PiSu.
Gdzie są dzisiaj ☺

 

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2021 [20:27] - Andy51 | Link:

Byli w opozycji, wszystkie decyzje były w rękach PSL i PO.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-02-2021 [20:36] - NASZ_HENRY | Link:

Stosunek do dekretu Bieruta PO i PiS ma taki sam! Obie partie mogły problem systemowo rozwiązać. Bierut złodziejem każdy następny prezydent paserem ☺☻
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

26-02-2021 [21:04] - Pani Anna | Link:

Jak tam sledztwo w sprawie smierci Jolanty Brzeskiej, bo moze ja nie jestem na biezaco? Winni zlapani, ukarani?

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2021 [21:43] - Andy51 | Link:

Cieniutko.

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-02-2021 [22:44] - Tomaszek | Link:

A kogo mają złapać , i kto ma łapać , jak w POlicji i prokuraturze o sądach nie mówiąc same resortowe dzieci . Znam paru nieresortowych i mimo dyplomów studiów ( nawet dziennych ) niektórzy nie mogą przekroczyć progu krawężnika . Może wzorem NSZ jakieś Pogotowie Akcji Specjalnej , ale to przecie\ż nielegalne . Jak możesz Tomaszku ? Nie tylko J Brzeska przypłaciła to życiem i nie tylko w Wawie . To czemu nie ?

Obrazek użytkownika Jabe

27-02-2021 [10:02] - Jabe | Link:

Niemoc.

Obrazek użytkownika Marek1taki

26-02-2021 [21:39] - Marek1taki | Link:

PiS się kreuje na dobrą zmianę ale to rola dobrego policjanta dla elektoratu TVP. Dla TVNu jest odwrotnie.
W sprawie zabójstwa Jolanty Brzeskiej obie partie zrobiły to samo co w sprawie Smoleńska.
W sprawie reprywatyzacji tyle samo co w sprawie wstawania z kolan. Owszem. Trzeba przyznać, że PiS wstaje z kolan pod parapetem ale wali naszą głową.

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-02-2021 [23:53] - Tomaszek | Link:

A co Ty wiesz o wstawaniu z kolan , jak pełzasz całe życie . Wsiowy folozofie .

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2021 [07:51] - Andy51 | Link:

Panie Tomaszku, celnie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-02-2021 [14:57] - Marek1taki | Link:

Andy, ty klakierze klakiera.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-02-2021 [14:56] - Marek1taki | Link:

G..uzik wiesz a się stawiasz. I niepotrzebnie. Zwłaszcza, że nie masz nic do powiedzenia a tylko pod opieką admina rzucasz w wentylator.

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-02-2021 [17:02] - Tomaszek | Link:

Nie wiem co ma admin do wykrycia twojego pełzania , ale przeczytaj sobie komentarz z 14.48 mój skierowany do Persa , ciebie to też dotyczy do ostatniej kropki i więcej jeszcze .

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-02-2021 [17:37] - Marek1taki | Link:

Admin ci chroni tyłek po twoich bzdurnych wpisach nędzarzu mentalny. Idź pojeździć po schodach.

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-02-2021 [19:05] - Tomaszek | Link:

Komuś tu gul na szyi wyskoczył . Czyżby w punkt trafiony ? 
A co do nart , to niezły pomysł na po lockdownie . Dusza cały czas ta sama . Może tylko jakieś łagodniejsze schody , dziewczyny dojrzalsze . Ale czeskie piwko jak zawsze . A ty trolluj , honorwo pewnie . Tak będzie mniej niehonorowo .

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-02-2021 [20:20] - Marek1taki | Link:

No temu wyskoczył co broni dekretu Bieruta bo za Gierka go było stać na narty i tyle pamięta z PRLu. Tylko, że czerwona słoma wychodzi nawet z butów narciarskich powieszonych na kołku: "na narty po lockdownie" - niezły mętlik we łbie. No cóż zrobić jak ktoś w miejsce własnego zdania ma predyspozycje do wciągania propagandy.

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-02-2021 [21:10] - Tomaszek | Link:

Człowieku , dopiero jeszcze nie połowa weekendu a ciebie już pop...doliło całkiem . "Szaleju się najadł " Mówili starsi ludzie onegdaj . 

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-02-2021 [15:58] - Marek1taki | Link:

Z....... s..! B....... m..... l..... k........ .

Obrazek użytkownika Es

26-02-2021 [21:58] - Es | Link:

Andy z tego że rządzą 15 lat nie wynika,że można oczekiwać jakiejś refleksji ani po nich ,ani ich zwolennikach. Dla nas ważniejsze jest, że od 5 lat policja,prokuratura jest w rękach tych, których wybraliśmy sami. Specjalna jednostka policji o nazwie jak z serialu wyłuskuje dowody przestępstwa że śladów po zeszłorocznym śniegu, a tu wszyscy są bezradni i nikt na serio palcem nie kiwnie? Parodia śledztwa smoleńskiego, ujawnienie aneksu na które będziemy czekać aż do...ufajdanej, oraz " parę" jeszcze innych powodów, które prowadzą do zadania pytań co tu do k.wy nędzy jest grane, kto nami rządzi na czyich jest usługach i czy aby na pewno jest lepszy od poprzedników ? Bo już dawno było widać, że jedni drugich warci. No merci. taka prawda.  
Tylko proszę niech nikt mi nie zarzuca, ze chciałbym powrotu rządów platformy lub innych tego typu  bzdur 

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2021 [07:54] - Andy51 | Link:

Zgadzam się " na rozwiązanie z Tobą, jak ślady zostały "zadeptane" albo zatarte, to "nie ma silnych tego morderstwa, chyba, że ktoś kiedyś "puści parę".

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-02-2021 [13:30] - Tomaszek | Link:

A oprócz tradycji dziadka z wehrmachtu działa jeszcze dziadek z UB . 

Obrazek użytkownika Es

27-02-2021 [17:15] - Es | Link:

Opieranie wyników śledztwa o ślady które mogłyby być " zadeptane" pachnie technikami jeszcze z czasów Conan Doylea, albo poziomem komisariatu gminnego. A w przypadku śmierci Pani  Brzeskiej mamy do czynienia z ujawnionym przykładem działalności układów mafijnych, czyli uderzeniem w podstawy funkcjonowania państwa. Takimi sprawami powinien zajmować zarówno kontrwywiad, jak i najbardziej wyspecjalizowane jednostki policji i prokuratury. Jeśli tego nie robią...  . Ręka rękę myje?  Pozostaje tylko snuć rozważania jak głęboko gangrena sięga na przestrzeni od.Rzeszowa do Szczecina niezależnie od barw politycznych. @jabe gdzieś tam niżej napisał coś takiego: jakby śledztwo miało być prowadzone ,to by było. Czysta i prosta prawda. 

Obrazek użytkownika Pers

26-02-2021 [22:13] - Pers | Link:

Co zrobiła obecna koalicja, żeby wyjaśnić sprawe tego mordu i ukarać winnych?
Może coś przeoczyłem?

Obrazek użytkownika Tomaszek

27-02-2021 [14:48] - Tomaszek | Link:

Przeczytaj sobie konstytucję , a jak nie rozumiesz to zapytaj zbója na rogu na co mu może skoczyć rząd i koalicja , niezależnie od formacji . Nie  po to kabluje już trzecie pokolenie do trzeciego pokolenia , żeby go złapali . A u "nieznanych sprawców " jest to silniejsze . Nie przeoczyłeś nic , jesteś po prostu durny i nie rozumiesz prostych mechanizmów życia , nawet tych durnych w rodzaju " ręka rękę myje ". Do szkoły nie odsyłam , bo tam to tylko zdurniejesz i małolaty cię zgnębią za to że jesteś porypany .
Tyle

Obrazek użytkownika Pers

28-02-2021 [16:54] - Pers | Link:

Jestem pod wrażeniem twojej elokwencji i ogłady.

Obrazek użytkownika sake3

26-02-2021 [23:39] - sake3 | Link:

Oburzający wpis na Twitterze umieścił Tomasz Urbaś-wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Właśicieli Nieruchomości--------,,Promowanie samobóczyni..Może jako przestroga,że żerowanie na prywatnym włścicielu,aby uzyskać jego własność za darmo nie wpływa dobrze na dobrostan psychiczny.Wpis wprawdzie niedługi,ale jaki w nim wielki ładunek chamstwa.Ten prymityw zamordowaną kobietę ma czelność obrazić kilkakrotnie nazywając wariatką,złodziejką usiłującą przejąć jego własność i samobójczynią choć śledztwo uznało tą wersję za nieprawdopodobną.(nie mogła się najpierw zabić a potem spalić).A komentarze na NB jak zwykle o okropnym PiS-ie

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2021 [07:56] - Andy51 | Link:

Nie czytałem tego wpisu, ale wierzę Tobie że tak było, a poza tym cham zawsze pozostanie chamem.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-02-2021 [07:58] - Czesław2 | Link:

Andy51, właśnie facet "puścił parę".

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2021 [09:05] - Andy51 | Link:

Tak z ciekawości pytam, który facet?

Obrazek użytkownika Czesław2

27-02-2021 [09:44] - Czesław2 | Link:

@Andy, miałem na myśli wpis sake3.

Obrazek użytkownika Jabe

27-02-2021 [17:25] - Jabe | Link:

Żerowanie na prywatnym właścicielu, aby uzyskać jego własność, jest co najmniej oburzające.

Obrazek użytkownika angela

27-02-2021 [09:46] - angela | Link:

Pan poseł, ktory nawolywal do bojkotu stacji Orlen, powinien podać sie do dymisji, a jezeli nie on, to sejm powinien go usunąć,  z zakazem sprawowania jakichkolwiek funkcji, w samorządach, czy sejmie, jako osoby szkodliwej dla Polski, szkodzacej Polsce. 
A sprawa śp Jolanty Brzeskiej ruszy, ruszy, ale dopiero po reformie sądów, kiedy będzie komu sprawcow tej zbrodni osądzic. A wykonawcy tej zbrodni dzialali z polecenia b.wysoko postawionych osób. 
Przeciez to wielu adwokatów,  a nawet sędziów uczestniczylo w tym procederze, a liczyc ze koledzy ich osądzą, to błąd. 
Dlatego sprawa pani JB bedzie wlasciwie prowadzona dopiero po reformie sądów. 

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2021 [09:44] - Andy51 | Link:

Niestety nie ma prawnej możliwości usunięcia posła, jeżeli on sam nie zrezygnuje.

Obrazek użytkownika angela

27-02-2021 [09:47] - angela | Link:

Ale etyka poselska istnieje przeciez?

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2021 [10:28] - Andy51 | Link:

U Szłapki etyka? dobre sobie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-02-2021 [09:51] - Pani Anna | Link:

@angela
Sprawa Jolanty Brzeskiej ruszy, kiedy ty zmadrzejesz. 

Obrazek użytkownika angela

27-02-2021 [11:31] - angela | Link:

Anna. Uderz w stol, wlasnie "prawnik" sie odezwała w obronie.

Obrazek użytkownika Jabe

27-02-2021 [10:10] - Jabe | Link:

Sprawa, gdyby miała ruszyć, dawno by ruszyła. Zamiast tego wymyśla się puste uchwały i psioczy, gdy nie każdy chce się pod tym podpisać.

Obrazek użytkownika sake3

27-02-2021 [15:14] - sake3 | Link:

@Andy....To jest prawda z tym wpisem który podał portal w polityce.pl.Jego autor Tomasz Urbaś jest wiceprzewodniczącym Stowarzyszenia Ogólnopolskiego Właścicieli nieruchomości podał go jako odpowiedź na wpis posłanki Lewicy Magdaleny Biejat dotyczący sprzeciwu PO wobec uchwały upamiętniającej zamordowanej Jolanty Brzeskiej.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2021 [15:50] - Andy51 | Link:

Widocznie następny uwłaszczony komuch, co widać po odpowiedzi do czerwonej poseł pani Biejat. 

Obrazek użytkownika Jan1797

27-02-2021 [19:28] - Jan1797 | Link:

Były minister z po, nie kojarzony w aferze "promocji kamienic" w trakcie debaty publicznej
na uchwałą sejmową o upamiętnieniu Jolanty Brzeskiej ; Nieprawdziwe, niezgodne ze stanem
faktycznym
i rzeczywistość; Jolanta Brzeska, Hanna Gronkiewicz Waltz.
Czkawka losu, to takie „postępowe” à la celebry ci zgłoszeni na liberałów.

Obrazek użytkownika Pani Anna

27-02-2021 [20:22] - Pani Anna | Link:

Dokladnie tak dziala panstwo z dykty. Zamiast sledztwa, zlapania winnych, ukrocenia procederu mamy co? "Upamietnianie". A nawet tego nie potrafia przeprowadzic. Kpina z pamieci tej biednej kobiety.

Obrazek użytkownika Jan1797

28-02-2021 [09:40] - Jan1797 | Link:

W sprawach: Czerskiej 3, Pięknej 49, Krakowskiego Przedmieścia 35 i Mokotowskiej 39
Borzymowskiej 34/36, Koszykowej 49a i Nowogrodzkiej 46. W 2019 r. sąd uchylił nieprawomocnie
kilkanaście innych decyzji, natomiast kilka utrzymał w mocy.
No koniec; Dotychczas żadna
z tych spraw nie została prawomocnie rozstrzygnięta przez NSA.

Nic nie jest tak, jak to Pani starała się jednoznacznie ująć; https://www.gazetaprawna.pl/wi....  
Uchwała sejmowa uszanowała pamięć Jolanty Brzeskiej, przyjęta została przez aklamację
a przecież konfederacja, nie była entuzjastycznie nastawiona, nie mówiąc o PO. Cierpliwości
rozumiem to takie nie„postępowe” a jednak. Spokojnie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-02-2021 [12:07] - Marek1taki | Link:

Uczczenie uchwałą sejmową to kpina z ofiary mafii. Ten wyraz bezsilności nie zastąpi normalnej sprawiedliwości.

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-02-2021 [14:03] - Pani Anna | Link:

@Marek1taki
Wrecz pokazuje dobitnie, gdzie mafia i caly "uklad" maja i sejm, i jego uchwaly. Byloby znacznie lepiej, gdyby zostawili te biedna kobieta w spokoju, no chyba, ze wlasnie o to chodzi, o pokazowke - kto w Polsce byl, jest i bedzie nietykalny.

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-02-2021 [15:57] - Marek1taki | Link:

@Pani Anna Niezależnie od intencji taki wniosek się nasuwa.

Obrazek użytkownika Jan1797

28-02-2021 [16:20] - Jan1797 | Link:

Doprawdy?Dlaczego nie, bo trzeba zapomnieć?

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-02-2021 [17:19] - Marek1taki | Link:

Doprawdy? Taki wniosek się nasunął z naszej wymiany zdań?

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-02-2021 [17:30] - Pani Anna | Link:

@Jan
Nikt nie zapomnial, ani nie zapomni, chyba, ze jakies szumowiny. Nie czuje Pan, ze to kpina, takie sejmowe upamietnianie, zamiast sprawnego sledztwa? Gdyby to mojej rodziny dotyczylo, to kazalabym im sobie wsadzic te uchwaly tam, gdzie ma je mafia.  

Obrazek użytkownika Jan1797

28-02-2021 [18:38] - Jan1797 | Link:

"Nikt nie zapomnial, ani nie zapomni,"
Skupię się na wstępie, resztę pominę tylko dlatego, że nie ma miasta wolnego
od patologi reprywatyzacyjnej a uchwała będzie w świadomości beneficjentów.

Obrazek użytkownika Es

28-02-2021 [20:56] - Es | Link:

@Pani Anna,@Marek - na NB parę osób uwielbia ten chocholi taniec miłościwie nam panujących w objęciach z aktualną "opozycją" uważając to za remedium na społeczne bolączki i  problemy państwa. I nic na to nie poradzicie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-02-2021 [21:20] - Pani Anna | Link:

@Es
jestesmy zakladnikami, ale to nie znaczy, ze mam milczec. Poki moge, to mowie lub pisze o tym, co widze.