Dziś rządzi Walenty

Jako że dziś rządzi św. Walenty, patron nie tylko zakochanych, ale także chorych psychicznie, z tej miłości do Was - drodzy Czytelnicy "Naszych Blogów"- i by nie zwariować od powagi czasów, mam dla Was prezent. A nawet dwa różne. Dwa teksty - do wyboru, do nastroju. Jeden nasiąknięty poezją, miłosną oczywiście i tylko w wersji damko-męskiej. Drugi o innej twarzy walentynek, mianowicie jako dnia nieśmiałych Anglików i... złośliwości wobec polityków.

By nieco Wam jednak utrudnić życie, a co, też będę dziś złośliwa ;-), do obu tekstów odsyłam Was na moją nową stronę autorską "Tu, gdzie śpią zegary" i przy okazji pochwalę się nią, licząc, że będziecie do mnie zaglądać. :-).

Ponieważ jednak aż tak znowu złośliwa nie jestem, ułatwiam Wam dotarcie do wspomnianych na wstępie "prezentowych" tekstów i podaję do nich linki:
Miłość niejedno ma imię, czyli... wyznanie
Walentynki: dzień nieśmiałych Anglików i złośliwości wobec polityków

PS. Proszę, tylko z tą złośliwością dziś nie przesadzajcie :-). Nawet politykom trochę miłości się należy. 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angol

14-02-2021 [16:43] - angol | Link:

Ja nie bede zlosliwy i napisze uklaadnie jestes kobieta

Obrazek użytkownika Teofila77

14-02-2021 [19:03] - Teofila77 | Link:

Zdecydowanie jestem :-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-02-2021 [18:21] - Marek1taki | Link:

Problemy Anglików są przebrzmiałe. W Danii i Szwecji doszło do udzielania świadomej zgody na seks:
https://wgospodarce.pl/informa...
https://www.dobreprogramy.pl/B...
W Danii z powodu zmiany prawnej definicji gwałtu. W Szwecji z powodu praktyki prawnej i kampanii marksistowskiej doktryny przez Amnesty International. Słychać z doniesień mediów, że taryfę ulgową mają tam tylko w sytuacji rzeczywistych gwałtów kolorowi.
Wiersz trochę smutny a miłość walentynkowa dla polityków to po skandynawsku bez aplikacji.

 

Obrazek użytkownika Teofila77

14-02-2021 [19:05] - Teofila77 | Link:

Wiersz "Wyznanie" trochę smutny, ale inne aż takie smutne nie są. A poza tym, miłość ma dwie strony - radosną i niekoniecznie. PS. Świat na gwałt lewaczeje :-(

Obrazek użytkownika Jan1797

15-02-2021 [20:36] - Jan1797 | Link:

Piękne, może facetowi nie pasuje tak pisać, ale co tam.
Agata przy śpiących zegarach. Najlepszego życzę.