Kryptokaczyści w Białym Domu

Stało się... W USA rozpoczyna się okres wycinania do korzenia (albo i z korzeniem) wszystkich, którzy mogli popierać "reżim trumpistowski". Już nie tylko to, że Twitter i Facebook blokuje konta Prezydenta (w tym oficjalne !!!), już nie tylko to, że Amazon i Google (ciekawe jak Microsoft, ale pewnie też) wywala z serwerów niezależne komunikatory, na które masowo zaczęli się przenosić uciekinierzy z Facebooka i Twittera, już nie tylko to, że osoby zidentyfikowane jako uczestnicy demonstracji pod Kapitolem są włączane na listy objętych zakazem lotów, ale w ogóle wszyscy którzy w jakikolwiek sposób popierali Prezydenta Trumpa są zwalniani z pracy, ich przedsiębiorstwa są poddawane bojkotowi, mają problemy administracyjne etc.

Jednym słowem, "huzia na Józia", jeszcze tylko brakuje żeby banki uzależniały utrzymanie kredytów i kart płatniczych od poglądów użytkowników kont bankowych (nie żadnych tam: "posiadaczy", niech się czerni we łbach nie przewraca), a będziemy mieli krajobraz terroru mentalnego, że lepszego nie trzeba.

I teraz wyłazi szydło z worka, że mają rację dzielni obrońcy demokracji spod znaku PO, KO, KPP etc. - za tym wszystkim stoi osobiście Prezes Kaczyński. Dowód? Ano, nie wprost, ale w oparciu o starą rzymską zasadę "Is fecit, cui prodest" (łac.: "Ten winien kto skorzystał").

A na czym ta korzyść Prezesa ma polegać? 

Ano, każde dziecko w Polsce może na własne oczy zobaczyć, co zaczęło się dziać, kiedy przeciwnicy Prezydenta Trumpa dorwali się do władzy. A każdy dorosły w Polsce może sobie wyobrazić, co się będzie działo u nas jak PiS przerżnie któreś wybory, zresztą przedsmaku dostarczają liczne samorządy, jak Warszawa, Poznań, Kraków czy Gdańsk, o mniejszych nie mówiąc.

Tak więc p. Kamala Harris powinna dostać kwiaty od Prezesa, bo dzięki temu co się dzieje w USA, szanse PiS na wieczyste rządy zaczynają rosnąć... I to pomimo karygodniej pychy i wszystkich możliwych błędów urzędników, polityków etc. 

Biedne USA i biedny świat

I w efekcie biedna Polska, bo jednak mądra konkurencja bardzo stymuluje do rozsądnych działań, a tu, panie, "koń jaki jest" każdy właśnie zobaczył w pełnej krasie...

Brr...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-01-2021 [16:21] - Imć Waszeć | Link:

"Demokraci" z USA postawili na, a właściwie zmontowali nam "totalną" już w roku 1989. Nie ma znaczenia, kto aktualnie obejmował prezydenturę w USA, bo i tak działał deep state poprzez tajne służby. Wiele lat nie pasował mi ten kakofoniczny dwugłos, który dobywał się zza oceanu. A teraz wszystko się samo wyjaśnia.

Obrazek użytkownika cyborg59

12-01-2021 [23:35] - cyborg59 | Link:

Myślisz, że maski opadły? Że już wiadomo kto z wrogów, kto z przyjaciół ?!
W 1988 w Sopocie, oczywiście w hotelu G. poznałem p.Olechowskiego z kolegami. Mąż kuzynki był wysłannikiem MFW. Tak więc słynny '89 odbył się za pozwoleniem wierzycieli, z zaakceptowanymi przedstawicielami. Ja tylko byłem z kuzynostwem na obiedzie, a potem poszedłem na spacer. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-01-2021 [23:03] - Marek1taki | Link:

Problem z tym, że PiS realizuje wiele z polityki demokratów: klimatyzm, piątka dla zwierząt, eksmisja pod pretekstem przemocy domowej, pandemizm.