Biała kobieta zastrzelona na Kapitolu, protestów nie będzie

Kończy się kadencja Donalda Trumpa, 20 stycznia zostanie zaprzysiężony nowy prezydent  USA Joe Biden. Ustępujący prezydent Trump i jego zwolennicy mają wiele zastrzeżeń co do uczciwości tych wyborów.

W USA szczycącej się mianem największej demokracji na świecie zaczynają się praktyki rodem z krajów autorytarnych, bo jak można nazwać cenzurowanie przez prywatnego właściciela mediów społecznościowych prezydenta największego mocarstwa na świecie, gdzie wolność słowa, do której tak przyzwyczajeni są Amerykanie.

To, że lewackie bojówki są zdolne do działań pokazała nieszczęśliwa interwencja policji, na czarnym kryminaliście, który ponoć na skutek tych działań zmarł, nie bez znaczenia było to, że policjantami byli „biali”.

Po tej akcji rozpoczęły się grabieże w wielu miastach USA z reguły przez „czarnych” wzmacnianych przez lewaków z Antify i pewnie przez przypadek odbywało się to w miastach rządzonych przez demokratów.

Zrodził się ruch BLM i moim zdanie cyrki z klękaniem przed „czarnymi” , całowanie ich butów ( takie przypadki pokazywały filmiki) itd.

I przenieśmy się do przedwczoraj do Kapitolu, tam to przed Kapitolem zgromadziło się dziesiątki tysięcy zwolenników Trumpa, dziwnym trafem pomimo tego, że było wiadomo, że taka manifestacja będzie, ochrona Kapitolu była nader skromna a jak można było zobaczyć w mediach, policja czy ochrona Kapitolu, po prostu wpuściła protestujących na jego teren.

Oczywiście potępiam burdy na Kapitolu, ale trzeba się zastanowić czy wśród tych protestujących nie było prowokatorów.

Niestety dla niektórych protestujących skończyło się to tragicznie,  ochroniarz „czarny” zaczął strzelać przez zamknięte drzwi, mimo tego, że wśród protestujących byli policjanci zabijając jedną  kobietę(44) o ironio kobietę weterankę amerykańskich sił zbrojnych mimo tego, że użycie broni nie było zasadne.

I co i nic, żadnych protestów marszów, grabieży, klękania, itd. stąd wniosek, że zabójstwo białej kobiety traktuje się jako normalność w przeciwieństwie do przypadkowego zabójstwa „czarnego” kryminalisty.
 
https://wpolityce.pl/swiat/533901-wiemy-kim-jest-smiertelnie-postrzelona-w-kapitolu-kobieta
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-01-2021 [11:07] - NASZ_HENRY | Link:

Mike Pence okazał się współczesnym Brutusem który zapisze się w historii USA jako największy i najpodlejszy zdrajca. Okazał się podłym, małym tchórzem. Wydarzenia na Kapitolu i zdrada Pence'a muszą wstrząsnąć Ameryką tak, jak wstrząsem były terrorystyczne zamachy z 11 września 2001 r. czy japoński nalot na Pearl Harbor 7 grudnia  1941 roku ☺

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2021 [13:13] - Andy51 | Link:

Z tym Brutusem to jedziesz grubo.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-01-2021 [14:21] - Marek1taki | Link:

Moje źródło zdiagnozowało Pence'a w czasie uroczystości 1 IX 2019r. jak człowieka, który potrafi kłamać bez mrugnięcia okiem.
Dobry przykład jak zinfiltrowana jest prawica, nic nie umniejszając "odchyleniom lewicowym" polityków prawicowych deklaratywnie.

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2021 [15:49] - Andy51 | Link:

Widzę, że jesteś dobrym diagnostą.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-01-2021 [16:08] - Marek1taki | Link:

Moje źródło :-)

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

08-01-2021 [11:15] - AŁTORYDET | Link:

George Floyd - bandyta, narkoman, dealer narkotykowy, fałszerz, czarny, zmarł przypadkowo, podczas regulaminowej policyjnej interwencji, naładowany psychotropami ; Alishia Babbit - 14 lat w USAF, cztery misje, żona, przedsiębiorca, biała, zastrzelona przez czarnego policjanta strzelającego przez drzwi. Sprawa trudna, pierwszą inicjatywą Bidena powinno być ustanowienie specjalnego odznaczenia, o najwyższej randze, dla policjanta. Nietrudno zgadnąć, dla którego.

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2021 [13:14] - Andy51 | Link:

Ta czarna lewaczka vice, powinna się temu czarnemu rzucić na szyje, ponad to co napisałeś.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-01-2021 [14:34] - Marek1taki | Link:

"trzeba się zastanowić czy wśród tych protestujących nie było prowokatorów"
Skoro zostali wpuszczeni na teren Kapitolu i zamarkowali jego opanowanie to jasne, że byli.
Trump nic nie zrobił by spontaniczne protesty zorganizować jawnie to przewodnia siła się znalazła i musiało skończyć się klapą.
Początkiem jego końca były rasistowskie protesty czarno-czerwonych wiosną. Nie zdobył się na czystki w administracjach, sluzbach, wojsku, na stan wojenny, na zamknięcie mediów za udział w łamaniu ładu.
W dodatku wprowadził stan pandemii z konsekwencjami.
Dał się zgrać w antyamerykańskich interesach gospodarczych (strefa handlu południowo-wschodniej Azji to geopolityczna przegrana na własne życzenie), albo w polityce wobec Iranu gdzie też ułatwił zdobycie wpływów za tanie pieniądze Chinom. Wówczas nie byłoby przetasowania w geopolityce a tak jest destabilizacja i się robi interesy.
Nast też nie wsparł w Trójmorzu, a bez wyraźnego polecenia nasi złotouści politycy nie wysuną nosa przed szereg, a w dodatku sprzedawał nasze interesy - jak np. akt447, naciski na utrzymanie lewackich wpływów w mediach pod pretekstem ich amerykańskości.

Obrazek użytkownika paparazzi

08-01-2021 [15:29] - paparazzi | Link:

Mieszasz prawdę z fałszem. Mam pytanie , kto tak robi, koteczku, pieseczku.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-01-2021 [18:48] - Marek1taki | Link:

@Paparazi Co jest prawdą a co fałszem wg ciebie?

Obrazek użytkownika Kaciszek

08-01-2021 [17:49] - Kaciszek | Link:

Dużo w tym jest prawdy co pisze Marek1taki. Trump to taki kowboj, który miał za slabe uzbrojenie (podobnie jak u nas br. Kaczyńscy) a mimo to rozpoczął walkę z bagnem ale bagno go zalało.

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2021 [18:13] - Andy51 | Link:

Wg. ciebie za ochronę odpowiada Trump, mnie się wydaję, że władze stanu w tym wypadku demokraci.

Obrazek użytkownika Jabe

08-01-2021 [20:36] - Jabe | Link:

To terytorium federalne.

Obrazek użytkownika Ptr

08-01-2021 [17:02] - Ptr | Link:

Widać jak w wielu działaniach przejawia się coś właśnie niedemokratycznego oraz niezgodnego z dotychczasowymi standartami zachodu. To coś chyba można nazwać uległością albo skorumpowaniem poprawnościowym wobec łamania tych standardów. Czyli słaba reakcja establishmentu na zamieszki BLM. Słaba reakcja na poszlaki fałszowania wyborów, bo chyba o wyjaśnienie tych nieprawidłowości chodzi. Ta zgoda na niższe standardy, bo one przynosza korzyść lewej stronie dotyczą również Europy. Nikt nie chce walczyć z cenzurą, nikt nie za bardzo chce walczyć o wartości demokratyczne, transparentność. Mówią ,ze 1,5 miliona zwolenników Trumpa w Waszyngtonie, ale oni  walczą słabą bronią, którą jest wiec, albo małe zamieszki. Druga strona ma lepszą broń - wyłączność w mediach, cenzurę, chyba trzymają wielu polityków i sędziów w szachu, mają inne sposoby, działają globalnie, potencjalnie mogą zastosować środki niekonwencjonalne. Ale też mogą grać nieetycznie, to znaczy tworzyć straty dla społeczeństw, a globalny medialny przekaz ma zamieść krytykę pod dywan.
Czy to coś nowego ? Tak było od początków historii. Na początku było wręcz tylko źle.
To cywilizacja próbowała stworzyć przejrzyste standardy i jakoś to szło , a obecnie słabo to idzie. 
Oczywiście trumpizm tylko odsłonił rzeczywistość, która musiała się podskórnie pogarszać od jakiegoś czasu.  
 Świat działa jakby powoli ulegał pełzającemu terrorowi , ulega od góry. 

Obrazek użytkownika Andy51

08-01-2021 [19:21] - Andy51 | Link:

Jak piszesz słabość wobec działań BLM, była tylko w tych stanach gdzie rządzą demokraci.

Obrazek użytkownika Ptr

08-01-2021 [19:48] - Ptr | Link:

Tak, doskonale o tym wiem, ale chodzi o całość. (Jeżeli jest stan podziału, jest stan goraczki i osłabienia ). 
To znaczy ,że jako całość nie byli w stanie się obronić przed agresją ulicy. 
Teraz republika, mocarstwo zostało upokorzone przez właściciela programu do komunikacji społecznej. 
Ciekawe czy zadziała pierwsza poprawka do konstytucji ? 
Sądzę ,że nie. 

  

Obrazek użytkownika sake3

08-01-2021 [18:54] - sake3 | Link:

Po co wybierać właściwie prezydenta ponosząc tak olbrzymie koszta kampanii?Nie wystarczy by to zrobił za naród szef mediów społecznościowych?Szybko ,tanio,bez większego wysiłku.....