TYLKO 5 TYSIĘCY? NASTĘPNE 5 TYŚ. W PRZYSZŁYM TYGODNIU!

Niemcy rozdzielili, przy poparciu Platformy Obywatelskiej 120 tysięcy islamskich emigrantów na poszczególne kraje EU. Jak już wszystkim wiadomo, do Polski trafi zaledwie 5 tysięcy.

To tylko 5 tysięcy...

No i mamy spokój na jeden tydzień. Za tydzień trzeba będzie rozdzielić kolejne 120 tysięcy emigrantów. I tak każdego tygodnia. Każdego tygodnia kolejne 5 tysięcy emigrantów trafi do Polski. Trafi do mieszkań z których komornicy wyrzucili na bruk wcześniejszych lokatorów za zaległości czynszowe.Niemcy rozdzielili, przy poparciu Platformy Obywatelskiej 120 tysięcy islamskich emigrantów na poszczególne kraje EU. Jak już wszystkim wiadomo, do Polski trafi zaledwie 5 tysięcy.

To tylko 5 tysięcy...

No i mamy spokój na jeden tydzień. Za tydzień trzeba będzie rozdzielić kolejne 120 tysięcy emigrantów. I tak każdego tygodnia. Bo tyle ich przybywa do naszych granic tygodniowo.
Każdego tygodnia kolejne 5 tysięcy emigrantów trafi do Polski. Trafi do mieszkań z których komornicy wyrzucili na bruk wcześniejszych lokatorów za zaległości czynszowe. Trafi do mieszkań komunalnych z których PO zamierza wyrzucić lokatorów na bruk...

Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...

ps. Platforma Obywatelska ma już gotowy projekt ustawy dotyczący lokatorów mieszkań komunalnych. Planują zamienić ustawą te mieszkania komunalne na socjalne. Lokatorzy tych mieszkań stracą prawo do bezterminowego wynajmu. Zaczną obowiązywać umowy czasowe... które mogą być zerwane w każdej chwili. (temat dłuższy, opisywałem już kiedyś ten projekt ustawy)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika eli

23-09-2015 [10:39] - eli | Link:

No, ale początek już zrobiony.
Następnym razem ciocia Terenia będzie już wiedzieć, jak ma głosować nie zaburzając posiedzenia przerwami.

Obrazek użytkownika Lektor

23-09-2015 [12:37] - Lektor | Link:

No właśnie, a potem ci którzy pozostaną w Polsce zaczną sprowadzać swoje rodziny, które pozostawili tam na pastwę losu. Ci emigranci już za takie postępowanie powinni trafić pod sąd ! Będzie odwrotnie : Polacy będą ich karmić.