NWO w nowej stacji radiowej „Nowy Świat”

Rewolucja zjada swoje dzieci. Okazało się, że dziennikarze , którzy uciekli z „3” skarżąc się na pisowska cenzurę w radio, zakładając nową rozgłośnie „ Nowy Świat” wpadli we własne sidła.

Jeden z założycieli radia red. Jedliński wypowiedział się o facecie udającego babę, że zgodnie z prawdą jest chłopem, na co czekali hujbejbini z frakcji poprawnościowo politycznej i niczym bojówki tow. Mao, zmusili do złożenia dymisji i poddaniu się samokrytyce onego.

Tak więc organoleptycznie okazało się, że w radio, które pozwalało na swobodę wypowiedzi nie pasowało niektórym dziennikarzom , trafili z deszczu pod rynnę.

Wydaje mi się, że za finansowaniem radia kryją się pieniądze Żyda Sorosa, który płaci i wymaga, jeżeli ktoś uważa się za babę, mimo tego, że ma prostatę nie jajniki, to nie można go nazwać zgodnie z biologią, a stanem umysłu.

Tak w ogóle,  to NWO nie udało się zmiebić świata i społeczeństwa za pomocą czerwonej flagi, brunatnej, to ideolodzy neomarksistowscy postawili na flagę tęczową. Ideolodzy postawili na tych, którzy walczą z religią i stosują zasadę hulaj dusza piekła nie ma. 

Jest pewne, że ideolodzy marksistowscy uderzyli w cywilizacje chrześcijańską , kształtowaną w większości przez lewacko liberalną prasę i profesorów liberalnych, którzy opanowali większość zachodnich uniwersytetów.

Rozprzestrzenianie się ideologii  LGBT , która jak wspomniałem walczy z wartościami i religią chrześcijańską jest nie do pomyślenia w krajach muzułmańskich, gdzie sprofanowanie meczetu czy Koranu, skończyłoby się dla tego, który profanuje o te święte dla muzułmanów symbole  i skończyłby tak jak ci co zamieszczali i rysowali karykatury Allacha a jak skończyli, to wiadomo. Zbezczeszczenie symboli dla muzułmanów święte, kończą się z reguły śmiercią dla tego, który zbezcześcił te symbole.

Gdyby hipotetycznie w Europie zaczęli dominować muzułmanie, to w pierwszej kolejności „pod nóż” poszliby homoseksualiści i krzewiciele ideologii LGBT i ich akolici.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-08-2020 [12:32] - Pani Anna | Link:

To, że towarzycho potyka się w tej swojej nowej demokracji o własne nogi to raczej dobry znak i tylko w tym nadzieja. 

Obrazek użytkownika Andy51

13-08-2020 [14:04] - Andy51 | Link:

Też tak myślę.

Obrazek użytkownika sake3

13-08-2020 [21:46] - sake3 | Link:

Po co te dywagacje na temat jakiegoś tam radyjka z sapiącym Mannem którego i tak mało kto słuchał..Po co się sprzeczać czy Michał Sz. to chłop czy baba,binarny czy nie.Ważne że umie liczyć.Podniósł wysoko poprzeczkę i Soros to chyba doceni w żywej gotówce.

Obrazek użytkownika Andy51

14-08-2020 [08:17] - Andy51 | Link:

Żydy chyba nie lubią za dużo płacić?

Obrazek użytkownika Maverick

21-08-2020 [17:11] - Maverick | Link:

Polacy nawet nie protestują przeciwko propowanemu podatkowi od deszczu, tak ich już wytresowali, ale jak kabała krzyknie atakować Białorusinów to rzucą się jak wściekłe psy.

Zero intelektu, zero pomyślunku, zero indywidualizmu, takie poszłuszne stado baranów. Zero samodzielnego myślenia, a zbiorowa tresura ukazuje jak ludzi można programować.