Polska w ruinie? Czy aby na pewno ???

Widzę te wklejane obrazki . Zrujnowane fabryki, szkoły, domy... Widzę też obrazki wklejane z drugiej strony . Piękne , szklane budynki, błyszczące złotem zachodzącego słońca... Budynki wielkich korporacji. Widzę fotki wspaniałych budowli, wykładanych marmurem w środku. To siedziby ZUSu i zagranicznych banków.Ale czy to jest właściwa metoda oceny? Czy oglądając te zdjęcia możemy ocenić czy nasza Ojczyzna, nasze państwo jest w ruinie? Czy może błyszczy jak jakiś skarb w zakopanym pociągu... ?

Pawełek ma 6 miesięcy. Padaczka. Trzepie go 300 do 500 razy dziennie. Każde takie "trzepanie" to ból  nie do opisania. Każde takie "trzepanie" może być dla niego ostatnim...

Potrzeba 50 tysięcy złotych. Mogą go wyleczyć w Polsce. Ale Państwo Polskie nie ma 50 tysięcy złotych by ulżyć temu dziecku... Caritas prowadzi zbiórkę...

2 miesiące temu byłem w Polsce. był telewizor. Był 2 letni chłopczyk w tym telewizorze. I ten chłopiec ma wadę genetyczną, skóra z jego małego ciała odchodzi jak po poparzeniu. I jego Matka odrywa każdego rana opatrunki z niego. I smaruje go maściami i znowu zakłada opatrunki...

Można go wyleczyć w USA. Potrzeba 6 milionów... Ale Państwo Polskie nie ma 6 milionów złotych... Widzowie tej telewizji w 3 dni wpłacili te ...

Grzegorz Jarzębski.

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Wielkopolski

21-08-2015 [03:00] - zdzichu z Wielk... | Link:

Zobaczymy w pażdzierniku i listopadzie jak nowi prezesi - zakładając, że będą nowi - spółek skarbu państwa. I... szefowie związków zawodowych - ci zapewne się nie zmienią. Starać się będą, o obniżenie, swych apanaży wraz z zwiekszeniem swej odpowiedzialnosci za decyzje, aby lud cieszył się dostatkiem.

Obrazek użytkownika Lektor

21-08-2015 [17:36] - Lektor | Link:

No nareszcie ktoś napisał, co to jest ta ruina w Polsce. Bo członkowie PO i ich zwolennicy patrzą na zdjęcia dużych miast i pytają, gdzie te ruiny. Dziękuję Panu !

Do ich pał nie może dotrzeć, że ich minister spraw wewnętrznych, niejaki Sienkiewicz, całkiem na luzie przy koniaku i ośmiorniczkach stwierdził, że Polska to kamieni kupa. No to pytam czy kamieni kupa jest ruiną czy nie jest – do cholery !!!
Wyjaśnijmy raz na zawsze tym jełopom z PO i PSL-u, że „Polska w ruinie” nie znaczy zburzonych budynków, tylko chodzi o:
- służbę zdrowia,
- służby specjalne (wszystkie),
- sądownictwo,
- prokuratura ( w tym szczególnie wojskowa),
- edukacja (w tym szczególnie szkolnictwo wyższe),
- inne,
To wszystko w/w jest w R U I N I E !!! A w jaki sposób podnieść te dziedziny z ruiny ? Iść do wyborów 25.10.2015 i zagłosować odpowiednio !!! Innej drogi nie ma !!!