Bronili Sebastiana i kierowcę z Arrivy, atakowali prof. Chaz

Bronili Sebastiana i kierowcę z Arrivy, atakowali prof. Chazana

 PO to stan umysłu, działacze i politycy PO bronili Piniora jak niepodległości, a tu patrzcie, niezależny są go skazał i Pinior poszedł siedzieć.

Sebastian słynny kierowca seicento, który spowodował kolizję z kolumną, którą jechała  Premier Beata Szydło , a całe stado inteligentnych inaczej,  oskarżało Panią Premier, że to z jej winy była ta kolizja a sprawny inaczej poseł Sowa razem z czubami z KOD, wygłosił litanie do drzewa, o zgrozo został uznany przez są winnym spowodowania kolizji.

Dalej po wypadku kierowcy Arrivy i stwierdzeniu , ze był pod działaniem substancji psychoaktywnych,  PO rzuciło do walki to co mają najlepszego, córkę TW Gasiuk-Pihowicz i „ łysą pałę „ Kropiwnickiego do obrony tego kolesia, którzy oskarżali „ państwo PiS” o niecne zamiary wobec kierowcy po używkach.

Co tam jeszcze, działaczka KOD, oskarżyła prof. Chazana o to, że nie chciał wykonać carskiego cięcia ze względu na swoje przekonania. Słowa jak większość oskarżeń działaczy KOD, okazało się nie warte funta kłaków, a sama oskarżająca została skazana na rok więzienia w zawieszeniu i prace społeczne.

To tylko kilka przykładów, najgorsze jest to, że totalnej opozycji, nie wystarczy wojenka w kraju, sprawy krajowe wyciągają na forum europejskie i w PE z reguły donoszą na Polskę i głosują za sankcjami przeciwko Polsce.

Nie ma drugiego takiego kraju w Europie, żeby europosłowie z danego kraju atakowali na forum swoją ojczyznę, europosłowie totalnej koalicji są niechlubnym wyjątkiem.
 
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/510557-oskarzona-o-znieslawienie-prof-chazana-uslyszala-wyrok
https://www.tvp.info/46633064/litania-do-swietego-drzewa-wsrod-wiernych-kod-posel-ko-wideo
https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/ko-domagamy-sie-od-prokuratury-ujawnienia-wyniku-testu-kierowcy-autobusu-aktualizacja,85620.html
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

26-07-2020 [13:20] - tricolour | Link:

@Andy

Chazan to ten, który najpierw dorobił się na pięciuset (jak sam o sobie mówi) aborcjach, czyli własnoręcznie uśmiercił, za pieniądze, pięćset osób. Teraz jest dla ciebie wzorem cnót wszelakich. Drugi taki był Piecha, czy jakoś tak, nie pamiętam nazwisk płatnych morderców, ten miał chyba dziesięć tysięcy, jak mawiał.

Litania do drzewa niczym merytorycznie nie ustępuje sejmowej modlitwie o deszcz, jeśli jeszcze pamiętasz taki punkt obrad sejmowych.

Ale pisz, pisz jeszcze nie odróżniając sądu od sąu o reszcie języka nie wspomnę...

Obrazek użytkownika angela

26-07-2020 [23:45] - angela | Link:

Tricolour, widzisz na przykładzie prof. Chazana, że każdy może się  nawrócić,  to znaczy wrócić do człowieczeństwa.
Bo coz to za matka, ktora zabija wlasne dziecko. Zabili dwumiesieczne,  i dozywocie, a zabijają miliony i nikt nie odpowiada, a przecież to tylko kilka miesięcy różnicy.
Tricolour,  siła modlitwy jest ogromna, a wieszcz dobrze wiedział, że " tylko pod krzyżem,  tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską,  a Polak Polakiem ", co sprawdza się i w twoim przypadku.
Ale nie załamuj się,  wszystko jeszcze przed Tobą. 

Obrazek użytkownika tricolour

27-07-2020 [09:00] - tricolour | Link:

@Angela

Taki Chazan gdyby się nawrócił, to by skromnie pokutował za śmierć tylu ludzi. Gdy się pcha przed kamery to nie ma żadnego nawrócenia tylko dalej żeruje na tych aborcjach.

A teraz pomyśl, co byś pisała, gdyby Chazan był z PO? Tez byś w nim widziała Świętego Nawróconego?

Obrazek użytkownika angela

27-07-2020 [10:48] - angela | Link:

@Tricolour,  co by było? , ale nie jest, i nie będzie.
A pokutuje i to bardzo, dzięki takim jak ty, co poniewieraja czlowieka, i musi odpierac ataki,  a nie widzą własnej belki w oku.
Czlowiek ma prawo ddziałać wg wlasnego sumienia.
A ci zwolennicy aborcji, niech się poprzebierają za babki, poubieraja w fartuchy i sami robią, a zobaczą jakie to przyjemne,  a nie zmuszają ludzi.
Lekarz jest do OBRONY życia, nie do zabijania,  Tricolour wie???
 

Obrazek użytkownika tricolour

27-07-2020 [12:52] - tricolour | Link:

@Angela

To nie ja poniewieram faceta, tylko on najpierw zabił pięćset osób, a teraz - dzięki takim jak ty - jest autorytetem moralnym, bo się nawrócił. Przed śmiercią wiele osób się nawraca, bo już nie ma czasu, bo zaraz przyjdzie zapłacić za ludobójstwo.

W zeszłym tygodniu sądzono bylego strażnika obozowego i dano jakiś śmieszny wyrok. Ale jednak wyrok choć sam własnoręcznie ludzi nie rozrywał, tak jak twój idol nawrócenia.

Ty mi chcesz dać za przykład jakiegoś płatnego mordercę? Bo w telewizorze się nawrócił na starość?

A gdy ktoś podłoży bombę w samolocie, wszyscy zginą, a potem się nawróci, to też będzie super?

Obrazek użytkownika angela

27-07-2020 [19:22] - angela | Link:

Tricolour,   niech  znajdzie sobie dziesiątki klinik z dziesiątkami lekarzy aborcjonistow,   a odczepi się w koncu od profesora Chazana, i nie dyktuje mu, co ma kiedy robić, w końcu demokracja, nie????

Obrazek użytkownika sake3

26-07-2020 [16:45] - sake3 | Link:

Dziś PO ma odsapkę,a od poniedziałku ze wzmożoną energią do obrony następnych swoich działaczy,Padnie chyba na Lewandowskiego,obrzydliwej postaci znanej ze zlodziejskiej ,,prywatyzacji''a obecnie atakującej nieustannie Polskę z wyżyn Parlamentu Europejskiego.

Obrazek użytkownika Andy51

26-07-2020 [18:15] - Andy51 | Link:

Ta wyjątkowa łachudra mieszka w Sopocie, aż mi ręce świerzbią, żeby mu strzelić w ten zdradziecki Łeb.

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-07-2020 [18:53] - Tomaszek | Link:

Gówno ruszysz , z człowieka skażą . Zatykaj nos i odwracaj się  .

Obrazek użytkownika Andy51

26-07-2020 [20:31] - Andy51 | Link:

Masz rację, ale miejsce gówna jest w szambie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-07-2020 [17:44] - Tomaszek | Link:

Dobrze że z tego durnego siurka Seby nie zrobili kandydata na prezydenta . Już go ubrali podstrzygli , podgolili .

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-07-2020 [20:26] - Imć Waszeć | Link:

Dziś można było zobaczyć w mediach, jak łajdaki lewackie z gębami wypchanymi europejskim relatywizmem, grilują koalicję za zapowiedź wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Nic do nich nie dociera, bo BND z nowojorskim Sahhedrynem kazała im przepchnąć za wszelką cenę niszczący więzi społeczne i rodzinne "prostytutyzm" pod osłoną cnych treści o malretowanych kobietkach. Takich manipulacji jak w Polszmacie nie powstydziłby się nie tylko Jerzy Urban, ale nawet sam Belzebub naczelny. Najzabawniejsze było cytowane powszechnie zdanie Czarzastego o tym, że "kto nie kocha konwencji, ten jest gwałcicielem", czy coś w tym rodzaju. Mniodzio, już tym lewackim debilom rozum odjęło ;)

Obrazek użytkownika Andy51

26-07-2020 [20:32] - Andy51 | Link:

Rozumu im nie odjęło, skoro go nie mają.

Obrazek użytkownika sake3

26-07-2020 [22:15] - sake3 | Link:

Warto przytoczyć słowa prof.Zolla z 2014 roku odnośnie konwencji stambulskiej.Profesor był negatywnie do zapisów konwencji ustosunkowany uznając,że jest szkodliwa i wymierzona w cywilizację.Ciekawe jaki pogląd profesor reprezentuje obecnie.

Obrazek użytkownika angela

26-07-2020 [23:54] - angela | Link:

Te szkodniki, już i tak dość sie kompromitują,  bo złość z utraconych miliardów,  im rozum odbiera. 
Pazerna, niszczycielska swołocz.
Bezczelne indywidua, po chamsku pchają się do kasy. Powinni sobie w ślipiach dolarowki zamontować,  żeby ich  krew do końca nie zalała.
 

Obrazek użytkownika Jabe

27-07-2020 [08:39] - Jabe | Link:

Tak działają w tym kraju zasiedziałe partie. Po to jest koryto.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-07-2020 [09:49] - Marek1taki | Link:

"działaczka KOD, oskarżyła prof. Chazana o to, że nie chciał wykonać carskiego cięcia ze względu na swoje przekonania"
Jakie są naciski i omerty pokazuje przykład nieżyjącego już prof. Dębskiego, którego decyzje Alicja Tysiąc zaskarżyła (odmowę wykonanie aborcji pod pozorem wskazań okulistycznych). Wygrała w europejskich instancjach. Warto dodać, że prof. Dębski nie był antyaborcjonistą, że proponował normalną opiekę nad ciążą i zgodne z zasadami rozwiązanie przez cięcie cesarskie, Wiadomo było, że dziecko jest zdrowe  - dzisiaj żyje więc ze świadomością tego o co się matka krótkowidzka procesowała.
To była swego czasu obszernie relacjonowana w prasie i wśród lekarzy sprawa - o ile pamiętam to instancja w trybunale europejskim była po wielu latach ciągania profesora po sądach. https://pl.wikipedia.org/wiki/...
"Lekarze pracujący w publicznej opiece zdrowotnej uznali, że przypadek Alicji Tysiąc nie upoważnia do wykonania legalnej aborcji ze względów zdrowotnych. Orzeczenie Trybunału nie zakwestionowało tego. Podstawę zasądzonego odszkodowania stanowił fakt, że kobiecie nie zapewniono prawa do odwołania się od decyzji podjętej przez lekarzy.
...
Alicji Tysiąc przyznano za szkodę niepieniężną spowodowaną naruszeniem Konwencji zadośćuczynienie w wysokości 25 000 EUR. Natomiast ze względu na opinie biegłych, których zdaniem ciąża i poród nie miały wpływu na pogorszenie się wzroku Alicji Tysiąc, Trybunał nie uwzględnił żądania odszkodowania za pogorszenie stanu zdrowia (pkt 151 wyroku)."
Na co nam takie prawo? W ogóle i w szczególności jaką są interesy prawne lekarzy i pacjentów. Czy chodzi aby leczenie było sformalizowane czy skuteczne i dostępne. To są sprawy wykluczające się. Przykład medycyny w USA pokazuje, że kosztem leczenie stają się koszty spełnienia wymogów prawnych, ubezpieczeń zdrowotnych i ubezpieczeń na wypadek procesów. Te zbiórki na operacje w USA to głównie na to. Unia robi to samo. Biurokratyzacja służy ideologizacji.