Czy Nowak był „żołnierzem” Tuska na Ukrainie?

Nie ma przypadków są znaki mówi powiedzenie. Jakoś tak się dziwnie stało, że w momencie przyznania 250 mln euro na rozwój infrastruktury, Donald Tusk ówczesny  „król Europy” czyli organu przyznającemu pieniądze Ukrainie, wskazał  swojego totumfackiego, Lolo Pindolo, złotego chłopca PO  Sławomira Nowaka, na stanowisko szefa dróg na Ukrainie.

Nie wiem to jest moja hipoteza, ale PO to organizacja mafijna na kształt mafii włoskiej.

Można się zabawić w zgadywankę intelektualną, w którą osobę z PO wstawić na szczyt jako don, moim zdaniem Donem jest chyba Tusk, doradcą consigliere  albo Caporegime  może być Lolo Pindolo, soldati, wszyscy ci występujący w WSI 24 ale i TVP szczekający na PiS.

Mafia miała zblatowanych niektórych  policjantów, sędziów i prokuratorów, stąd państwo powinno szczególnie przyglądać się w/w będących w jakiś sposób związani ze sprawą Nowaka.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-07-2020 [14:55] - NASZ_HENRY | Link:

Pokręcony ten przekręt drogowy ☺
 

Obrazek użytkownika angela

22-07-2020 [05:07] - angela | Link:

To znaczy, że Don capo ze swoim giermkiem ograbili Unię?  Czy Ukraińców ?
Ale numer. 
Pod kiecką pani Angeli, i jeszcze kombinuje.
Czyzby z kimś  tam  sie źle podzielili, ze dobrali im się do skóry.?

Obrazek użytkownika Andy51

22-07-2020 [05:41] - Andy51 | Link:

Coś mi się wydaje , "że wśród " towarzystwa" doszło do kłótni przy podziale łupów, jak to często bywa w szemranym towarzystwie a efekt widzimy.

Obrazek użytkownika angela

22-07-2020 [05:18] - angela | Link:

Jeszcze kurz nie opadł,  po wyjątkowo " demokratycznej "  kampanii z unijnymi miliardami w tle,  kiedy mafia dwoila się i troiła,  a może tylko powąchac pieniążki,  które pójdą dla Polaków. 
Dzięki Ci Panie,  że uchroniles Polskę, bo atak złego był wyjątkowy. 

Obrazek użytkownika Andy51

22-07-2020 [05:43] - Andy51 | Link:

Tak, należy odmówić co najmniej kilka  zdrowasiek.