Polski nie można oddać palantom wg. Michnika, mimo to PAD

Polski nie można oddać palantom wg. Michnika, mimo to PAD wygrał

Polski Żyd Adam Michnik jest skończony. W latach 90-tych Michnik mógł zniszczyć każdego, kto mu się nie podobał, czasy się zmieniły i teraz jedyne co może zrobić to pogadać z drugim przegranym funkcjonariuszem  Lisweeka  Tomaszem Lisem.

Pomijając już język tego niegdyś autorytetu, który nazwał wyborców PAD palantami, to to określenie użyte przez Aaaadasia jest „w miarę” łagodne.

Ktoś , kto uważa się za dziennikarza o potężnym nazwisku Wątły obraża prezydenta nie pierwszy raz  zresztą a  takie słowa  tego nienawistnika „To jest naprawdę właściwy głąb na właściwym miejscu: prezydent ludzkiej biomasy, zamieszkującej zachodnie tereny Azji” - tymi słowami Andrzeja Dudę, powinny spowodować , powinny spowodować proces i wysoką karę dla takiego typa.

Zachowanie tzw. elit do mieszkańców Polski Wschodniej nie można nazwać inaczej jak rasizmem i ksenofobią,  chcących bojkotować polską wieś i produkty wyprodukowane można nazwać szaleństwem, ale co zrobić z chorymi z nienawiści ludźmi?

Ta, która mówiła, że kiedyś się czuje jakby jej ktoś nasrał na głowę, mówi po wyborach tak : Kiedyś czułam potrzebę wymiany myśli z tym narodem, teraz po prostu już jej nie czuję, chodzi oczywiście o Krystynę Jandę.

Panie premierze Gliński , oni tak kochają PO, przywrócić im koszty uzyskania przychodów do takiej wysokości jaką mieli za PO czyli 25%, Pan im podwyższył do 50%, ale to nic nie dało. Mogliby chociaż milczeć.

Ale cieszmy się , nie pomógł Soros, TVN, GW, Onet, aktorzy, wygrała opcja Polska i niech tak pozostanie
 
https://dorzeczy.pl/kraj/147140/adam-michnik-do-tomasza-lisa-polski-tym-palantom-nie-wolno-oddac.html
https://www.tvp.info/42521829/janda-o-polakach-nie-czuje-potrzeby-wymiany-mysli-z-tym-narodem?fbclid=IwAR0OGioJj-a173Qy2-rKtaFdkgRNe5KS0See5Y4d9bcaR7i_WqCagia3lB0
https://niezalezna.pl/340783-duda-to-prezydent-ludzkiej-biomasy-jakub-watly-znow-przekracza-granice
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-07-2020 [16:03] - NASZ_HENRY | Link:

Polski nie można oddać palantom  Michnika

Obrazek użytkownika tricolour

17-07-2020 [16:18] - tricolour | Link:

Czyli gdy się komuś podwyższy koszty uzyskania przychodu, to on ma się wdzięczyć? Wspaniale, kolego, masz zadatki, gratuluję.

Ale nie każdy się sprzedaje...

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-07-2020 [19:21] - Tomaszek | Link:

Wniosek prosty . Nie chcą nie trzeba . A ludzie dobrze wychowani mówią dziękuję . Tak , ludzie dobrze wychowani . Od kogo więc   i czego wymagamy . Ambitny nie bierz , a nie jak dziwka z kawału kasę wezmie i jeszcze dziewicę udaje . Pmietaj sprzedaż to jest coś za coś , a nie kasa cap i w nogi . Ot ambitne elyty . Teraz widać za co taka Janda swoich wyciem broni . Jakie procenty ? Tam było ze dwie bańki za tę szmatę sprzedajną . Jej problem ja określa syndromem szmaty sprzedajnej u jednych a kupionej u drugich . Czyli , jak by się nie kręciła to dupa z tyłu . O ile szmata ma dupę .

Obrazek użytkownika Andy51

17-07-2020 [21:31] - Andy51 | Link:

Niestety nie mamy aktorów i aktorek, mamy pajaców i pacynki.

Obrazek użytkownika Tomaszek

18-07-2020 [12:53] - Tomaszek | Link:

A mi się wydaje , że  nawet do pajaców to im daleko . Smieszne dziwki to dalej dziwki . Nie obrażaj zabawek .

Obrazek użytkownika Andy51

18-07-2020 [15:30] - Andy51 | Link:

Może i masz rację.

Obrazek użytkownika sake3

17-07-2020 [18:33] - sake3 | Link:

A jakież to myśli może mieć Janda w tej swojej zacietrzewionej głowinie tak szczelnie wypchanej nienawścią,że na żadne myśli nawet nie ma w niej miejsca?Niestety paniusia wybrała emigrację tylko wewnetrzną,więc nie odpoczniemy od jej chamstwa.A szkoda.

Obrazek użytkownika Andy51

17-07-2020 [21:32] - Andy51 | Link:

Ona chyba lubi jak jej się sra na głowę.

Obrazek użytkownika Zofia

17-07-2020 [19:59] - Zofia | Link:

Te samozwańcze celebrytki i celebryci sami się wykluczą ze społeczeństwa.Odkąd tak pyszczą na wszystko co polskie i na Polaków przestałam ich oglądać.Kiedykolwiek telewizja jakakolwiek pokazuje filmy,teatry,tańce i śpiewanki z tymi nienawistnikami przełączam na inny program.Gwarantuję,że można żyć bez ich" pracy dla widza". Cenię TYLKO ludzi,którzy mając jakieś swoje poglądy nie obnoszą się z nimi.Tym samym nie obrażają odbiorców swojej pracy. Jak ktoś prywatnie prowadzi teatr to dla swojej grupy odbiorców i nie powinien być dotowany przez państwo.
 

Obrazek użytkownika Andy51

17-07-2020 [21:34] - Andy51 | Link:

Niestety dla wielu z nich taki Emilian Kamiński to jest poziom nieosiągalny.

Obrazek użytkownika angela

19-07-2020 [13:21] - angela | Link:

U  "artystów',  typu Janda ,  jak i tzw opozycji, łącznie,  z niemieckimi mediami, parcie na kasę równa  się, nienawiści do tych, którzy tą kasą obecnie rządzą. 
Bo przeciez to oni , są jedynymi  którzy są zdolni pieniądze wydać, i pełnymi garściami z nich  korzystać.

Obrazek użytkownika Andy51

19-07-2020 [14:42] - Andy51 | Link:

Nie jestem w stanie tego zrozumieć? tzw. artyści plują na rząd i PiS a TVP zaprasza te muchy plujki, a np jedną z takich plujek Kozidrak zaprosili do TVP co się wiąże z apanażami, niech idą do TNN i niech on im płaci.