Prezydentem PAD, czy gauleiter reprezentujący Niemcy/Merkel?

Pojutrze mamy wybór czy prezydentem Polski będzie Polak, reprezentujący sprawy Polski, a takim jest PAD, czy gauleiter reprezentujący sprawy Niemiec i Merkel,  a takim jest Trzaskowski.

Trzaskowski człowiek, który w jednym zdaniu potrafi postawić jakąś tezę, żeby w drugim sobie zaprzeczyć. Facet, który był współautorem rezolucji przeciwko Polsce, a członkowie partii (PO), której jest członkiem, głosują za rezolucją,  która chce karać finansowo Polskę.

W wielu krajach jest ostry konflikt polityczny, we Francji, Włoszech, Hiszpanii, ale żadnemu z europosłów z tych krajów nawet na myśl nie przyszło, żeby szkodzić własnemu krajowi, w tamtych krajach, ktoś taki byłby poddany ostracyzmowi  i byłby skończony w polityce.

W Polsce  gdzie 80% prasy jest w rękach niemieckich, kto ma takie naganne zachowania wytykać, a przykład Fucka niemieckiej polskojęzycznej gadzinówki z jej red. Naczelną  frau Kozlowski, pokazuje, jak niemieckie polskojęzyczne media chcą kierować polskimi nastrojami społecznymi i wpływać na wynik wyborów.

Donald Tusk, który mówił ,że polskość to nienormalność był wiernym giermkiem Niemców, za poklepanie po plecach robił wszystko co Niemcy chcieli, w nagrodę dostał wysokie stanowisko w UE, czy drogą Tuska chce podążać Trzaskowski?

PO chce być taka zaje-fajna, chce być taka nowoczesna jak to jest w Europie, ale my jesteśmy Polakami, mamy swoją historię,  tradycję, wiarę i kulturę, i tylko PAD gwarantuje, że zostaniemy w tym nurcie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-07-2020 [19:15] - Marek1taki | Link:

Jeśli już mówimy o Ludmile Kozlowski to proszę:
https://kresy.pl/wydarzenia/fu...
A któż to tak radosny po lewej? Czyż to nie nasza ulubiona marksistka Romaszewska młodsza?
Skojarzenia z wetem nie na miejscu.
Poza tym Kozlowski to kiedyś było nazwisko, które musiało obić się o uszy. Aczkolwiek tylko gorszej połowie populacji.

Obrazek użytkownika Andy51

10-07-2020 [20:28] - Andy51 | Link:

Takiej kichy to jeszcze nie maiłem, żeby po prawie 6 godzinach mieć niecałe 200 głosów.