W wyborach mamy wybór cywilizacyjny, albo Karta Rodziny albo

W wyborach mamy wybór cywilizacyjny, albo Karta Rodziny albo Karta LGBT.

Ci którzy żądają tolerancji dla siebie ( homoseksualistów i całej LGBT) nie mają tolerancji dla katolików. To jedno z najważniejszych świąt katolickich potrafili uszanować czerwoni spod znaku sierpa i młota, faszyści spod znaku hakenkrojca, tylko pederaści i lesby nie mieli szacunku dla katolików, co pokazali wczoraj przed  Pałacem Prezydenckim.

Faktem jest, że było ich niewielu , było więcej fotoreporterów niż zboczeńców, ale jednak. Nie słyszałem od kandydata na prezydenta Trzaskowskiego, żeby się odciął od tej hucpy.

Ale co się dziwić, jeżeli pragnieniem Trzaskowskiego, jest być pierwszym prezydentem , który udzieli ślubu ludziom tej samej płci, na przykład Rabiejowi z partnerem/partnerką .

Jeżeli kandydat na prezydenta deklaruje się jako katolik, a nie posyła do komunii swoich dzieci, w ratuszu warszawskim nie pozwala powiesić krzyża, a na spotkanie opłatkowe nie wpuszcza księdza, to co można sądzić o samym kandydacie.

W wyborach 28 czerwca przed Polakami staje wybór, albo prezydent Duda, który deklaruje, że jest katolikiem i się nie wstydzi swojej wiary, czy Trzaskowski, który pierwszy ruch jaki zrobił, było to podpisanie karty LGBT.

Nie chcę wymieniać obietnic Trzaskowskiego, których było 79, a Warszawiacy mówią, że spełnił albo cztery albo pięć.

Czy mamy mieć prezydenta , który reprezentuje Polskę, czy prezydenta, który będzie reprezentował Niemcy, podobnie jak to powiedział, po co nam lotnisko w Warszawie, jeżeli mamy w Berlinie.

PAD nie jest bez wad, ale nigdy nie występował przeciwko Polsce, jak to zrobił Trzaskowski, będąc w 2016 r, jednym z współtwórców rezolucji przeciwko Polsce w PE.

Czy chcemy, żeby w ręce środowisk stojącymi za Trzaskowskim, wpadły nasze dzieci?

Nie możemy do tego dopuścić, stąd moim zdaniem wybór jest prosty, tylko PAD reprezentuje większość Polaków, a nie Trzaskowski, za którym stoją środowiska esbeckie, LGBT i proniemieckie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

12-06-2020 [16:14] - Jabe | Link:

A ma „PAD” jakieś jeszcze zalety, prócz tego, że deklaruje, że jest katolikiem?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

13-06-2020 [01:40] - hr.Levak-Levatzky | Link:

PiS pod światłym kierownictwem swego guru musi zawsze mieć jakiegoś zewnętrznego lub wewnętrznego wroga,wokół którego skupi się jego wierny ludek czyli elektorat ufający bezgraniczne, że od tych wrogów obronić go może tylko jedna niepokonana, najmądrzejsza siła - partia. Tymi wrogami są na razie Bruksela (pomimo,że tam siedzą też nasi),Berlin i Moskwa,a wewnętrznymi: nauczyciele,prawnicy,zwłaszcza sędziowie,lekarze, rodziceniepełnosprawnych,aktorzy,pisarze i kilka innych grup społecznych nie ufający tak bezkrytycznie we wszechmocność  i mądrość władzy.Przede wszystkim śmiertelnym wrogiem Polski czyli PiS  jest cała (totalna) opozycja i jej zwolennicy czyli ta chamska hołota,zdradzieckie mordy i mordercy prez.Lecha Kaczyńskiego, których jako ten gorszy sort trzeba oddzielić od tego pierwszego przez ustawiczne dzielenie całego narodu.Gdy już wyczerpuje się lista wrogów, władza wymyśla nowych, którym przydaje chwytliwe i groźnie brzmiące nazwy jak: ideologia LGBT,czy niemodna już ideologia gender.Oczywiście nie ma żadnych ideologii na ten temat, to po prostu określenie ludzi o odmiennych orientacjach seksualnych, wystarczy choćby poszukać w internecie i już sprawa jest oczywista. Ale lepiej przecież takie grupy wykluczać ze społeczeństwa,które uwierzy,że oni chcą zabrać im religię,Boga,rodzinę,ojczyznę,honor i Bóg wie co jeszcze. Władza bowiem albo traktuje swoich wyborców jako niezbyt rozgarnięty motłoch, albo takich,którzy bezkrytycznie wierzą w każde słowo jej propagandy,a takie przykłady znaleźć można choćby tutaj, na NB.To o takich mawia klasyk PiSu,że  to ciemny lud,który wszystko kupi. I żeby umocnić lud swój w słuszności walki z tymi wszystkimi wrogami,wmawia się mu,że to są wrogowie Polski,albowiem Polska to PiS,a PiS to Polska -  skądś już chyba to znamy. W dodatku PiS ostatnio ogłasza się jeszcze Wielkim Strażnikiem Moralności Narodu,choć  wszystko to robi w cieniu ponad stu i wciąż nowych swoich afer...

Obrazek użytkownika Jan1797

14-06-2020 [12:13] - Jan1797 | Link:

Dlaczego nie, zmienię;
PiS zewnętrznego czy wewnętrznego wroga po pierwsze rozróżnia zdecydowanie, nie serwując ośmiorniczek
dla budowniczych kamieni kupy. Czy „wierny ludek", czyli elektorat ufający bezgraniczne rządzącym rozumie
politykę obronną, widać po wynikach zbrojeniowych nieosiągalnych dla partii opozycyjnych z racji zaufania
na poziomie bezgranicznej pewności o ich niewiarygodności?

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2020 [14:22] - Andy51 | Link:

Szkoda czasu i uwagi o nicku Levak, nick wszystko mówi o gościu.

Obrazek użytkownika angela

13-06-2020 [07:28] - angela | Link:

Przecież,  cała ta opozycja,  to antypolska zbieranina. 
Aparatczyki ruskie i niemieckie,  poukrywaly się  w przeróżnych konfiguracjach partyjnych, przebraly się w ornat,  i na mszę ogonami dzwonią. 

A pan Trzaskowski   nawet gotów papieżem zostać,  tak jak diabeł przedstawia się często,  jako matka Boża. 
Pan Kosiniak natomiast,  odciął sie zupełnie od  swoich osmioletnich rządów,  kiedy to wespół z PO niszczył Polskę, popierał wszystko,  już nie mowiac o wieku emerytalnym, kiedy to Polacy by pracowali do śmierci,  jak również wyjatkowo niekorzystna  umowa gazowa,  która podpisał przedstawiciel PSL,  a dopiero PiS  odebrał 6 miliardów, które to lekką  ręką podarowano Rosji.

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2020 [10:33] - Andy51 | Link:

Dobrze to Pani podsumowała, nic dodać nic ująć.

Obrazek użytkownika Zofia

13-06-2020 [08:49] - Zofia | Link:

Czytam te wpisy i dochodzę do wniosku,że kiedyś okładano się cepami i sztachetami aby uzyskać coś więcej dla siebie. A od kiedy cywilizacja poszła do przodu i "wynaleziono" internet to odczłowieczeni ludzie wyżywają się na tych,którzy to człowieczeństwo zachowują. Człowieka i jego postępowanie w życiu definiuje Dekalog,który tak bardzo ludziom przeszkadza,bo daje trud życia.Lepiej jest żyć wg. zasady -róbta co chceta i mojsze jest mojszejsze niż twojsze.

Obrazek użytkownika Andy51

13-06-2020 [15:33] - Andy51 | Link:

Właśnie o to chodzi, marksizm- leninizm nie wyszedł, zmienili taktykę, Dekalogu boją się jak diabeł święconej wody.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

13-06-2020 [16:09] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Wszystkim PT Komentatorom pod moim komentarzem podziękowanie składam za wyjątkowo merytoryczne i  szalenie kulturalne odniesienie się do treści mojego komentarza!

Obrazek użytkownika sake3

13-06-2020 [18:03] - sake3 | Link:

Po co te sążniste podziękowania,raptem autor bloga z uprzejmości odpisał.

Obrazek użytkownika angela

13-06-2020 [23:54] - angela | Link:

Panie hrabia levak.  Jaki wpis, takie komentarze. 
Niech "hrabia" nie depcze Polakom po palcach, i wtedy nie bedzie narzekał,   że krzyczą. 

Ze takie merytoryczne i szalenie kulturalne.

Najgorzej, jak ktos z uśmiechem i  'kulturalnie' wciska komus/Polsce scyzoryk pod zebro, i jeszcze wymaga, żeby to delikatnie potraktowano. 
No coz, sovieckie zakłamanie. 

Obrazek użytkownika Andy51

14-06-2020 [09:38] - Andy51 | Link:

Jestem ciekaw z której grupy jest ten człowiek, tej która pojawiła się po 45 r, czy z grupą ponad 19 tys oficerów wraz z rodzinami, czy ponad 75 tys. aparatczyków z rodzinami?

Obrazek użytkownika Czesław2

14-06-2020 [08:29] - Czesław2 | Link:

Proszę przeczytać artykuł Pani Izabeli. Tam jest wszystko na ten temat.

Obrazek użytkownika Jan1797

14-06-2020 [12:15] - Jan1797 | Link:

Skoro obydwaj jak mniemam, zdajemy sobie sprawę z otaczającego nas „wrześniowego klimatu”
co jest argumentem zasadniczym w dyskusji, musi działać po obydwu stronach hrabio, bez kpin
zakamuflowanych z zasady skutkujących tym samym.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

14-06-2020 [22:14] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Ponawiam swoje podziękowania za komentarze,które ukazały się po moich poprzednich podziękowaniach! Są one równie mądre,kulturalne, co merytoryczne jak poprzednie. Wydaje się więc,że PT Komentatorom zabrakło pomysłu na jakieś nowe  hejty i wciąż powtarzają ten same jak zdartą płytę, co n~iezbyt pochlebnie świadczy o PT Komentatorów poziomie IQ - bez urazy...