Polscy  homoseksualiści nienawidzą Polski.

Ci którzy najwięcej krzyczą o tolerancji, są najbardziej nietolerancyjni. Taką grupą najbardziej nie tolerancyjną jest towarzystwo spod znaku LGBT.

Oto kilka przykładów, Sławomir Kuleta działacz LGBT ze Słupska, spalił w dniu flagi 2 maja, polską flagę, tak był z tego zadowolony , że samo zdarzenie nagrał i umieścił w sieci.

Całe szczęście, że znaleźli się obywatele, którzy zgłosili fakt tego barbarzyństwa do prokuratury. Mam nadzieję, że prokuratura a później sąd zajmie się tym kolesiem.
Innym aktem barbarzyństwa był dzień  1 marca, czyli dzień „ Żołnierzy wyklętych”, kiedy to pedały i inni działacze LGBT zakłócali msze świętą odprawianą w tym dniu min. zamordowanemu przez komunistów  gen. Nilowi.

Działacze LGBT przybyli przed sanktuarium św. Ojca Pio przy ulicy gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” na warszawskim Gocławiu, aby zaatakować tam odprawiającego mszę za Żołnierzy Wyklętych abp Marka Jędraszewskiego. Działacze LGBT sprofanowali godło i flagę Polski, nie uszanowali też polskiego hymnu, podczas którego obrażali abp Jędraszewskiego, a także zakłócali Mszę
 
Wg. tego towarzystwa, zakłócanie marszów LGBT jest homofobią, a zakłócanie mszy świętej, obrażanie hierarchów, profanowanie godła i flagi Polski, jest oznaką wolności.

I wreszcie na koniec, wisienka na torcie, człowiek, który ze swoich preferencji seksualnych zrobił „swoją markę”.

To, że pobił kiedyś swoją matkę łamiąc jej szczękę, jest tajemnicą poliszynela, ale ten kandydat na prezydenta i europoseł, łże jak z nut, oskarżając w PE rząd Polski, że próbuje wprowadzić ustawę wg niego homofobiczną, podczas gdy była to inicjatywa społeczna.

Mało tego w czasie głosowań był za ukaraniem Polski karami finansowymi, czego nie było w historii PE, żeby jakiś europoseł był za sankcjami wobec swojego kraju.    
  
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7686767,dzialacz-lgbt-spalil-flage-polski-zawiadomienie-do-prokuratury.html
https://wpolityce.pl/polityka/489230-skandal-dzialacze-lgbt-zaklocili-msze-za-wykletych
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Studentka

15-05-2020 [14:00] - Studentka | Link:

A teraz ten europarlamentarzysta kandyduje na prezydenta i ma sporo fanów. W tej sytuacji przestaje mnie dziwić, że najwięksi psychopaci i zbrodniarze pociągali za sobą całe narody. Ale nigdy nie przestanie mnie dziwić i zastanawiać, co jest w głowach ludzi dających się prowadzić przez tych psychopatów. Jeśli Świat zostanie zniszczony, to przez samych jego mieszkańców, kiedy ta immunologiczna choroba umysłu ogarnie wystarczającą liczbę ludzi. Samounicestwienie będzie ósmym jeźdźcem Apokalipsy.

Obrazek użytkownika Andy51

15-05-2020 [14:33] - Andy51 | Link:

Cóż się dziwić, jeżeli psychopata Manson miał bardzo dużo propozycji matrymonialnych to tak jest.

Obrazek użytkownika maxilampus

15-05-2020 [15:40] - maxilampus | Link:

Jak Homosexualista ma zostac Prezydentem to pojde na te wybory..W pierwszej turze glos na Bosaka..a jak nie przejdzie to na Dude..Kuzwa ale sie porobilo..Zboczency kandyduja na wysokie stanowiska.. Sodoma i Gomora..

Obrazek użytkownika Tomaszek

15-05-2020 [15:55] - Tomaszek | Link:

Kandydują , bo mogą kandydować , nie tu problem . Problemem jest nawet kilkunastoprocentowe poparcie gościka , który oprócz tego ze jest wielkim i słynnym pedałem niczego w życiu nie dokonał . No , może jeszcze złamanie szczęki matce świadczy o jego twardości. Narodzik lubi twardzieli . Taki Rambo na miarę opozycji .

Obrazek użytkownika Andy51

15-05-2020 [16:14] - Andy51 | Link:

Tego najstarszym ludziom się nie śniło.

Obrazek użytkownika Jabe

15-05-2020 [16:45] - Jabe | Link:

Kolejny kolektyw ma kolektywne emocje.

Obrazek użytkownika sake3

15-05-2020 [20:01] - sake3 | Link:

Próbki swoich możliwości rządzenia i talentów pokazał będąc prezydentem Słupska.Nie wiadomo bowiem za co brał pieniadze będąc rzadkim w Słupsku gościem zajętym wycieczkami życia i spędami homoseksualistów w świecie.,,Osiągnięcia'' jakie dokonał to tylko udzielanie ślubów i wyrzucenie portretu JPII z siedziby Ratusza Miejskiego do magazynu.

Obrazek użytkownika Andy51

15-05-2020 [20:51] - Andy51 | Link:

Jesteś w błędzie, jakie są próbki możliwości Biedronia, to najlepiej wie Śmiszek.

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-05-2020 [21:27] - Marek1taki | Link:

LGBŚ?

Obrazek użytkownika sake3

15-05-2020 [21:57] - sake3 | Link:

E tam,Pan wszystko do seksu sprowadza.Proszę wymienić choć jedno ,,dokonanie'' więcej niż te które podałam.Moge uzupełnić opis świetlanej postaci kandydata o incydenty jakie wyprawiał na różnych protestach z kopaniem.szarpaniem i wyzywaniem policjantów.Na szczęści Biedroniowi słupki poparcia też się kurczą i nie jest już czarnym koniem wyborów.