​Kciuk czy koperta? (Z Grodzkim w tle)

Czecia osoba w państwie ma chyba zagwozdkę. Jak donoszą media, już ponad pięćdziesiąt osób pod nazwiskiem obciąża Grodzkiego w prokuraturze, że będąc dyrektorem szpitala, brał od pacjentów łapówki, ale Grodzki idzie w zaparte, wnosząc nawet sprawę przeciwko szczecińskiemu  dziennikarzowi, który tę sprawę nagłośnił.

Co prawda nie zna danych tych ponad pięćdziesięciu osób, których nazwiska zna prokuratura, bo pewnikiem gdyby je znał, chcąc je wystraszyć  pozwałby je do sądu.

Okazje się, że mimo tytułu profesorskiego, to tak de facto Grodzki to taki mały cwaniaczek.

To, że tak jest pokazała sytuacja gdy pan chirurg Grodzki pokazał jak trzeba myć ręce, ale na nieszczęście dla pana Grodzkiego nie tylko on jest lekarzem.

Marszałek Karczewski i profesor Pinkas pokazali jak właściwie myć ręce. Jaka była reakcja Grodzkiego?, ano taka, że najpierw mówił,  że pewnie marszałek Karczewski nie widział , co pokazywał prof. Grodzki i on na pewno  udzielił dobrze instrukcji jak myć ręce.

Ale jest mówiąc językiem sportowym takie urządzenie jak VAR, które pokazało, że pokaz i instrukcja była niewłaściwa.

Wtenczas było wiecie rozumiecie i dyskusja się skończyła. Ale o co chodzi w tej sprawie? Otóż jeżeli czecia osoba w państwie jak sam o sobie mówi Grodzki, kłamie i idzie w zaparte w błahych sprawach dopóki mu się nie udowodni kłamstwa, to nie można wykluczyć, że w sprawie łapówek też nie mówi prawdy.

Zostaje pytanie czy znakiem rozpoznawczym Grodzkiego będzie kciuk czy koperta, moim zdanie jednak koperta.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

28-02-2020 [12:36] - ruisdael | Link:

Trudno mi sobie wyobrazić VAR przy kopertach. Grodzki też o tym wie i... co mu zrobicie? Prokuratura może jedynie zbierać- tak mi się w każdym razie wydaje- nie jestem ekspertem.

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2020 [13:37] - Andy51 | Link:

WARem dla kopert jest prokuratura.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2020 [12:46] - Imć Waszeć | Link:

Mycie rąk według Grodzkiego i Karczewskiego: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2020 [13:37] - Andy51 | Link:

Dzięki.

Obrazek użytkownika paparazzi

28-02-2020 [16:48] - paparazzi | Link:

Czecia nie czecia i tak wole pierwszom. Ironia.

Obrazek użytkownika xena2012

28-02-2020 [14:51] - xena2012 | Link:

A dlaczego prosze szanownego Pana ma nie iść w zaparte? Przez polowa senatu ma podobne ,,dokonania'' jak czecia osoba w państwie a nawet i wieksze a też twierdzą,ze to nie ich reka. Czegoż więc tu się wstydzić w tej wesołej gromadce?

Obrazek użytkownika paparazzi

28-02-2020 [14:56] - paparazzi | Link:

Otóż to, cale sedno.

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2020 [15:02] - Andy51 | Link:

Zachowanie stadne, więc cóż

Obrazek użytkownika Kryspin

28-02-2020 [16:40] - Kryspin | Link:

Jeśli obecny marszałek Senatu miałby  być małym cwaniaczkiem, to jego poprzednik jest duuużym, a nawet baardzo dużym cwnakiem, skoro w kilka lat swojego wolontariatu w szpitalu na czas sprawowania funkcji zawodowego (czyli płatnego!) senatora zdołał zarobić w szpitalu 400 tys. (czterysta tysięcy),a lekarze z jego szpitala twierdzą,że poza tym brał też koperty. Załatwił też sobie luksusową willę  rządową w Warszawie, a swojego synalka studiującego w Warszawie umieścił w senackim mieszkaniu  służbowym.  Gdy
strajkowali  o godziwe zarobki lekarze-rezydenci, namawiał ich do pracowania dla idei,sam w tym czasie zarabiając miesięcznie ok. 20 tysięcy zł. Jednym słowem: kolejny kryształ!